Close
  • Ana
  • /
  • Dronlar
  • /
  • Bu drone, havaya fırlattığınızda sizi takip ediyor

Bu drone, havaya fırlattığınızda sizi takip ediyor

Dronlar çok eğlencelidir, ancak ilgi odağı olduğunuzdan nasıl emin olursunuz? Lily kamera drone nereye giderseniz gidin sizi takip eder - sadece onu havaya atın ve gerisini o halleder. Uzun hareketli bir özçekim gibi video çekecek.


Bu sadece egoistler için bir nimet değil, aynı zamanda dağ bisikleti, snowboard, kayak veya devasa bir su kaydırağından aşağı iniyorsanız oldukça havalı olacaktır.

Peki nasıl çalışıyor? Bileğinize takip ettiği bir izleme cihazı takıyorsunuz. Videodan da görebileceğiniz gibi, ayak uydurmakta oldukça iyidir ve yeteri kadar aldığınızda avucunuzun içine düşer. Tek bir şarjla 20 dakika uçar ve sizi arkadan, yandan veya önden filme alacak şekilde ayarlanabilir.

İzleme cihazı, dronun kendisi gibi su geçirmezdir. Bu yüzden içeceğin içine düşerse endişelenmenize gerek yok. Bu aynı zamanda kendinizi yüzerken, kano yaparken veya kano yaparken filme alabileceğiniz ve kırılma konusunda endişelenmeyeceğiniz anlamına gelir.

Uzaktan kumandayı kullanarak, dahili 12 megapiksel fotoğraf kamerasıyla ses kaydedebilir, çekim açısını değiştirebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.


Her şey yolunda ve güzel. Ama dikkatiniz için başka hangi dronlar yarışıyor? Bunları kontrol et.

1 Walkera Tali H500Standart dört yerine altı kanat, motorlardan biri çalışsa bile uçmaya devam edeceği anlamına gelir. Ayrıca geri çekilebilir bir iniş takımına sahiptir, bu da kameranın görüşünün bacaklar tarafından engellenmediği anlamına gelir.

2 DJI Inspire 1


Inspire 1'i bir iOS veya Android cihaz kullanarak uçurabilir ve kendi kendine havalanabilir ve inebilir. Optik Akış konumlandırma sensörü sayesinde GPS'e güvenmeden iç mekanlarda da uçabilir.


3 Papağan BeBop Uçağı


Parrot, bu drone işinin tamamını 2010 yılında AR Drone ile başlattı. Ve şimdi hava tacını geri almak için geri döndü. Bir ivmeölçer, jiroskop, manyetometre ve ultrason, sabit kalmasına yardımcı olur ve tabletinizin ekranını eğerek yönlendirirsiniz.

4 Mikro Drone 2.0


Bu oyuncak drone, bu boyutların çoğundan çok daha kolay kontrol edilebiliyor, ancak yine de 360 ​​derecelik dönüşler yapıyor ve havaya fırlatılarak fırlatılabilir. Şaşırtıcı bir şekilde, boyutu için 720p HD video kaydeder, ancak kamera için ekstra 35 £ ödemeniz gerekir.