Close
  • Ana
  • /
  • Yolculuk
  • /
  • Bu Star Wars temalı bar, Disney gezisine çıkmak istemem için yeterli.

Bu Star Wars temalı bar, Disney gezisine çıkmak istemem için yeterli.

Disney, 9 Haziran 2022'de yola çıkacak olan yeni yolcu gemisi Disney Wish'in detaylarını açıkladı. Gemide Marvel, Frozen, Pixar ve Star Wars gibi Disney marka deneyimleri.


Her zamanki yolcu gemisi kalabalığı veya potansiyel olarak yüzlerce aşırı heyecanlı çocukla denizde mahsur kalma düşüncesi normalde beni korkutsa da, bu geminin seyahat programını kontrol etmemi sağlayan bazı yetişkin dostu özellikleri var gibi görünüyor.

Disney Wish, türünün ilk örneği bir Star Wars deneyimi sunuyor. Star Wars: Hiperuzay salonu, yetişkinler için lüks bir yat sınıfı uzay gemisini andıracak şekilde inşa edilmiş bir bardır. Basın bülteni etkileşimli tatma deneyimleri ve özel içecekler vaat ediyor - eminim orada bir yerde mavi süt olacak ve belki biraz Qui-Gon cin…

Disney Dileği

Disney Wish yolcu gemisi


(İmaj kredisi: Disney)

The Rose Lounge, Palo Steakhouse ve Enchanté dahil olmak üzere sadece yetişkinler için Beauty and the Beast'ten ilham alan üç yemek odası da bulunmaktadır. Aile için ise Frozen yemek macerası, World of Marvel etkileşimli yemek deneyimi Arendelle ve 20'lerin Hollywood temalı restoranı 1923 var.

Daha küçükler için AquaMouse, dönen bir su kaydırağı ile Mickey ve Minnie Mouse çizgi film macerasını birleştiren bir su yolculuğu. Ve elbette, canlı aksiyon gösterileri için tam Broadway ölçeğinde bir tiyatro var.


Disney Dileği

Dilek Kulesi Süiti


(İmaj kredisi: Disney)

Tarzda seyir yapmak istiyorsanız, gemi ayrıca, bacada iki katlı 2.000 metrekarelik bir daire olan Wish Tower Suite ile sonuçlanan ciddi derecede etkileyici süitlere sahiptir. Üç yatak odası, kütüphanesi, oturma odası ve barı ile içte ve dışta inanılmaz manzaralara sahiptir. Ayrıca, konsiyerj salonuna ve güneşlenme terasına tam VIP erişimi sağlar.

Bu süitlerden birinde kalarak rezervasyonlarımı unutabileceğimden ve seyir hayatının karanlık tarafını kucaklayabileceğimden oldukça eminim. Disney Wish, Port Canaveral, Florida'dan Nassau'ya ve Disney'in özel adası Castaway Cay'e üç ve dört gecelik seyahat planlarında, kişi başı 1.827 $'dan (1.310 £ / 2350 AU $) başlayan fiyatlarla yola çıkacak.

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney +