Close

Tiny Insta360 Go 2, BÜYÜK yükseltme ile GoPro'yu ele geçirdi

Direkt bizim başımızaInsta360 GO 2 incelemesi.

Insta360 Go 2 geldi ve selefine göre ciddi bir yükseltme. Bu aralığın ana özelliği boyutudur: 1 oz'un altında olan 27 g ağırlığındadır. Basın fotoğraflarında ne kadar küçük göründüğünü görüyor musunuz? Gerçek hayatta olduğundan bile daha küçük.

Küçük boyutu ve akıllı manyetik sabitlemesi, Insta360 Go 2'ninen iyi aksiyon kameralarıvlog için - Tişörtünüze veya şapkanıza dikkat çekmeden takabilirsiniz ve görüntünüzü pürüzsüz tutmak için kamera içi görüntü sabitleme ile gördüğünüzü yakalayacaktır.

Peki, 2019'da piyasaya sürülen orijinal Go'ya kıyasla ne değişti?en ucuz aksiyon kamerasıseçer mi? Başlangıç ​​olarak, bu sadece suya dayanıklı değil, 4 metreye (13 ft) kadar tamamen su geçirmezdir. Ayrıca görüntü kalitesinde büyük bir artış oldu: Go 2, 1440p video çekecek. Bu, ürünün özelliklerine uymasa daen iyi GoPro'lar(NSKahraman 9 Siyah5.7K'da çekecek), çoğu kullanım için hala yeterince iyi.


Dar bir 'birinci şahıs stili' ActionView'den Ultra Geniş'e kadar dört farklı görüş alanı seçeneği ve çekimlerinize drama eklemek için çok daha fazla çekim seçeneği vardır. 6 kata kadar hız, 4 kata kadar süper ağır çekim, sabit zaman atlama veya Nightlapse ile dinamik hiper atlama deneyin.

Kompakt bir kasa, şarj cihazı, tripod ve kamerayı 10 m'ye (33 ft) kadar uzaktan kontrol edecek kablosuz bir uzaktan kumanda görevi görerek üçlü görev yapar. Bir selfie çubuğu takabileceğiniz 1/4' bir montaj noktası bile var (maalesef küçük boyutu, çekiminizi oluşturmanıza yardımcı olacak ön veya arka ekran olmadığı anlamına geliyor). Kasa, pil ömrünü 150 dakikaya kadar uzatır ve Go 2'nizi sadece yarım saatte besler.


Insta360 Git 2

(Resim kredisi: Insta360)

Insta360, Go 2'yi 'kameraların Örümcek Adamı' olarak adlandırıyor ve buna pek de sadık kalmayacakher şey, marka, tümü bu küçük kameranın manyetik noktasından yararlanan esnek bir montaj aksesuarları yelpazesi geliştirdi. Bunlar, Go 2'nin dışarıda olduğu, boynunuza üstünüzün altında asılı duran Mıknatıs Kolye ve bir başlık tepesine takılabilen bir Kolay Klips içerir. Macera sporlarını yakalamak isteyenler, farklı hava ve görüş koşullarına uyacak şekilde bir ND filtresiyle değiştirilebilen çizilmez, değiştirilebilir lens koruyucudan faydalanacak.


Son olarak, tamamlayıcı uygulama, kliplerinizi ince ayar yapmanızı ve düzenlemenizi sağlar. Zamanınız kısıtlıysa veya tembelseniz, FlashCut 2.0 özelliği şablonlar sağlar ve hatta AI kullanarak kliplerinizi sizin için bir hikayeye dönüştürür.

Bugünün en iyi Insta360 Go 2 fırsatlarıInsta360 Git 2 BHPfotoğraf 299 $ Görünüm Insta360 GO 2 Aksiyon Kamerası BHPfotoğraf 299,99 $ Görünüm Insta360 GO 2 Aksiyon Kamerası Odak Kamera 299,99 $ GörünümBenzerlerini Görüntüleyin Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz