Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Bu yeni Nintendo Switch, büyüleyici bir 4K güç merkezidir

Bu yeni Nintendo Switch, büyüleyici bir 4K güç merkezidir

Doğrudan raporların arkasındanNintendo yalnızca bir değil, iki yeni Nintendo Switch konsolunu piyasaya sürmeyi planlıyor2019'da Japon video oyunları sitesinden yeni fısıltılar geldiGamepediaBu konsollardan birinin yalnızca '2019'un başlarında' inişe geçmesi değil, aynı zamanda bazıciddidonanım orijinal sistemdeki yükseltmeler.


Bu, ilk olarak Hollanda teknoloji sitesi tarafından bildirilen yeni Nintendo Switch 2'yi yükseltmiştir.LetsGoDigital, 8GB RAM (orijinal Switch sadece 4GB), 128GB dahili depolama alanı (orijinalin 32GB ile karşılaştırıldığında) ve şaşırtıcı bir şekilde 4K video oynatma işlevi ile geldiği söyleniyor.

Şu andaNintendo Anahtarıyalnızca TV modunda HDMI üzerinden Full HD çözünürlükleri ve avuçiçi modundayken HD çözünürlükleri işleyebilir, bu nedenle 4K video içeriğini oynatma yeteneği, 4K'da oyunlar olmasa bile, yeni Nintendo Switch 2'nin kapağında önemli bir gelişme ve tüy olacaktır. . Ve özellikle dekonuşma olduYeni konsolun ekranının da daha parlak ve daha ince bir OLED panel olacağı söyleniyor.

Yeni Nintendo Switch 2

Yükseltilmiş dahili bileşenlere ve 4K OLED ekrana sahip yeni bir Nintendo Switch 2 konsolu, ağız sulandıran bir tekliftir. |Resim kredisi:LetsGoDigital


Doğal olarak, 2019'un başlarında bir Nintendo Switch konsolu için bu yeni özellik resmi olmaktan uzak ve Nintendo of America Başkanı Reggie Fils-Aime'ın ne olduğunu hatırlamakta fayda var.geçen yılın Aralık ayında söylendi, 'Nintendo Switch'in Joy-Con ve tüm yeteneklerle mevcut uygulaması, şu anda odak noktamız budur'.

Ancak, biroldukça kesintisiz rapor akışıve son altı ayda Nintendo'nun yeni bir Nintendo Switch üzerinde çalışmakta zorlandığına dair söylentiler ve bunların birçoğu Kyoto merkezli oyun üreticisine en üst düzey bağlantılara ve bilgi erişimine sahip içeriden ve analistlerden kaynaklanıyor.


Ayrıca, orijinal Nintendo Switch'in satışlarının bildirildiğine göreson altı ayda oldukça şiddetli bir şekilde yavaşladı, Nintendo'nun bu yıl yepyeni bir konsol lansmanıyla finansal hedeflerine ulaşabilmesi için satışları artırmaya çalışacağı Pingtwitter.com'da bize doğru geliyor.

Yine de kesin olan bir şey var: Burada söylenene benzer özelliklere ve yeteneklere sahip yeni bir Nintendo Switch konsolu, oyuncular için kesinlikle cazip bir teklif olacak ve onlara sevdikleri Nintendo oyunlarını daha iyi performans ve grafiklerle oynama ve keyifle oynama olanağı tanıyor. gerçek UHD içeriği de.


E3 2019'dan önce yeni bir Nintendo Switch hakkında daha fazla şey duymayı umuyoruz.

  • PS5 ve Xbox Two, dünyanın en büyük oyun şovunda battle royale için yolda

Potansiyel müşteri resmi kredisi:LetsGoDigital

Günün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime $ 405.98 $ 352.72 $ 352.72 Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamera399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz