Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Bu Samsung Galaxy Tab S6 Lite anlaşması, 129 £ değerinde ÜCRETSİZ kulaklıklar sunar

Bu Samsung Galaxy Tab S6 Lite anlaşması, 129 £ değerinde ÜCRETSİZ kulaklıklar sunar

Bir Android tablet için pazardaysanız, Samsung Galaxy Tab S6 Lite ile yanlış gitmek zordur. Samsung'un şimdiye kadar ürettiği en iyi tabletlerden biri olan cihaz, son teknoloji ürünü S Pen ile birlikte gelir ve ister sanatçı, ister fotoğrafçı, ister sadece harika bir şey arayan biri olun, bir dizi harika özelliğe izin verir. toplantılar sırasında not alma yolu.


Ne yaparsanız yapın, 2000 x 1200 çözünürlüklü görkemli LCD ekranda bol miktarda içerik izleyecek ve oynatacaksınız, bu nedenle iyi bir kulaklığa ihtiyacınız olacak. Neyse ki, Samsung size garanti veriyor: Samsung mağazasından bir Samsung Galaxy Tab S6 Lite satın alırsanız, Samsung'un mükemmel AKG Y500 Kablosuz Kulaklık setini tamamen ücretsiz olarak alacaksınız.

Fırsatın tamamına aşağıdan göz atın:

Samsung Galaxy Tab S6 Lite | 4GB RAM, 10.4 inç LCD ekran |ÜCRETSİZ AKG Y500 Kablosuz Kulaklık ile 349,99 £ 'dan başlayan fiyatlarla
10,4 inçlik tablet not almak, dijital sanat eserleri oluşturmak, eskiz yapmak ve hayatınızı düzenlemek için harika bir yol olmakla kalmaz, aynı zamanda hareket halindeyken gevşemek ve bazı üst düzey filmler ve TV izlemek için de harika bir yoldur. Samsung'un AKG Y500 kablosuz kulaklıkları tek başına 129 £ değerinde olduğu için bu paket anlaşmasının bu kadar değerli olmasının nedeni budur. Anlaşmayı Görüntüle


Nasıl talep edilir? Bugün ile Haziran sonu arasında bir Galaxy Tab S6 Lite satın almanız yeterli. Samsung web sitesine geri dönün ve & lsquo; ŞİMDİ TALEP ET & rsquo; ve istendiğinde satın alma kanıtı sağlayın. ve bu kadar!


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Apple'ın tablet pazarındaki hakimiyetini kırmak için Samsung'un çözümüdür. LCD ekran parlak ve nettir, 4GB RAM ise çok uygun fiyatlı kalırken tabletin hızlı olmasını sağlar. Tablet ile birlikte gelen S Pen, bazı işlevleri uzaktan kontrol etme özelliği ile harika bir kalemdir. Yedi gramdan biraz daha ağırdır ve hem çizim hem de yazma için inanılmaz bir hassasiyet sergiler.

AKG Y500 Kablosuz Kulaklıklar da inanılmaz bir ücretsiz hediyedir. Yalnızca 129 £ değerinde olan bu kablosuz kutular 900 mAh 33 saatlik pil ömrü sunarak, hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıları her zaman dinleyebilmenizi veya tablette Netflix'te gezinirken en iyi sesi alabilmenizi sağlar. Her yönden üstün olan, son derece çekici bir kablosuz kulaklık çifti ve dahası, tamamen ücretsizler.


Bu harika fırsat sadece 30 Haziran'a kadar geçerli, bu yüzden bu harika paket fırsatından yararlanmak istiyorsanız, hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Tab S6 Lite fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz Üç24 ay Samsung Galaxy Tab S6 Lite £ 29ön ödeme£ 18 / ay 0dakika0metinler2 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deÜçÜç24 ay Samsung Galaxy Tab S6 Lite £ 29ön ödeme£ 18 / ay 0dakika0metinler20 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deÜçÜç24 ay Samsung Galaxy Tab S6 Lite Bedavaön ödeme£ 24 / ay 0dakika0metinler10 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deÜçEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi kablosuz kulaklık fiyatları 440 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat TIE Audio Gerçekten kablosuz ... Amazon Prime £ 53,35 £ 20,70 Teklifi Görüntüle Atina Kablosuz Bluetooth ... Currys PC World £ 119 Görüntüle Deal Urbanista Athens Midnight ... Bax-shop UK£ 119 Anlaşmayı GörüntüleBose kulak üstü kablosuz ... Bose169,95 £ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz