Close

Merrell'in bu yeni patika koşusu ayakkabısı gerçek GARBAGE

Limited Edition Merrell Bare Access XTR Sweeper arazi koşu ayakkabısının öncülü harika. Geri dönüştürülmüş plastik ve yosunlardan üretilen bu ayakkabı, küçük bir karbon ayak izine sahiptir ve aynı zamanda harika bir koşu deneyimi sunar.


Bare Access XTR'nin Sweeper Sürümü, Merrell'den, süpürücü adı verilen etkinlikten önce ve sonra patika koşu rotalarını temiz tutmaya yardımcı olan tüm çalışkan gönüllülere teşekkür eder. Bunlar, yarışlardan önce patikadan enkazları temizleyen ve yarışlardan sonra tüm çöpleri toplayan, doğanın orijinal haline dönmesini sağlayan kişilerdir.

Yosun ve plastik mükemmel bir uyum içinde yaşıyor

(Resim kredisi: Merrell)

Merrell Bare Access XTR Sweeper arazi koşu ayakkabılarını neden seviyoruz?

Merrell Bare Access XTR Süpürücü, Bare Access XTR üzerine inşa edilmiştir ve ana kaygısı, konfor ve zeminle bağlantı arasındaki dengeyi bulmaktır. Merrell, 30 yılı aşkın süredir yürüyüş ayakkabısı üretmektedir, bu nedenle, ayakkabının yürüyüş yolları için neyin iyi olduğu konusunda bir iki şey biliyor.


FLEXconnect teknolojisi, ayağın doğal esnemesini destekler
her türlü arazide çevikliği artırmak için hareket halinde. Anatomik esintili, çift yönlü
esnek oluklar, ayağın düz olmayan zeminde doğal olarak hareket etmesini sağlar.
geliştirilmiş toprak bağlantısı ve stabilite.

Üstelik Süpürücü gerçekten yeşil diyebileceğimiz bir koşu ayakkabısı. Malzeme dökümü aşağıdaki gibidir:

  • % 40 geri dönüştürülmüş file astar
  • % 100 geri dönüştürülmüş bağcıklar
  • % 30 geri dönüştürülmüş Vibram Ecodura dış taban
  • % 100 geri dönüştürülmüş TPU katmanları
  • % 40 geri dönüştürülmüş ön ağ
  • % 10 yosun BLOOM köpük orta taban
  • % 100 geri dönüştürülmüş arka ağ
  • % 100 geri dönüştürülmüş Hyperlock TPU film topuk sayacı


Giymekle gurur duymanız gereken tek plastik

(Resim kredisi: Merrell)

Süpürücünün yapısının çoğu için zaten çoğunlukla geri dönüştürülmüş malzemeler kullanması yeterli olmadığı gibi, BLOOM köpük orta taban, standart köpüklere göre daha çevre dostu bir alternatif için hasat edildiğinde ortamı temizleyen ve eski haline getiren% 10 yosun biyokütlesinden yapılmıştır. .

Tüm çevre dostu patika koşucuları için (yani temelde hepsi) son derece doğrudan ama rahat bir koşu ayakkabısı. Süpürücünün tüm faydaları göz önüne alındığında, makul bir £ 90 olarak fiyatlandırıldığından, bir tane almak gerçekten akıllıca değil.

RUNNING - CLOUDVENTURE ÜZERİNDE Bugünün en iyi koşu ayakkabısı fırsatları ...ON Running Cloudventure PeakDış Mekan Dişli Değişimi149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünMerrell Erkek Trail Running ... Merrell All Out Crush 2 Gore-Tex Amazon $ 94.99 GörüntüleTüm fiyatları görünHOKA ONE ONE Speedgoat Mid 2 ...HOKA One One Speedgoat 2Backcountry.com169,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Inov-8 Erkek X-Talon 230 -... Inov-8 X-TALON 230 Amazon $ 125 $ 88.90 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Salomon Sense Ride Ayakkabı -...Salomon Sense SürüşüClymb120 ABD doları 69,99 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz