Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Tokyo Game Show 2017: 4. Gün analizi ve Pingtwitter'ün Japonya'daki adamı Marco Zangirolami ile özet

Tokyo Game Show 2017: 4. Gün analizi ve Pingtwitter'ün Japonya'daki adamı Marco Zangirolami ile özet

Tokyo Game Show 2017'nin son günü ve bu yılki etkinlik hakkında söylenecek hala çok, çok şey var, o yüzden hadi başlayalım.

Önceki günlerin haberlerini kaçırdıysanız, burayı tıklayın:1inci gün,2. günve3. gün.

Sony

Bu yıl Sony’nin standı GERÇEKTEN çok büyük ve yönetim, çok zor olacağını bilseler bile Japon sert tabanını sıkı ve markanın içinde tutmaya çalışmak için açıkça evde oynuyor.


Geçen yıla kıyasla PSVR eklentisi, standın yalnızca küçük (dahili) bir bölümünü kaplıyor (solda) ve şirketin zorlamaya çalıştığı ana başlık mantıksal olarak yeni & lsquo; Gran Turismo Spor'. 'Yaz Dersi' Japon izleyicinin önünde de iyi geri bildirimler aldı ve ikinci en büyük odağı oluşturdu.


TGS 2016'da Sony'nin VR kaskını test etme kuyrukları çılgınca iken, bu yıl genel olarak gerçekten oldukça mütevazı. Bunun nedeni muhtemelen yeni miğferin - Harada’nın Yaz Dersi ile olan sezgisi dışında (burada yeni bir devam filmi olan 'Yaz Dersi: Chisato Shinjo' ile birlikte) oyuncuların çoğunu cüzdanlarını açmaya ve ödeme yapmaya ikna edememiş olmasıdır.

Her neyse, TGS 2017'nin PS4 oyunu geçen yıl çıkacağını tahmin ettiğimiz şeydi - tam olarak 16 Haziran 2016'daPingtwitter'ün 2. gün raporuLos Angeles'ta E3'te - ve üç ay önce E3 2017'de. Elbette şu anda burada Tokyo Game Show 2017'de şovu GERÇEKTEN çalmış olan & lsquo; Detroit: Become Human'dan bahsediyorum. Pingtwitter'ün bu yılki E3 ile ilgili tüm kapsamını kaçırdıysanız, okuyun1.gün,2. günve3 günşimdi.


Sony bu noktada oyuna gerçekten inanıyor ve yaklaştıkça insanlara bakıp selam veren gerçek oyuncularla fiberglas bir örtü altında androidler gibi davranıyor. Doğrudan gösteri alanından çekilen özel videomuz sayesinde bunu şimdi kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Şirket bu unvanı kesinlikle tanıtırken, standın sağ tarafında da 'Call of Duty: WWII'nin yeni PS4 sınırlı sürümünü sergiliyor.

Sergilenen diğer oyunların yüzde 90'ı diğer geliştiricilere aitti ve dahili geliştirici ekipleriyle Sony'den sadece üçü. Hepsini denedik ve bizi GERÇEKTEN ikna eden tek başlık yeni & lsquo; Gran Turismo Sport 'oldu, ancak sadece yarış serisini seviyorsanız, aksi takdirde & lsquo; Detroit: Become Human'ın patlamasını beklemeniz gerekecek uzakta.


Detroit: İnsan Olun

Tek kelime: şaheser!

Başlangıçta yalnızca PlayStation 3'te yayınlanması planlanan & lsquo; Heavy Rain'i yapan aynı stüdyodan, daha sonra prodüksiyonun gecikmesi nedeniyle (hepimiz biliyoruz, Quantic Dream’in prodüksiyon süreleri UZUN) bir PS4 oyunu haline geldi.

Oyun, tamamen oyuncular tarafından verilen kararlarla ilgili olan ilgi çekici bir fütüristik dedektif hikayesi - bahsettiğim şey, oyuncunun hem arkadaşlarına hem de düşmanlarına farklı şekillerde yanıt verebilmesi değil, aynı zamanda yüz tepkilerimizi de kullanarak. Bir karşılaştırma yapmak için, Batman's Arkham serisinin daha yavaş, daha yetişkin bir versiyonu gibi, analiz edilecek ve keşfedilecek suç mahalleri var, bu yüzden bu oyunları sevdiyseniz, bunu da seveceksiniz.

Hikayeye gelince, bu, insanların kötü adamlar olduğu ve bizler - robotlar - çılgın dedektif becerilerine sahip iyiler olduğu, yakın insan robotları hakkında bir neo noir.

Hikaye çizgisi bir Philip K. Dick kitabından mutasyona uğramış görünüyor: karanlık, alaycı ve öz, kararlarınız, arkadaşlarınızın 'müzakerenin' son saniyesine kadar yaşayıp yaşamayacağını belirler.

