Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Telstra anlaşması size daha fazla maliyet getirmeden internet hızınızı dört katına çıkarabilir

Bu Telstra anlaşması size daha fazla maliyet getirmeden internet hızınızı dört katına çıkarabilir

İnternetinizin hızını artırmak istiyor ancak paradan tasarruf etmek için geri adım attıysanız, Telstra size bir kemik attı.


Telekom devi, aylık maliyeti standart NBN 50 ile aynı orana getirmek için süper hızlı NBN 250 planının fiyatını düşürdü. İlk altı ay için ayda sadece 90 AU $ karşılığında 230 Mbps'ye varan hızlarda sınırsız indirme sunuyor. premium süper hızlı NBN 250 planına kaydolurken.

Başlangıçta aylık 140 AU$'dan başlayan bu fiyat, ilk altı ayınız boyunca inanılmaz bir 300 AU$ tasarruf ederken aynı fiyata NBN 50 planından neredeyse beş kat daha hızlı hızların keyfini çıkaracağınız anlamına gelir.

İlk altı aylık dönemden sonra plan, aylık bazda orijinal 140 AU$'a yükselecek. Ancak belirli süreli bir sözleşmeye bağlı olmadığınız için, isterseniz daha ucuz bir plana geri dönmekte özgürsünüz.


Telstra Süper Hızlı İnternet ve Sınırsız Veri| 6 ay boyunca ayda 90 AU$ (140 dolar ne,ayda 50 AU$ tasarruf edin)

Telstra'nın NBN 250'sine kaydolduğunuzda planınızın ilk altı ayında 300$ tasarruf edebilirsiniz. 230Mbps'ye varan indirme hızlarıyla piyasadaki en hızlı planlardan biridir. Ve ilk altı ay için Telstra'nın NBN 50 planında ödediğiniz oranın aynısını ödeyecek olsanız da, bir sözleşmeye bağlı değilsiniz, böylece indirimli dönem sona erdiğinde daha ucuz fiyata düşebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle


En iyi NBN sağlayıcıları arasındaki rekabet kızışırken, Telstra diğer bazı planlarının fiyatını da düşürdü.

NBN 100 planı ayrıca ilk altı ay için ayda 90 AU$, ardından 110 AU$'dır. Ancak indirimli dönem sona erdikten sonra planınızı değiştirmekle uğraşmadığınız sürece, NBN 250 anlaşmasıyla çok daha iyi durumdasınız.


Ve ciddi hızlar istiyorsanız, Telstra ultra hızlı NBN 1000 planını ilk altı ay için ayda 130 AU$'a sunuyor - bu daha sonra aylık standart 180 AU$'a geri dönüyor. Bu, piyasadaki en ucuz fırsat olmasa da, sadık Telstra müşterileri 700 Mbps'ye kadar tipik indirme hızı elde edecek.

Şu anda, Telstra'nın NBN 250'si, bu katman için yalnızca daha iyi olan ikinci en hızlı indirme hızını sunuyor.Avustralya Geniş Bant. 250 Mbs'a kadar indirme sözü veriyorlar, ancak başlangıçtan itibaren ayda 129 AU$ ödeyeceksiniz.