Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Ultra maraton maestro Tom Evans'tan bu ev koşucularının antrenmanı YOĞUN

Ultra maraton maestro Tom Evans'tan bu ev koşucularının antrenmanı YOĞUN

Koşu, kilitli durumdaki insanlar için en popüler antrenman türüdür ve bunda daha iyi olmak istiyorsanız, ultra koşucu ve Red Bull sporcusu tarafından evde yapılan bu kalça ve çekirdek antrenmanını deneyin.Tom Evans. Daha da iyisi, daha formda olmanın yanı sıra, koşucular için bu hızlı iç mekan antrenmanı ile kas geliştirebilirsiniz.

'Koşmak, bu zorunlu kilitleme döneminde birçokları için bir egzersiz şekli olmuştur' - diye açıklıyor Tom - 'ancak koşunuzu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bazı güç ve kondisyon egzersizlerini içermeye değer olabilir. Çekirdeğinizde ve bacaklarınızda güç oluşturmak daha fazla güç, dayanıklılık sağlayabilir ve yaralanmaları önlemeye yardımcı olabilir. '

Koşucular için bu iç mekan antrenmanını gerçekleştirmek için aşırı donanıma ihtiyacınız olmayacak. Bir çift terbiyelikoşu ayakkabısıve bazıkoşu şortlarıveen iyi koşukullanışlı olmasının yanı sıra giyilebilir bir fitness olabilir -koşu saativeyakalp atışı ekranı- kalp atış hızını izlemek ve antrenmanları kaydetmek için.

  • En iyi Nike Vaporfly alternatifleri: gerçekten satın alabileceğiniz en iyi karbon destekli koşu ayakkabıları
  • Kettlebell ve ev spor salonu ekipmanlarını çevrimiçi olarak nereden satın alabilirim?eve teslim ile - Günlük olarak güncellenir
  • En iyi ev jimnastiği ekipmanları: evde egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan her şey


Fitbit Versa 2 Fitness Akıllı Saat, Taş / Sis Grisi |Satış Fiyatı £ 170.54 | 199,99 TL | Amazon'da £ 29,45 tasarruf edersiniz
Fitbit Versa 2, dahili ses asistanı, 7/24 kalp atış hızı takibi, akıllı bildirimler, dört günden fazla pil ömrü ve hatta müzik için entegre hafıza ile birlikte gelir. Şimdiye kadarki en popüler fitness takipçilerinden biri olan Versa 2, orijinal Versa'dan bir devrimden ziyade bir güncellemedir, ancak fiyatı haklı çıkarmak için birçok işlevsellik sunar.

Isınmak

Tom, koşucu devresi için en iyi iç mekan antrenmanını yapmaya başlamadan önce kalp atış hızını biraz yükseltmek için bazı sabit yürüyüşler yapmanızı önerir. Bazıları popo tekme veya diz yukarı hareketlerle karıştırmaktan çekinmeyin. Tom'un açıkladığı gibi:


Bu egzersize 3-5 dakika hafif bir koşu ile başlayın. Sonra bacak kaslarınızı, bacak hareketleri, yan ciğerler, popo vuruşları gibi klasik dinamik esnemeler ile gerin. Isınmayı 2-3 dakikalık başka bir koşu ile bitirin ve son periyotta makul bir hıza ulaşın. '


Plantifull Food Co. Vegan Jerky |Amazon'da £ 20'ye satın alın
Plantifull Food Co. Vegan Jerky eğlenceli bir atıştırmalıktır. % 100 bitki bazlı olup, Teriyaki Ananas versiyonunda, aslında çılgınca olan ananas içerir. Yine de,% 43 ananas olmasına rağmen, Plantifull Food Co. Vegan Jerky, her pakette 13 gram kas yapıcı proteinle krampı yönetmeye devam ediyor!

Koşucular için en iyi kapalı alan antrenmanı

Koşucular için en iyi kapalı alan antrenmanı: tek bacak kalça köprüsü

(İmaj kredisi: Tom Evans)

Tek bacaklı kalça köprüsü

Temsilciler: 3 x 30 saniye her iki tarafı tutar

Sırt üstü uzanın ve dizlerinizi bükün, böylece ayaklarınız yerde düz dursun. Sonra düz bir şekilde gerilene kadar bir bacağınızı kaldırın. Ayağın topuğunu zemine doğru sürün ve vücudunuz omuzlarınızdan uzanmış ayağınızın ayak parmaklarına kadar düz bir çizgide olana kadar kalçalarınızı yukarı doğru itin. Bu, özellikle oturarak çok fazla zaman harcıyorsanız, kalça gücü ve aktivasyonu için harika bir egzersizdir.


SIXPAD Elektrikli Kas Stimülasyonu Eğitim Donanımı |Amazon'da 175 £ 'dan başlayan fiyatlar
SIXPAD eğitim teçhizatı sıkı çalışmanın yerini almaz, ancak daha etkili hale getirebilir. Bu kablosuz pedler kas stimülasyonunu etkili bir şekilde artırabilir ve 'dengeli bir diyet ve egzersizle birlikte 4 hafta sonra kullanıcıların karın kası boyutunda% 8'lik bir iyileşme elde etmelerine yardımcı olabilir' - ya da SIXPAD'in iddia ettiği gibi. Yüzde, 12 hafta sonra% 12'ye yükselir ve birçok SIXPAD ürünü karın kaslarınız dışında başka alanlarda da kullanılabilir.

Koşucular için en iyi kapalı alan antrenmanı: tek bacaklı deadlift

(İmaj kredisi: Tom Evans)

Tek bacaklı deadlift

Tekrarlar:Her iki tarafta 3 x 12-15 tekrar

Dizde yumuşak bir bükülme ile güzel ve düz olması gereken sağ bacağınızın üzerinde durun. Bacağınızı düz tutarak sol ayağınızı geriye doğru itmeye başlayın. Aynı anda, gövdenizi öne doğru eğerek yavaşça belden menteşelenmeye başlayın.

Pozisyonun alt kısmında, vücudunuz başınızın üstünden sol ayağınızın altına kadar düz bir çizgide olmalıdır. Ardından, düz tutarken sol bacağınızı öne doğru çekmeye başlayın ve ayakta durana kadar gövdenizi yukarı kaldırın. Bu özellikle hamstring, kalça ve karın bölgesinin güçlendirilmesi için iyidir. Hız ve tepeler için harika.

Tanita BC-401 Vücut Kompozisyon Monitörü |John Lewis'te 78 £ 'a satın alın
Fiyat için, Tanita BC-401 vücut kompozisyonu monitörü, kabul edilebilir görünümlü bir pakette bir yığın veri sunar. Dünyadaki en ergonomik ölçekler olmayabilir, ancak Tanita BC-401'in işlerini hızlı ve doğru bir şekilde yapmasını engellemeyecektir. Ucuz ve neşeli olsa da, Tanita BC-401 tarafından izlenen veriler çoğu insan için yeterli olacaktır. Ve küçük ayaklarınız varsa, daha iyi.Anlaşmayı Görüntüle

Koşucular için en iyi kapalı alan antrenmanı: yan plank

(İmaj kredisi: Tom Evans)

Yan tahta

Temsilciler: Her iki tarafta 3 x 30 saniye

Sağ tarafınıza, bacaklarınızı uzatarak ve sağ kolunuzun dirseğini doğrudan omzunuzun altına yatırın. Sarkma veya bükülme olmadan düz bir çizgi oluşturan kalçalarınızı ve dizlerinizi kaldırın. Bu, beton yollardan ve parkurlardan kaçarsanız, çekirdek gücü ve stabilitesi için harikadır.

Ayak ve topuk yürüyüşü

Temsilciler: Ayak parmaklarında 3 x 30 saniye ve topuklarda 30 saniye

Mümkün olduğunca uzun ve düz durmak, ayak parmaklarınızın üzerinde yükselebilir ve buzağılarınızın gerçekten aktif ve ateşli olmasını sağlamak için gerçekten küçük kontrollü adımlar atabilirsiniz. Alanınızın izin verdiği kadar ileri gittiğinizde, arkanızı dönün ve aynı kontrollü şekilde küçük adımlar atın ama bu sefer topuklarınızın üzerinde.

Tom Evans, bir Red Bull sporcusu. Tom'un eğitiminin ve yarışlarının bir parçası olarak Red Bull'u nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:RedBull web sitesi.

Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları Erkekler Nike Zoomx Vaporfly ...Nike ZoomX Vaporfly SONRAKİ%NORDSTROM.com250 $ Görünüm Tüm fiyatları görünASICS Kadın ASICS ...ASICS Gel-Nimbus 21Ayakkabı dolabı69,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat adidas Kadın UltraBOOST 19 ... Adidas Ultraboost 19 Macy's 180TL $ 80 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Nike Zoom Pegasus Turbo 2 ... Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Kadın Amazon $ 136.24 $ 124.52 GörüntüleTüm fiyatları görünMizuno Kadın Dalgası Skyrise ... Mizuno Wave Skyrise Wiggle $ 71.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat ASICS Kadınlar İçin MetaRide ... ASICS MetaRide Amazon $ 250 $ 219.99 İnceleTüm fiyatları görünKoşu Erkek Cloudswift ... Üzerinde Cloudswift Erkek Amazon $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünHer gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi peynir altı suyu proteini fırsatları bulunduğunuz yere göre Optimum Beslenme Altın ... Gold Standard% 100 Whey Optimum Nutrition Amazon $ 30.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi ... Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi Zincir Reaksiyon Çevrimleri $ 51,83 $ 31,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz