Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Bu çarpıcı PS5, PİRİNÇ'ten yapılmıştır ve ciddi anlamda sınırlı sayıda üretilmiştir.

Bu çarpıcı PS5, PİRİNÇ'ten yapılmıştır ve ciddi anlamda sınırlı sayıda üretilmiştir.

bizimPS5 incelemesiPingtwitter, PlayStation 5'in 'cesur ve yetenekli bir konsol tasarımı' sunduğunu söyledi ve 'akıllara durgunluk veren deneyimlerin başka bir dünyasına özel bir portal' olduğu izlenimini yaratma yeteneği sayesinde tasarımın büyük hayranları olduğumuzu belirttik. '.


Ve bu doğru olsa da, PS5'in benzersiz genişletilmiş panellerinin plastikten yapılmış olması da doğru. Bunun nedeni, konsolun seri olarak üretilmesi ve bunun maliyetleri göz önünde bulundurularak yapılması gerektiğidir.

Bununla birlikte, çılgın DIY becerileriyle donanmış ve bütçe kaygılarından etkilenmeyen yetenekli bir mühendis, az önce gitti ve panelleri yüzde 100 pirinçten yapılmış bir PS5 yarattı. Evet, doğru okudunuz, bu PlayStation 5 metal pirinç panellere sahip ve basitçe söylemek gerekirse, kesinlikle görünüyorçekici. Oluşturulan ve her açıdan gösterilen konsolu görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Yukarıdaki videoda görülebileceği gibi, bu pirinç PS5 konsolunun oluşturulması, üreticisi adına çok fazla deneme yanılma gerektirerek biraz daha zordu.Kendin Yap Avantajları.

Pirinç kaplamanın orijinal PlayStation 5'in plastik panellerinin boyutunu ve eğriliğini kopyalayacak şekilde nasıl şekillendirileceği, ısıtma ve 1'e 1 şekli elde etmek için gereken kalıplarla birincil bir sorundu. Bu parlak yüzeyi elde etmek için bolca cilalama ve pirinç panelleri konsolun iç kasasına tutturmak için gereken klipsleri oluşturmak için de akıllıca kaynak kullanımı gerekiyordu.


Yapımcı sonunda başarılı oldu ve sonuç bugün var olan en iyi ve en premium görünümlü PS5 konsolu.

Ne yazık ki, konsolu oluşturmak için gereken beceriler, zaman ve masraf nedeniyle, pirinç PS5 sadece bir tane sınırlı sayıdadır. Pingtwitter, kendi pirinç PlayStation 5'leri için (doğal olarak üzerinde 'Pingtwitter' kabartmalı) bir sipariş vermek istese de, şimdilik plastik orijinalleri yapmak zorunda kalacağız.


Umarım Sony şu anda farklı tasarımlara sahip resmi satış sonrası PS5 panelleri üzerinde çalışıyor, çünkü panelleri konsolunuzdan çıkarma yeteneğine sahip olmak ve daha sonra bunları değiştirmek için başka tasarımlar sunulmamak biraz çılgınca görünüyor. Gerçekten de, şu anda pazardaki bu boşluktan yararlanan birkaç gayri resmi şirket var.Darkplates gibi.

defaultWidgetTitle modelCodeReviewASINLabel ☆☆☆☆☆ Sony PlayStation VR Amazon amazonPrimeFlag £240,38 Görünüm PS VR Başlangıç ​​Paketi (PS4) Amazon amazonPrimeFlag £249.99 GörünümSony PlayStation VR Başlangıç... Maplin İngiltere 279,99 £ GörünümPlayStation VR Başlangıç ​​Paketi... Base.com £349.99 İncelemeyi görüntüleYükDaha FazlaGösterDaha fazla hawkFooterAçıklama