Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Xbox One S All Digital paketi, şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatlardan biridir

Bu Xbox One S All Digital paketi, şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatlardan biridir

Xbox One S Tümü Dijital SürümMicrosoft'un ilk disksiz konsoludur, fiziksel disk sürücüsünü kaldırır ve yerleşik çevrimiçi mağazadan satın alınan, kodlar kullanılarak indirilen veya Xbox Game Pass abonelik hizmeti kullanılarak akışla sunulan dijital oyunları çalıştırır.


Dijitale geçiş, konsolun üretiminin disk çalıştıran muadilinden daha az maliyetli olduğu anlamına gelir.Xbox One Sve bu tasarruf müşterilere aktarılır, donanım kendi başına genellikle £ 199'dan gelir.

BueBay anlaşmasıMinecraft, Sea of ​​Thieves ve Fortnite ile paketlenmiş konsolu görüyor, bazı bonus Fortnite ürünleri iyi bir ölçü için atılıyor, hepsi sadece 169,99 £ karşılığında, bu da bir avuç dolusu ile birlikte verilen bu konsol için gördüğümüz en düşük fiyatlardan biri. oyunlar. Detayları aşağıdan kontrol edin:

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | Hırsızlar Denizi | Minecraft | Fortnite |Anlaşma fiyatı: 169,99 £
Bu konsol paketi, listelenen üç başlığın yanı sıra 2000 V-Bucks (oyun içi para birimi) dahil ek Fortnite içeriği ve oyuncuların oyun içi görevleri tamamlayarak açabilecekleri iki stil çeşidiyle Efsanevi Rogue Spider Knight Kıyafetini içerir. Her üç oyun da harika çok oyunculu deneyimlerdir ve genç oyuncular için harika bir seçimdir.Anlaşmayı Görüntüle


Xbox One S küçük olabilir, ancak yine de 4K UHD video oynatmayı ve Yüksek Dinamik Aralık'ı (HDR) destekler ve kapsamlı kitaplığa dalmak için ihtiyacınız olan tüm alana sahip olmanızı sağlamak için 1 TB sabit sürücüye sahiptir. platformda mevcut oyunlar.

Son yılların en çığır açan iki oyunuyla, kutudan çıkar çıkmaz aile dostu eğlence sunar ve tercih ettiğiniz oyunları daha sonra indirmeniz için bolca yer vardır.


İleXbox Series XBu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olan bu, Xbox'a özel oyunların tadına bakmanın uygun maliyetli bir yolu ve genç oyuncular için mükemmel bir giriş konsolu.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One S All-Digital Edition fırsatları Microsoft - Xbox One S 1TB ... Macy's 299,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Microsoft - Xbox One S 1TB ... Amazon 415 $ Anlaşmayı Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Fortnite fırsatları 176 Amazon müşteri yorumu Fortnite Walmart8,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleFortnite - 6.000 (+1.500 ... CDKeys60,69 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleFortnite - 6.000 (1.500 ... CDKeys62,09 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDüşük Stok WARNER ANA SAYFA VİDEO OYUNLARI ... Amazon $ 109,43 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz