Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • Bu TRX evde egzersiz, bacak tanımını oluşturacak, yağ yakacak ve yuvarlak bir popo elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bu TRX evde egzersiz, bacak tanımını oluşturacak, yağ yakacak ve yuvarlak bir popo elde etmenize yardımcı olacaktır.

TRX süspansiyon eğitmenleri,en iyi ev spor salonu ekipmanısahip olabilirsiniz ve bunlar özellikle kalçaları, dörtlüleri ve göbeği güçlendirmek için iyidir. Ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, lululemon elçisi tarafından hazırlanan bu TRX kalçalı ev egzersiziDaisy Hugheskoşucular için mükemmeldir, ancak koşmayanlar bile bu antrenmanı takip ederek yararlanabilir.


Daisy'nin dediği gibi, 'kalça ekstansiyonundan, adımınızı güçlendiren kalçalar sorumludur, bu nedenle daha güçlü kalçalar daha hızlı koşmaya eşittir!' Giyiyoren iyi koşu ayakkabılarıözellikle bacaklar için bu 5 hareketli TRX egzersizini sık sık yaparsanız daha hızlı koşmanızı da sağlayabilir.

Ama neden orada durdun? Bir göz atınen iyi temel egzersizleryanı sıraen iyi kalça egzersizlerive en iyi ipuçlarınasıl büyük bir popo elde edilir(doğru yol).

TRX Pro4 süspansiyon eğitim sistemi |169,95 TL'ye satışta | 199,95 TL | TRX'te 30 £ tasarruf edersiniz
TRX Pro4, yüksek kaliteli kayışlar, ayarlanabilir ayak kızakları ve lastik kulplar, hırsızlığa dayanıklı karabina, endüstriyel sınıf takviyeli dikiş, süspansiyon ve kapı ankrajı gibi üst düzey bir süspansiyon eğitmeninden ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. kurs, TRX Uygulamasına bir yıllık abonelik. Şimdi de normalden 30 sterlin daha ucuz.Anlaşmayı Görüntüle


Bugünün en iyi TRX Hepsi Bir Arada Süspansiyon Eğitim Sistemi, TRX TÜMÜ BİR ARADA Süspansiyonu sunuyor ... Amazon Prime 169,95 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bacaklar için bu TRX ev antrenmanı nasıl yapılır

Antrenmanını yapabilmek için sadece bir adet ev jimnastiği ekipmanına ihtiyacınız olacak: bir süspansiyon antrenörü. TRX,en iyi süspansiyon eğitmeniüretici bugün bu yüzden TRX eğitmenine gitmek iyi bir fikirdir, ancak herhangi bir süspansiyon eğitim seti işe yarayacaktır.

Bacaklar için bu 5 hareketli TRX antrenmanı, vücudun alt kısmına odaklanır ve koşmak için gerekli olan başlıca kasları güçlendirir: kalçalar, dörtlüler, hamstringler ve kalça fleksörleri. Tek bacak stabilitesi üzerinde çalışmak (üç ve dört egzersiz), dengeyi ele alacak ve dizler ve ayak bileği eklemi etrafındaki daha küçük destekleyici kasları, bağları ve tendonları güçlendirecektir (diz sağlığı ve bükülmüş bir ayak bileğinden kaçınmak için çok önemlidir).


Maksimum verimlilik için, her egzersizden 8-12 tekrar yapın ve üç ila beş tur boyunca tekrarlayın.


Fitbit Aria Air Smart Ölçeği |Ama Amazon'da 49,99 £
Gezegendeki en gelişmiş akıllı ölçek olmayabilir, ancak Fitbit Aria Air bir nedenden ötürü görülmeye değer: bir Fitbit ürünüdür, yani bilgileri fitbit ekosistemine ve özellikle de yeni Fitbit Sense'in piyasaya sürülmesinin ışığında besler. , Fitbit Uygulamasına ne kadar fazla vücut ölçümü girebilirseniz, sağlığınızı o kadar doğru bir şekilde izleyebilirsiniz. Aria Air'in de özellikle pahalı olmadığından bahsetmiyorum bile.

Günün en iyi Fitbit Aria Air fiyatları 389 Amazon müşteri yorumu Fitbit Aria Air Bluetooth ... Amazon Prime $ 47,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bacaklar için TRX evde egzersiz

(Resim kredisi: Daisy Hughes / lululemon)

TRX Yüzer Akciğer

Nasıl: Bir ayağınızı TRX'in beşiğinde tutup çapadan uzağa bakın, ayakta duran bacağın dizini bükün ve ikinci ayağı ters bir hamle yapın. Dizin ayak bileği üzerinde ve gövdenin dik durmasını sağlayın. Ayakta durmak için dizini çekerek ayağa dönmek için gücü yukarı kaldırın, aynı tarafta sürekli tekrarlayın.

Zorlaştır: Bir sıçrama / atlama ile tekrar ayakta durma gücü.


Faydaları:Denge, tek bacak stabilitesi. Zıplamayı eklerseniz güç ve kardiyo için eklenen plyo ve kardiyo bonusu ile dörtlüleri ve kalça kaslarını güçlendirir.

Fitbit Sense Health Akıllı Saat |Fitbit'te £ 299.99 ön sipariş verin
Yeni Fitbit Sense, bir Fitbit Versa 3 Special Edition'dan daha fazlasıdır. Sadece daha pahalı değil, aynı zamanda çok daha yetenekli, özellikle de genel refah ve stresi izleme söz konusu olduğunda. Ayrıca yerleşik GPS ve Fitbit Pay temassız ödemeler ve daha fazlası gibi diğer özelliklere de sahiptir.

Günün en iyi Fitbit Sense fırsatları İndirimli Fiyat Fitbit Sense REI.com329,95 ABD doları 279,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bacaklar için TRX evde egzersiz

(Resim kredisi: Daisy Hughes / lululemon)

Doğal Bacak Uzatma

Nasıl:Yastıklı bir yüzeyde uzun bir diz çökme pozisyonuna gelin, kalçaları sıkın, merkeze geçin ve yavaşça geriye doğru inerken dizler, kalçalar ve omuzlardan düz bir çizgi tutun. Amaç, sonunda kalçaların iyileşmesini sağlamaktır. Dörtlülere güç vererek yüksek diz çökmeye dönün. İndirmek için en az beş saniye alarak hareketin eksantrik kısmını kontrol ettiğinizden emin olun.

Zorlaştırın:Her tekrarın altında beş ila on saniye basılı tutun (aylaklıktan ayağa).

İşler:Doğal bacak uzatma, dörtlüler ve merkez için mükemmel bir güç geliştirme egzersizidir ve spor salonunda bacak uzatma makinesine ihtiyaç duymaz. Ayrıca sıkı kalça fleksörlerini uzatmak veya rahatlatmak için de çalışır.

(Bunu zor buluyorsanız, çok sıkı dörtlüleriniz olduğu için ve / veya herhangi bir diz ağrınız varsa, bunun yerine Sissi çömelmesini deneyin.)

NOCCO BCAA Limon Del Sol Fonksiyonel Enerji İçeceği (12 x 330ml) |Amazon'da 23,33 sterline satın alın
Biraz daha desteğe mi ihtiyacınız var? Şekersiz NOCCO BCAA enerji içeceğini deneyin. 330 ml yalnızca 12 kalori içerebilir ve şeker, yağ veya lif içermez. Yine de, antrenmana hazırlanmak için 3 gram protein ve 180 mg kafein alacaksınız. NOCCO BCAA içeceği ayrıca her kutuda paketlenmiş 3000 mg BCAA ve 6 vitamin içerir.

Bacaklar için TRX evde egzersiz

(Resim kredisi: Daisy Hughes / lululemon)

Pike Basınçlı Asansörler

Nasıl:Vücudun önünde uzanan bacaklar ile yere oturun. Parmak uçlarınızı üst uylukların her iki yanına getirin, bacakları tamamen dörtgenlerden sivri parmaklara kadar geçirin ve kilitli düz bacakları korurken dizleri gözlere doğru kaldırın - bu gerçekten zor bir egzersizdir, bu yüzden yapma o kadar ileri gitmezlerse endişelen!

Zorlaştırın:Ellerinizi dizlere yaklaştırın ve bacaklar ile göğüs arasında keskin bir açı sağlamak için öne doğru eğilin.

Faydaları:Kalça fleksörlerini güçlendirerek alt karın ve kalça kuvvetini iyileştirir. Hamstring esnekliğini artırın ve yaralanmayı önlemek için diz stabilitesini iyileştirin.

Bacaklar için TRX evde egzersiz

(Resim kredisi: Daisy Hughes / lululemon)

Kalça Köprülü TRX Hamstring Curl

Nasıl:Yere uzanın ve topuklarınızı TRX'in beşiğine yerleştirin. Kalçayı, posterior pelvik eğimi koruyan bir kalça köprüsüne kaldırın. Kaldırıldıktan sonra bacakları diz kirişinin kıvrılması için uzatın. Zemine dönmek ve tekrarlamak için adımları tersine çevirin.

Zorlaştırın:Gerilme altında daha fazla zaman geçirmek ve hamstringleri ve stabiliteyi daha fazla çalıştırmak için, tekrarlar arasında sırtı yere indirmek yerine kalçayı kalça köprüsünde tutun.

Faydaları:Arka zinciri (arka gövde) güçlendirmek için mükemmel hamstring ve kalça egzersizi. Omurga ve dizlerin optimal sağlığı için ön ve arka gövde dengelenmelidir; ancak dörtlü ve ön gövdenin daha güçlü olması çok yaygındır, bu da dengesizliğe ve potansiyel olarak yaralanmaya yol açar.

Bacaklar için TRX evde egzersiz

(Resim kredisi: Daisy Hughes / lululemon)

Tek Ayaklı Box Squat

Nasıl:Arkanızda bir sandalye veya tabure ile tek ayak üzerinde durun. Ayağa kalkmadan önce kalçaları kutuya değdirmek için yavaşça aşağı indirin. Geçiş yapmadan önce tüm tekrarları tek ayak üzerinde tamamlayın. Egzersiz süresince ikinci ayağı yerden uzak tutun.

Zorlaştır: Hiçbir kutu olmadan tam bir tabanca çömelmesi yapana kadar egzersizin zorluğunu artırmak için kutuyu indirin.

Faydaları:Bu tek taraflı çömelme, kas aktivasyonunu ve koordinasyonunu geliştirirken, kuadların, merkezin, kalça kaslarının ve ayak bileği stabilizatörlerinin kuvvetini ve dengesini geliştirir.

Günün en iyi spor salonu ve fitness fırsatları - stok her 30 dakikada bir kontrol edilir Vücut 60 için İndirimli Fiyat Ölçüm Bandı ... RayTour Şerit Ölçü Amazon 6,99 $ 4,56 $ GörüntüleTüm fiyatları görünBlue Fitness Mad Full Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 7.30 GörüntüleTüm fiyatları görünMuc-Off Islak YağlamaMuc-Off Islak YağlamaAls.com5 dolar Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Vinsguir Ab Roller for Abs ... Vinsguir Ab Roller Amazon $ 19.99 $ 12.99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon $ 21.99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Smart -...Fitbit Aria HavaLenovo ABD49,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Marcy Yaslanmış Egzersiz Bisikleti ... Marcy Yaslanmış ME-709 Amazon $ 199.99 $ 163.87 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex SelectTech 840 ...Bowflex SelectTech 840 KettlebellBowflex149,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Egzersizi Katlama Bluetooth ... Egzersiz Bisikleti Macy'nin Dikey Katlama Egzersiz Bisikleti $ 319.99 $ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünRapha - Panelli Mektup ...Rapha Patent JerseyBay Porter US & CA180 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz