Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Timex'in İLK-EVER fitness akıllı saati bir Fitbit Versa 2'den daha ucuzdur ve dahili GPS ile birlikte gelir

Timex'in İLK-EVER fitness akıllı saati bir Fitbit Versa 2'den daha ucuzdur ve dahili GPS ile birlikte gelir

Casio'nun yeni fitness akıllı saatini duyurmasından sadece bir gün sonra,Casio G-Şok GBD-H1000Ayrıca saat yapımında daha deneyimli olan ve tıpkı Casio gibi spor giyilebilir cihazlarının harika dünyasında önemli bir oyuncu olmayan Timex'in ilk akıllı fitness saati olan Timex Ironman R300 GPS'i piyasaya süreceği haberini aldık. Ancak Casio'nun aksine, şu anda Timex'ten sadece 120 dolara satın alabiliyor.


• Timex'te yeni Timex Ironman R300 GPS'i 120 $ 'a satın alın

Ve Timex Ironman adı bir zil çalarsa, haklısınız: Bu serinin akıllı olmayan çeşidi uzun zamandır ölümsüz bir triatletçinin favorisiydi, öyle ki biz de onuen iyi triatlon izlesonunda bonus girişi olarak rehber. Verilen Timex Ironman Classic 30, zamanı ve tur sürelerini söylemekten başka bir şey yapmıyor, ancak retro görünümü sayesinde hala bir kült var.

Şimdi, yeni Timex Ironman R300, önceki modelden çok daha akıllı. Dokunmatik ekran, yerleşik GPS, hız ve mesafe izleme özellikleri ile birlikte gelir ve her şey doğruysa, Timex Ironman R300 aynı zamanda bazı akıllı bildirimleri de destekleyecektir.

Yeni Timex Ironman R300 GPS duyuruldu


Yeni Timex Ironman R300 GPS, retro görünümü etkiliyor

(Resim kredisi: Timex)

120 dolarlık fiyat etiketleri kulağa çok makul geliyor, aslında oldukça ucuz ve fitness akıllı saatinin hassasiyeti ve hatta özellikleri hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Timex'in web sitesinde, açıklamada şunlar yer almaktadır:

  • 'Bilekten doğru kalp atış hızı'
  • 'Kullanımı kolay menüler'
  • 'Hızlı doğru GPS'

Ve yukarıdaki özelliklerin dilbilgisi açısından yanlış olarak sınıflandırılmasının yanı sıra, Timex Ironman R300 GPS'de gerçekte hangi teknolojinin bulunduğuna da ışık tutmazlar.


Bildiğimiz şey, pil ömrünün akıllı saat modunda mükemmel bir '25 güne kadar' ve GPS izleme modunda 20 saate kadar çok perişan olmadığıdır. Timex ayrıca rehberli koçluk özelliğinin reklamını yapmak konusunda çok heveslidir: 'Jared Ward'ın 12 haftalık koşu programı dahil olmak üzere antrenmanları doğrudan saatinize gönderin. Bir sonraki büyük yarışınız için antrenman yapmaya hazır olun - 5 km'den yarı veya tam maratonlara. ' Garmin Coach ile eşleşip eşleşmediğinden emin değilim ama bu para için 'Timex Coach' kesinlikle takdire şayan.

• Timex'te yeni Timex Ironman R300 GPS'i 120 $ 'a satın alın

Timex Ironman R300 GPS'e hangi tip konum izleme ve kalp atış hızı sensörünün dahil edildiğine dair tam anlamıyla hiçbir bilgi yoktur. Özellikle saatin isminde 'Ironman' kelimesi bulunduğu için beklenen bir şekilde 30 metreye kadar su oranına sahip olduğunu biliyoruz.

Yakın gelecekte bu spor akıllı saati hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz.


Yeni Timex Ironman R300 GPS duyuruldu

Gizemli optik kalp atış hızı sensörü dahildir

(Resim kredisi: Timex)
günümüzün en iyi fitness takipçisi ve koşu saati fırsatları Fitbit Versa 2 Sağlık ve ... Fitbit Versa 2 Amazon $ 159.99 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat Garmin Venu, GPS Smartwatch ... Garmin Venu Amazon $ 219.49 $ 189.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin fenix 6, Premium ... Garmin Fenix ​​6 Amazon $ 599.99 $ 489.49 GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok İndirimli Fiyat POLAR VANTAGE V - Premium GPS ... Polar Vantage V Amazon $ 499.95 $ 369 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Polar Ignite GPS Spor Saat ... Polar Ignite Pro Bisiklet Kiti $ 232.49 $ 180.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin vivomove 3s, ... Garmin Vivomove 3S Amazon $ 249.99 $ 169.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Garmin Forerunner 245, GPS ... Garmin Forerunner 245 Amazon $ 229.99 $ 214.95 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz