Close
 • Ana
 • /
 • Fitness Teknolojisi
 • /
 • Bu kettlebell karın kası egzersizi, daha düz bir mideye giden ağırlık sallama yoludur.

Bu kettlebell karın kası egzersizi, daha düz bir mideye giden ağırlık sallama yoludur.

Kettlebell ab egzersizlerini temel rutininize eklemek, egzersizinizi yoğunlaştırmanın ve daha hızlı yağ yakmaya başlamanın en iyi yollarından biridir.Kettlebellsher egzersize ek direnç ekleyin - herhangi bir ağırlık dahil - ancak özellikle kettlebells ile yapılacak şekilde tasarlanmış bazı egzersizler de vardır.Lütfen aklınızda bulundurun:bu benim tarafımdan yazılmıştır ve ben bir kadınım, ancak belli ki bu karın kası egzersizi tamamen erkekler için de uygundur - tıpkı bizim gibikadınlar için en iyi egzersizlerdoğruyu söylemek gerekirse. Yani muhtemelen başlık biraz yanıltıcı.

Bu kettlebell rutini 15 dakikalık bir ab patlamasıdır. Üçüncü setinizden sonra 15 saniye yerine 30 saniye dinlenerek 30 saniye egzersiz yapacak, 15 saniye dinlenecek ve her egzersiz için üç kez tekrarlayacaksınız. Mevcut gücünüze ve karın egzersizlerine aşinalığınıza bağlı olarak 4 ile 8 kg arasında bir su ısıtıcısı kullanmanızı öneririz.

Kolay değil ama hızlı. Ve bunun abs ile başa çıkmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, bu egzersizlere bir kettlebell eklemek onları zorlaştırır, bu yüzden 15 dakika sonra bitiş çizgisine hazır olacağınızı düşünüyoruz.

Bununla birlikte, sizin için yeterli değilse, neden bu rutini bir kettlebell kol egzersizi ile takip etmiyorsunuz ya da tam vücut kettlebell egzersiz rutini ile sertleşmiyorsunuz?


 • Kadınlar için egzersizler: tüm en iyi kilo verme ve egzersiz önerilerimiz, ekipmanlarımız ve daha fazlası
 • TRX kettlebellsşimdiye kadar kullandığımız en iyiler
 • Kettlebell tam vücut egzersizi- salla, kanat verme

20kg kettlebells

(Resim kredisi: dorianrochowski, Pixabay)

Bu kettlebell karın egzersizlerini tutarlı bir şekilde yapın ve orta bölgenizdeki fazla yağa şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde veda etmeye başlayacaksınız.


Unutma, bu egzersiz tek başına karın yağını yakmayacak ve sana altı paket getirmeyecek. Bunun için diyet ve beslenmeye de duyarlı bir şekilde yaklaşmanız gerekir.

Resmin tamamı için kılavuzumuzu okuyunnasıl hızlı kilo verilirDiyet ve egzersizin birlikte nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için, ardından denemeye hazır olacaksınız.karın altı paketi almanıza yardımcı olacak en iyi karın egzersizleri.


 • Hızlı bir şekilde altılı paket alın (ama o kadar da kolay değil)EN zor karın kasları, biseps ve temel egzersiz

Egzersiz dişli tonda abs olan kadın

(Resim kredisi: Pixabay)

Kettlebell Ab Egzersizi: 'Dünyanın Her Yerinde'

Süre: 30 saniye

Setler: 3


Ayaklarınız omuz genişliğinde açık durun ve kettlebell'i bir elinizle vücudunuzun önünde, tutacağın yanında tutun.

Ağırlığı kalçanızın etrafında hafifçe sallayın, bir elden diğerine geçirin. Buradaki zorluk, çekirdeğinizi stabilize etmektir. Kollarınız dışında vücudunuzu olabildiğince az hareket ettirmelisiniz.

Kettlebell Ab Egzersizi: Yan egzersizler

Süre: 30 saniye (her taraf için 15 saniye)

Setler: 3

Bir kez daha ayaklarınız omuz genişliğinde açık olacak şekilde ayakta durun ve kettlebell'i bir elinizde tutun.

Kollarınızı önünüzde değil, yanlarınızda tutarak dizinize doğru, kettlebellinizi tutarak belinize doğru bükün. Hareket küçüktür ve anahtar, kıvrımın omuzlarınızdan ve sırtınızdan değil belden gelmesidir.

 • Kapalı alanda bisiklet sürerek evde hızla forma girin
 • Yeni başlayanlar için en iyi egzersizler

Kettlebell Ab Egzersizi: V oturur

Süre: 30 saniye

Setler: 3

Dizleriniz göğsünüze sıkışmış şekilde yere oturun ve kettlebell'i iki elinizle göğsünüze yakın tutun. Ya topundan tutabilir ya da baş aşağı tutup tutamaçlarından tutabilirsiniz, hangisi daha rahatsa.

Çekirdeğinizin dik oturmak yerine üst bedeninizi sabit tuttuğunu hissedene kadar hafifçe geriye doğru eğilin. Sonra, göğsünüze geri çekmeden önce bacaklarınızı önünüzde tamamen uzatın. Bu bir V sit.

Bu egzersizin zorluğu ne kadar hızlı çalıştığınıza ve elbette kettlebellinizin ne kadar ağır olduğuna göre belirlenir.

Kettlebell Ab Egzersizi: Basmak için oturun

Süre: 30 saniye

Setler: 3

Oturun, ama bu sefer sırtınız yere düz bir şekilde oturmaya başlayın. Düzenli bir şekilde oturun, ancak tam oturduğunuzda kettlebellinizi göğsünüzden tavana doğru bastırın. Kettlebell'i stabilite için zilden veya tutacaktan iki elinizle tutun.

 • Bu muen iyi temel egzersizhiç mi

Kettlebell Ab Egzersizi: Russian twists

Süre: 30 saniye

Setler: 3

Kettlebell'i iki elinizle tekrar tutarak V oturma pozisyonunuzda arkanıza yaslanın. Ayaklarınızı yerden kaldırın ve elinizden geldiğince uzatın. İleri düzey sporcular bacaklarını tamamen uzatabilmeli ve onları yerden birkaç inç yukarıda tutabilmelidir.

Sırtınızın yere değmemesine dikkat ederek hafifçe geriye yaslanın ve belinizi vücudunuzun üst kısmı bir yandan diğer yana dönecek şekilde bükün. Ayakta duran yan egzersizlerde olduğu gibi, hareket omuzlarınızda değil eğik kaslarınızdadır.

Kullandığınız ağırlığa bağlı olarak, kettlebell'i döndürürken bir yandan diğer yana hareket ettirebilir veya göğsünüzün ortasında tutabilirsiniz.

Kadın yüksek tahta pozisyonda

(Resim kredisi: Taco Fleur, Pixabay)

Egzersiz: Plank

Süre: 30 saniye

Setler: 3

Son alıştırmamız, bir kettlebell bükümü ile klasik tahta. Plank yapmadan önce, kettlebell'inizi tutacak şekilde yere koyun.

Elleriniz doğrudan omuzlarınızın altında ve sırtınızın düz ancak eğimli olduğu (yani belinizin alt kısmında kıvrılmadığı, ancak başınızın ayaklarınızdan daha yüksek olduğu) yüksek bir tahta pozisyona geçin. Kettlebell'iniz yüzünüzün hemen önünde olacak şekilde kendinizi hizalamalısınız. Tahtanızdan düşerseniz, kettlebell'inize inmeyeceğinizden emin olun!

Tamamen kararlı olmak için çekirdeğinizi meşgul edin. Kendinize şunu sorun: Şu anda biri sırtüstü otursa, çöker miydiniz? Cevap 'hayır' olmalıdır.

Şimdi hazırsınız, bu pozisyonu 30 saniye boyunca tutacaksınız, kettlebell'e olabildiğince hızlı bir şekilde alternatif ellerle dokunacaksınız. Anahtar sabit kalır, bu nedenle mümkün olduğunca çok sayıda dokunuşa uyan bir hızda hareket edin, ancak çok fazla sallanarak deniz tutması istemezsiniz. Vücudunuzu sağlam tutamıyorsanız, yavaşlayın.

Daha Kettlebell Egzersizleri

 • Bunu dene2 hareketli tam vücut kettlebell egzersizi, en iyi Navy SEALs eğitmenlerinden esinlenmiştir
 • Evde deadlift nasıl yapılırbir kettlebell ile: halter olmadan güçlenin
 • En iyi kettlebell antrenmanı: Yaz plajını 10 dakikada hazır hale getirmek için tam vücut egzersizi
 • Yeni başlayanlar için en iyi kettlebell egzersizi: uyum sağlamak için ihtiyacınız olan her şey
 • Bu altı adımı deneyinkettlebell kol egzersiziyalın, tonlu kollar için
 • Bugüç için kettlebell egzersizibir Master Trainer'dan gelenler de süreçte yağları parçalayacaktır.

Proteini ye şimdi

Günümüzün En Ucuz vegan ve Peynir Altı Suyu Protein Tozu Fiyatları Optimum Beslenme, Altın ...Optimum Beslenme Altın StandardıiHerb16,70 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi ... Biyo-Sinerji Peynir Altı Suyu Daha İyi Zincir Reaksiyon Çevrimleri $ 51,83 $ 31,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz