Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Thrustmaster T-GT incelemesi: meraklıları salya akıtan bırakacak harika, birinci sınıf bir yarış direksiyonu

Thrustmaster T-GT incelemesi: meraklıları salya akıtan bırakacak harika, birinci sınıf bir yarış direksiyonu

Üstün teknoloji, en iyi markalar ve Pingtwitter peynir ve kraker gibi bir araya geliyor, bu yüzden Thrustmaster T-GT geçen hafta incelenmek üzere Pingtwitter Towers'a teslim edildiğinde çok heyecanlandık.


PS4 ve PC için bu son teknoloji yarış direksiyonu, tartışmasız, standart yarış direksiyonunun çok ötesine geçen en üst düzey teknoloji ürünü damperli kamyon yüküyle şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş ve birinci sınıf video oyunu çevre birimi. . Gerçekten de, T-GT tekerleği ve pedal seti tek başına, rakip video oyunu yarış sistemlerini bir yana bırakın, gerçek arabalardaki GERÇEK direksiyonların ve pedal dizilerinin büyük çoğunluğundan daha kaliteli ve iyi yapılmış hissettiriyor.

Ve burada oldukça açık olmak gerekirse, bu tam olarak süper yüksek bir fiyata 699,99 sterline mal olan bir yarış direksiyonundan beklemeniz gereken şeydir. Öyleyse, paranızın karşılığını ne alacağınızı görelim.

Thrustmaster T-GT kutudan çıkarma

Bu haftanın başlarında, Thrustmaster T-GT'nin ilk izlenimimizi uygulamalı olarak açtığını yayınlamıştık. Kutudan çıkarma işlemini yukarıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz, burada size Thrustmaster T-GT tekerleği, Thrustmaster T-GT servobase, Thrustmaster PingtwitterPGT pedal seti, T-Turbo güç kaynağı, bağlama sistemleri ve her zaman ilginç olan kılavuzu gösteriyoruz.

Kutudan çıkarılmasından da görebileceğiniz gibi, Thrustmaster T-GT, her bir bileşeni polistiren tepsilerle sıkıca kapatılmış büyük bir karton kutu içinde gelir. Tüm bileşenlere erişim kolaydır, ancak paketteki metalin kesme miktarı nedeniyle, kutuyu tamamen fiziksel olarak zorlandığında taşımak oldukça kolaydır. Kutudan tüm parçalar çıkarıldığında, T-GT'nin kurulumuna devam edebilirsiniz.


Thrustmaster T-GT kurulumu

Yarış aksesuarı sahnesine yeni bir şekilde geliyorsanız, kullanılması gerektiği gibi sistemi kurma imkanına sahip olmanın GEREKLİ olduğunu unutmamak önemlidir. Thrustmaster T-GT servobase'in sağlam bir masaya, masaya veya yarış rafına kenetlenmesi gerektiğinden, T-GT de farklı değildir. Yine de, T-GT paketinde birden fazla tipte kelepçe elde edersiniz, bu nedenle alıcılar çoğu olasılıkla donatılmış olmalıdır.

Yine de yanılsama altında kalmayın, bu sadece kucağınıza yerleştirebileceğiniz veya bir sehpanın üzerine kelepçelenmeden bırakabileceğiniz bir tekerlek değildir - bunu yapın ve hemen kendinize zarar verir ve T-GT'yi mahvedersiniz.


Birincil masa kelepçesi, servobase'in altına vidalanarak, test senaryomuza kolayca takıldı. Kelepçelendikten sonra, servobazın önüne kolayca giren ve daha sonra vidalanabilir, uzatılabilir bir kılıf ve tek bir çapraz başlı vida ile iki kez sabitlenen Thrustmaster T-GT tekerleğini yarmaya geçtik. Bu üç katlı sistem, tekerleği inanılmaz derecede sıkı bir şekilde sabitler ve test dönemimizden itibaren sıfır oynama veya gevşeme meydana gelir.

Thrustmaster PingtwitterPGT pedal seti tak ve çalıştır özelliklidir ve servobase'in arkasına tek bir kabloyla bağlanır. Dizi gerçekten sağlamdır ve ağırlığı ve bir dizi lastik ayağı sayesinde yerleştirildiği yüzeyi güvenli bir şekilde kavrar.

Servobase, tekerlek ve pedal seti kurulduktan sonra, her şeyi kablolamaya başladık. Thrustmaster T-GT, PS4 veya PC'ye tek bir USB kablosuyla bağlanırken, tüm sistem, standart bir su ısıtıcısı fişinde sonlanan T-Turbo güç kaynağı ile çalıştırılır.


Tüm bu bileşenlerin ve kabloların bağlanması hızlı ve kolaydı, servobazın arkasındaki her bağlantı noktası açıkça etiketlendi. Her şey bağlandıktan sonra - burada T-GT'nin TH8A Shifter gibi çok çeşitli diğer Thrustmaster eklentileriyle de uyumlu olduğunu belirtmek önemlidir - sistemi çalıştırdık ve sistemin içinden geçerken izledik. başlatma prosedürü ve tekerlek ve motorların doğru işlevselliği test edildi.

Bugünün en iyi Thrustmaster T-GT fırsatları 865 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Thrustmaster T-GT donanımı

Yarış oyunu meraklıları, oyunda belirlenen kuvvetle yüzde 100 orantılı olan 40 watt'lık kuvvet geri bildirimi doğrusallığı da dahil olmak üzere bazı şaşırtıcı yarış direksiyonu teknolojisi ile yüklü olarak geldiğinden, Thrustmaster T-GT ile açık bir şekilde bir saha günü geçirecekler. dinamik tork için doğrusal fırçasız kuvvet geri bildirimi, yüzde 50 daha fazla dinamik, dört kat daha fazla sabit kuvvet ve monfastik soğutma yoluyla ısı dağıtımı ve süspansiyon ve titreşim efektlerini artıran derinlik geri bildirimi ile motor soğutmalı gömülü bir sistem.

Bu arada, Thrustmaster T-GT tekerleği gerçek deriden üretilmiştir, muhteşem metal kürek değiştiricilere ve döner seçiciler, mini çubuklar ve menülerde gezinmeyi ve daha hızlı ve kolay hale getiren PlayStation denetleyici basmalı düğmeleri dahil olmak üzere mutlak bir çok girişe sahiptir. T-GT'yi kullanırken gerçek PlayStation 4 Pro kontrol cihazımızı almaya devam etmek zorunda olmadığımızı doğrulayabiliriz, hem oyun dışında tek başına direksiyonla iyi bir şekilde gezinebiliriz.

Son olarak, Thrustmaster PingtwitterPGT pedal seti, bir video oyunu yarış sisteminde gördüğümüz en sağlam, birinci sınıf pedallardan bazılarına sahiptir. Yüksek direnç (özellikle konik fren modu sayesinde fren pedalı) ve aynı zamanda uzun menzilli sürüş de sundular; gaz ve debriyaj pedalları da kullanıcı tarafından yükseklik ve mesafe açısından ayarlanabilir. İç metal çerçeve seti de ağırlıklandırmada üst düzey bir iş çıkardı, yani bir zamanlar herhangi bir kayma veya dönme yaşamadık.

Thrustmaster T-GT oyun

Burada, Pingtwitter Kulelerinde Thrustmaster T-GT'yi kullanarak çok eğlendik. PS4 Pro'muzda Gran Turismo Sport'u oynamak harika, sürükleyici bir deneyimdi ve işbirliği sayesinde sağlanan gelişmiş geri bildirim seviyeleri sayesinde, bu yarışçının da yüksek seviyelere çekildiği açıktı. Zaman denemelerinde tur sürelerimizi sürekli iyileştirme, kendi hayaletimize karşı yarışarak, onu hissederek daha da iyi hale getirme bağımlılık yaratan zorluğuyla, bir dizi yüksek hızlı yarış pistinin etrafına yüksek performanslı sanal marquelerden oluşan bir padok atmak çok eğlenceliydi. tüm T-GT üzerinden.

Aksiyonun tadına bakmak için yukarıdaki videoyu izleyin!

T-GT aracılığıyla aldığımız geri bildirimler, daha önce bir video oyunu yarış direksiyonunda tecrübe ettiğimiz hiçbir şeye benzemiyordu ve tutarlı, şaşırtıcı derecede çeşitli ve rafine bir kuvvet seviyesi sağlandı. Bir tepeden dışarı fırlatıyor olsak, sert fren yapıyor olsak, arka ucunu pist dışı çakıllara kaptırsak ya da aracın süspansiyonunun esnekliğini hissediyor olsak da, bunu T-GT'de hissettik ve sisteminki ile etkileşim halindeyken Delicesine birinci sınıf bileşenler, özellikle üst düzey bir surround ses kulaklıkla birlikte kullanıldığında inanılmaz derecede sürükleyici hissettirdi.

Thrustmaster T-GT kararı

Pingtwitter'te çok sayıda yarış arabası sürüyoruz (Nissan gtrveHonda Civic Type Rancak son iki örnektir) ve as, profesyonel düzeyde sürücüler olma iddiasında bulunmamasına rağmen, bu yüksek teknolojili makineleri GERÇEKTEN, çoğu zaman gezegenin en ünlü yarış pistlerinde sürmenin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle, video oyunu yarış direksiyonları söz konusu olduğunda Thrustmaster T-GT'nin doğruluğunu ve sürükleyiciliğini sunan bugüne kadar başka hiçbir şeyi test etmediğimizi oldukça yetkili bir şekilde söyleyebiliriz. Direksiyon ve pedallar el ve ayak altında gerçek bir şeymiş gibi hissetmekle kalmaz, aynı zamanda kuvvet geri beslemeli doğrusallık, dinamik tork, alan odaklı kontrol ve derinlik geri bildirimi gibi yerleşik teknolojiler paketi sayesinde de giderler. çok sürükleyici bir sürüş deneyimi yaratmanın ve bunun gerçek anlamda yeniden yaratılmasının uzun bir yolu.

Farklı araçlar, ortamlar, hava koşulları, yüzeyler ve daha fazlası T-GT ile hissedilir ve bu, sürücü olarak koşullara uyum sağlamanın, lastiklerinizin altındaki asferi hissetmenin ve sürüşün her zamankinden daha kolay olacağı anlamına gelir. elinizden gelen en iyi şekilde. T-GT'yi birinci sınıf bir yarış koltuğu ve surround ses kulaklık setinin yanı sıra bir PS4 Pro veya güçlü bir oyun bilgisayarı ile eşleştirin ve neredeyse kesinlikle gerçek, iyi niyetli bir yarış arabasında olmaktan sonraki en iyi şeyi yaratacaksınız.

Thrustmaster T-GT'nin kesinlikle yüksek bir fiyatı var, ancak damalı bayrağı açıkça alan premium, sürükleyici bir yarış deneyimi sunuyor.

  • Honda Civic Type R: Pingtwitter, bu yangın çıkaran hot hatch'i test etmek için Lausitz EuroSpeedway'e gidiyor