Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Bu MASSIVE Nintendo Switch gerçektir - ve bu video nasıl çalıştığını gösterir

Bu MASSIVE Nintendo Switch gerçektir - ve bu video nasıl çalıştığını gösterir

70 inç genişliğinde, 30 inç yüksekliğinde ve 65 pound ağırlığında nedir? NSNintendo Anahtarı, işte budur. Şey, belki normal Nintendo Switch değil, ama bu kesinlikle öyle.


Evet bu doğru. Bu Nintendo Anahtarı 6 fitten daha uzun ve dahası, tamamen oynanabilir. anidenNintendo Anahtarı Propek etkileyici görünmüyor, değil mi?

Dev Nintendo Switch'i çalışırken görmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

Bu videodaki 6 fit uzunluğundaki Nintendo Switch, yetenekli mühendisin zorlu aşısıdır.Michael Seçimi(The Casual Engineer olarak bilinir), dev konsolu normal Switch'in görünüşe göre 'kaybetmesi gerçekten kolay' olduğu için yapan kişi.

Bu yüzden Pick, Nintendo Switch'i normalden %650 daha büyük yapmaya karar verdi ve sonuç burada gördüğünüz gibi. Kesinlikleçokkaybetmek daha zor.


Büyütme etkileyici, ancak daha da etkileyici olan şey, buradaki Nintendo Switch'in tamamen kullanılabilir olması ve hatta daha normal bir form faktörü kontrol formu için harici bir Nintendo Switch denetleyicisi ile eşleştirilebilmesidir.

Dev yaratımın geri kalanı, bir 4K TV, bol miktarda ahşap, bazı eski güzel 3D baskılar ve bir çift Joy-Con denetleyicisi de dahil olmak üzere bazı orijinal Switch donanımından geliyor. Çılgın bir proje ve böyle bir seviyeye ulaştığını görmek kesinlikle bir şapka ucuna değer.


Bu devasa konsolu St Jude's Çocuk Hastanesi'ne bağışlayacağını doğrulayan Pick tarafından yalnızca bir dev Nintendo Switch yapılacak. Bu nedenle, şu an için bir dizi süper boyutlu el konsolu hayallerimiz suya düştü. Altı fit genişliğinde bir Sony için herkesPlayStation Vitası?

Bugünün en iyi Nintendo Switch Lite fırsatları Nintendo CONSOLE SWITCH LITE... Amazon Prime 182,40 £ Nintendo Switch Lite - Gri Amazon Prime 187,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch Lite - Coral Amazon £ 209.99 £ 191,50 Nintendo Switch Lite Konsolunu Görüntüle very.co.uk £ 199,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Bunlaren iyi Nintendo Anahtarı oyunlarıaltı fit genişliğinde olmayan konsolunuzda oynamak için