Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Three'nin SINIRSIZ HER ŞEY SIM'i sadece £16 p/m fiyatıyla geri döndü!

Three'nin SINIRSIZ HER ŞEY SIM'i sadece £16 p/m fiyatıyla geri döndü!

Geçen yılın en iyi SIM anlaşması ölümden yeni döndü ve Three, ayda sadece 16 £ karşılığında sınırsız veri, arama ve metin sunuyor.


Bu, şimdiye kadar bir SIM anlaşmasında gördüğümüz en iyi sabit sınırsız her şey fiyatı ve dahası, 5G verileriyle de geliyor. busınırsızAyda sadece 16 £ karşılığında 5G verilerinin yanı sıra sonsuz dakikalar ve kısa mesajlar.

Evet, doğru okudunuz – SINIRSIZ HER ŞEY ayda sadece 16 £ karşılığında. Sınırsız veri, sınırsız arama ve sınırsız metin. Tek kelimeyle inanılmaz!

Yalnızca bu SIM planımükemmelŞu anda ağları tarafından küçük veriler, dakikalar ve metinler için büyük paralar için oyulmakta olan herkes için. Şu anda mevcut anlaşmanızda sözleşmeniz bittiyse veya olmak üzereyseniz, Üç, her ay bir damperli kamyon dolusu para biriktirmenin ve kaygısız sınırsız kullanım izni almanın bir yolunu sunar.

Yalnızca bu inanılmaz Üç SIM anlaşmasının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


sadece SIM | Sınırsız veri, metin ve arama | £ 16 / dak | Sözleşme süresi: 12 ay |Şu anda Three'de mevcut
Yalnızca sınırsız SIM planları, her ay, ne yaparsanız yapın, telefon kullanımınızın yalnızca planınızın maliyetine mal olacağını bilerek, çok yönlülük ve gönül rahatlığında en üst noktayı sunar. Kötü ekstra ağ ücretlerine elveda öpücüğü vermenizi sağlar - ne görürseniz onu harcarsınız. Ve bu SIM sadece Three'den anlaşma ile, harcadığınız şey 12 aylık kısa bir sözleşmeyle ayda sadece £ 16.Fırsatı Görüntüle


Bu SIM'i bugün Three'den ücretsiz olarak sipariş edin ve ağ iki gün içinde teslim edilecek, yani sınırsız her şeyin keyfini çıkarana kadar beklemek için ancak 48 saatiniz var. Bütün gece arkadaşlarınla ​​konuşmak ister misin? Sorun olmayacak. Scrooge McDuck'ın kasasında altın olduğundan daha fazla mesaj mı gönderiyorsunuz? Problem değil. Tüm Harry Potter film serisini 8K olarak yayınlamak ister misiniz? Sınırsız veri ile gülüyorsunuz.

Pingtwitter ekibinin birden fazla üyesi, Three'nin yalnızca SIM'in sunduğu sınırsız her şeye zaten katılıyorken, bu teklifi önermeyi inanılmaz derecede kolay buluyoruz, çünkü bir SIM planından istediğiniz her şeyi tam anlamıyla sağlıyor. Sınırsız kaygısız ödeneklerin yanı sırainanılmaz şekildecüzdan dostu fiyatlar.


SIM'in yalnızca sunduğu sınırsız her şeyle uyumlu kaliteli bir cep telefonu ister misiniz? Pingtwitter'ün harikalarını kontrol ettiğinizden emin olunen iyi telefonlar,en iyi Android telefonlar,en ucuz telefonlarveen iyi oyun telefonlarıçok sayıda en iyi el cihazı için kılavuzlar.

Bugünün en iyi SIM'i Yalnızca anlaşmalar Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün SeçimiÜç 12 ay Yalnızca SIM Yalnızca SIM £16 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriÜç 12 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriFırsatı GörüntüleNSÜç £16 /ay Fırsatı GörüntüleNSÜçEE'de en iyisiEE 24 ay Yalnızca SIM Yalnızca SIM £20 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler160 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler160 GBveriFırsatı GörüntüleNSEE Mobil £20 /ay Fırsatı GörüntüleNSEE MobilSınırsız sosyal medya ve akışlı Voxi1 ayYalnızca SIM Yalnızca SIM 12 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBVoxi tarihi1 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBdata VOXI'de Anlaşmayı Görüntüle £12 /ay VOXI'de Anlaşmayı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz