Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Bu nedenle OnePlus 6T'de kablosuz şarj yoktur

Bu nedenle OnePlus 6T'de kablosuz şarj yoktur

OnePlus 6T, daha büyük 6,4 inç AMOLED ekran, daha küçük çentik, daha hızlı performans ve ekran içi parmak izi tarayıcısı dahil olmak üzere selefine göre bir dizi iyileştirmeyle bu haftanın başlarında geldi.


Bununla birlikte, OnePlus, bir cam arka yüze sahip olmasına rağmen, en son telefonuna kablosuz şarjı dahil etmedi. Lansman öncesindeOnePlus 6TÖnümüzdeki hafta perakende mağazalarında şirket, ihmalin arkasındaki düşüncesini açıkladı.

Daha fazlası: OnePlus 7 Pro 5G incelemesi: yıldırım hızında 5G hızları, 4G sürümüyle aynı kıkırdamalar

  • OnePlus 6T fiyatı, çıkış tarihi, teknik özellikler ve erken gösterimler
  • OnePlus 6 incelemesi

OnePlus CEO'su Pete Lau, teknoloji çok yavaş olduğu için şirketin kablosuz şarjı dahil etmemeye karar verdiğini söyledi. Modern amiral gemisi akıllı telefonların çoğu, Qi standardı aracılığıyla kablosuz şarj desteği içerir.

Bu standart,Google Pixel 3,iPhone XS,Samsung Galaxy S9veHuawei Mate 20 Prohepsi aynı kablosuz şarj matını kullanarak şarj edebiliyor - bu, McDonalds, Starbucks ve Pret A Manager gibi zincirleri, müşterilerin telefonlarını doldurmalarına olanak sağlamak için Qi şarj noktalarını masalara yerleştirmek için iten bir şey.


Bununla birlikte, OnePlus 6T sahipleri, Çinli girişim, kablosuz şarj hızlarının yüksek beklentileri karşıladığına inanıncaya kadar telefonlarını prize takmak zorunda kalacaklar.

Bugünün en iyi OnePlus 6T fırsatları Oneplus 5T A5010 6GB Ram 64GB ... Dick Smith372,99 GörünümOneplus 5T A5010 6GB Ram 64GB ... Kogan.com372,99 GörünümOneplus 5T A5010 8GB Ram ... Kogan.com424,99 GörünümOnePlus 6T Çift SIM (128 GB ... Amazon Prime 1.589 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kablosuz şarj teknolojisi çok karmaşık değil. Bunu uygulayabilirdik, ancak çok yavaş olduğu için yapmak istemedik, 'dedi CEO Pete Lau ile bir röportajdaUbergizmo. 'Dolayısıyla, kullanıcılar ve onların cihaz deneyimleri için değer yaratmada istediğimiz düzeye ulaştığını görmedik.'


Qualcomm tarafından kablosuz olarak hızlı şarj etme yeteneği üzerine yapılan araştırma sayesinde, şirketin gelecekteki telefonlara kablosuz şarj eklediğini görmek isteyen OnePlus hayranları için umut var.

Lau şunları ekledi: 'Ancak potansiyel olarak - ve tüm ayrıntılardan tam olarak emin değilim - Qualcomm, işlerde ek ısı ve bakarken karşılaşılan diğer dezavantajlar olmadan istediğimiz hızı sağlayacak bir çözüme sahip olabilir. teknoloji. & rdquo;


Neyse ki, OnePlus'ın tescilli Dash Charge özelliği, mevcut en hızlı kablolu hızlı şarj özelliklerinden biridir. Yalnızca OnePlus'ın telefonlarıyla birlikte kutuda bulunan hızlı şarj cihazı ile şarj olurken çalışan sistem, yarım saatten biraz fazla bir sürede ahizenizi yaklaşık% 60 oranında doldurur.

Kablosuz şarj eksikliğinden rahatsız olmayanlar için OnePlus 6T, çevrimiçi mağazasından ve Amazon UK, O2'den ön sipariş verilebilir.EEVodafoneJohn Lewisve Carphone Warehouse. İlk cep telefonlarının 6 Kasım 2018 Salı günü mağazalara gelmesi planlanıyor.