Neredeyse bir saat boyunca bir kez daha kuyruğunda kalmamı sağlayan birkaç başlıktan biri! Yeterince söylendi.

Gran Turismo Sport

Güçlü Polyphony Digital tarafından geliştirilen bu oyun, zorlu oyuncuların neredeyse dört yıldır beklediği başka bir harika oyun.

& lsquo; GT sport ', Gran Turismo 6'nın kullandığı fizik motorunu temel alıyor ve Gran Turismo serisinde Sony Interactive Entertainment'ın sanal gerçeklik başlığı PlayStation VR'ı destekleyen ilk ürün olacak. Kanımca, bu başlığın bu işlevi eklemesinin gerçek nedeni, şu anda satışta olan diğer oyunlara kıyasla kaybolmamaktır (Oculus Rift ile Project Cars 2'ye bakın).

& lsquo; GT Sport 'üç oyun modu içerecek: Kampanya modu, Spor Modu ve Arcade Modu.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi yarış oyunda yer alacak.

Sony, GT Sport'un bir önsöz olmayacağını ve ileride daha fazla içeriğe yer vereceğini vurguladı.

Şu anda onaylanmış 177 araba var, yarışılacak 19 konumun 27 konfigürasyonu. Seride ilk kez, oyun, Electronic Arts'ın Porsche markasına özel lisans haklarını kaybetmesinden sonra oyuna dahil olan Porsche araçlarını içerecek (önceki & lsquo; Gran Turismo 'oyunları, yalnızca yedek olarak RUF içeriyordu), bu yüzden evet iyi içerikler var ama GT 6 ile tamamen aynı değil.

Birkaç kelimeyle bu oyun güncellenmiş bir & lsquo; Gran Turismo 6 've sevdiyseniz tereddüt etmeden satın alın.

17 Ekim'den itibaren mevcut.

Call of Duty: II.Dünya Savaşı

Beğenin ya da beğenmeyin, yeniden başlatma olsa bile, 'CoD: WWII' bu TGS'nin en çok desteklenen oyunlarından biri olmuştur (yalnızca yaklaşan 'The Evil within 2' ile karşılaştırılabilir). Sadece 2. Dünya Savaşının çıkartmaları her yerde olduğu için değil, aynı zamanda oyunu deneyen herkese verilen tişörtler için de.

E3 2017'de zaten & lsquo; CoD: WWII'yi denediğimizi hatırlıyorsanız ve daha önce de belirtildiği gibi, teknik olarak gerçekten etkileyici.

Üç yıllık geliştirme, Balyoz başkanı Michael Condrey liderliğindeki 300 sanatçıdan oluşan bir stüdyo, 48 oyuncunun birlikte savaştığı 'Karargah' modunda gecikme süresi yok (24'e 24), Savaş modu, Kampanya modu ( dedik, bu yıl ilgili sinematikler ve çok daha fazlası nedeniyle son derece ilginç olacak.

Yalnızca bir HD revizyonu değil, aynı zamanda özünde çok oyunculu oyunlardan en iyi şekilde yararlanan genişletilmiş bir oyun.

Saygılarımla, Battlefield'ı seviyorum ama bunu, İkinci Dünya Savaşı'nın bence üstün bir etkisi ve derinliği olduğu için alacağım.

Oyun, 7 Kasım'da PC (gerçek 4K kalitesinde), PS4 ve Xbox One için çıkacak ve sezon geçişinin yanı sıra bazı açıklanmayan DLC'lerle birlikte Avrupa için normal ve lüks bir sürümde satışa sunulacak.

ABD'de ayrıca bir Steelbook içeren bir 'Pro Edition' olacak.

Seriyi seviyorsanız veya birinci şahıs nişancılara meraklıysanız, o zaman kaçırmayın, çünkü bu oyun kesinlikle size göre.

BANDAI-NAMCO

Bu yıl Bandai-Namco Standını kontrol etmek, şirketin sahip olduğu son derece açık.bazı inişler ve çıkışlar, ancak burada gösteride gösterilen cömert miktardaki başlıklar, Pac-Man'in şirketinin 2016'da zaten görülen yönü koruduğu açıktır, bu nedenle 2017 TGS'nin BN standı geçen yılın neredeyse yarısı olsa bile iki büyük katı olması devasa) hala çok etkileyici ve popüler.

Diziliş, birçok büyük IP devamı ile neredeyse aynı (herkes için .hack // G.U. Ve Sword Art Online) ve aynı zamanda Tekken 7, Gundam Next ve daha fazlası gibi en çok satanlarını güncellemelerle güçlendiriyor.

Açıkça görülüyor ki, BN'nin ana hedefi, en çok popüler Anime serilerine odaklanan oyunlara sahip çocuklar (Örn: Naruto, One piece, Dragon Ball, Gundam, Gintama, vb.) Ve onları piyasadaki hemen hemen her sistem için burada kullanıma sundu. (PS Vita, PS3, 3DS, PC, Xbox, PS4).

Yine de olgun izleyiciler için, Bandai-Namco'nun bu yılki büyük unvanı City Shrouded in Shadow.

Gölgede Kefenlenmiş Şehir

Güçlü Daisuke Ichiyama ('Dark Souls' serisinin arkasındaki adam) tarafından üretilen bu oyun, bizi 70'lerin Tokusatsu'nun süper kahramanlar serisine (Ultraman, Megaloman, Kamen binicisi, vb. Sadece birkaçını belirtmek gerekirse) geri getiriyor. Godzilla kentindeki saldırıyı ve o ikonik TV dizilerinde gördüğümüz her türlü canavarı - normal kişiler (kahramanlar değil) olarak yaşayacak ve onlara yardım edecek. Bizi savunmak yerine yeterince ilgi göstermezsek kahraman (paradoksal olarak!) bizi öldürebilir.

Yani bu hikayedeki asıl sorun biz olacağız! Neden? Çünkü etrafımızda olup bitenlere yeterince dikkat etmezsek öldürülürüz ve oyun biter!

İşte gerçekten harika olan bazı videolar:

Kelimeler oyunu gerçekten tanımlayamaz, ancak dikkatinize değer.

Şüphesiz bu TGS 2017'nin en iyi oyunlarından biri.

KOD DAMAR

Kıyamet sonrası distopik bir dünyada geçen bir vampirsiniz ve düşmüşlerin kanını tüketmesi ve savaşması gerekiyor.

'Shift' tarafından geliştirildi ve PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için Bandai-Namco Entertainment tarafından yayınlanacak. Birkaç kelimeyle anime karakterleri içeren bir & lsquo; Dark Souls '.

Yukarıdaki ve aşağıdaki videolarda oyuna göz atın.

Animeyi seviyorsanız ve hack'n slash oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için.

Gundam: Battle Operation Next

Gundam batıda sadece hardcore anime hayranları tarafından bilinse bile, Japonya'daki 'Mobile Suit Gundam' hala şimdiye kadar yapılmış en sevilen robot (RX 78 kıyafeti aslında Odaiba'da 18 metre boyunda bir heykel olarak yaratıldı).

Henüz oyunu bilmeyenler için, BB Studio tarafından geliştirilen ve Bandai-Namco tarafından yayınlanan, 50'den fazla mobil takım elbise ve Mobile Suit Zeta da dahil olmak üzere çeşitli serilerden mobil zırhlar içeren, oynaması ücretsiz, 5'e 5 takım tabanlı bir aksiyon oyunudur. Gundam, Gundam 0080: Cepte Savaş, Gundam Wing, Gundam 08th MS Team, Gundam SEED, Gundam 00, Gundam Unicorn, Gundam: Iron Blooded Orphans, MSV & MSV-R.

Şu anda yalnızca dijital indirme yoluyla Japon PlayStation Network'te mevcuttur.

Ancak gerçekten ilginç olan şey, TGS sırasında bir sonraki 'Gundam Savaş Operasyonu 2' ye entegre edilmesidir.

Tüm robot hayranları için (özellikle güçlü 'Virtual On' serisinin) harika bir başlıktır.

.hack // G.U. Son Yeniden Kodlama

PlayStation 2 için 2000'li yılların çok ünlü tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu olan orijinal .hack // G.U.'nun PlayStation 4 için bir remaster.

Aynı yapımcı - Matsuyama ve onun 'CyberConnect2' stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve yeniden düzenlenmiş olan remaster, üç .hack // G.U'nun tümünden öğeleri derler. oyunlar artı yepyeni bir .hack // G.U hacmi içerecektir. Cilt 4 // Yeniden bağlanma.

CyberConnect2 ayrıca oyunu yeni nesil oyun oyuncularına tanıtan ve & ldquo; yeni bir oyun gibi hissettirecek & rdquo; yeni unsurlar içerecek bir yeniden düzenleme yapmaya karar verdi.

Full HD remaster, .hack // G.U'nun özel sürümüyle birlikte verilen Terminal Diskindeki tüm filmler dahil olmak üzere yüksek çözünürlüklü filmlere sahip olacaktır. Cilt 1: Yeniden Doğuş, artı iyileştirmeler ek bir yeniden deneme işlevi, hile modu ve yeniden dengelenmiş avatar savaşlarını içerecek.

1 Kasım'dan itibaren Japonya'da PS4 için ve 3 Kasım'da ABD ve Avrupa'da PC için de mevcut.

KONAMI

Tokyo Game Show'un ilk gününde söylediğimiz gibi, ne yazık ki Konami, 2017'de bir başarısızlık anı yaşıyor.

Birkaç oyun haricinde (özellikle mobil ve atari oyunları) Konami, Hideo Kojima'nın ayrılmasıyla, yıllar sonra ilk kez net bir yön olmadan koşuyor gibi görünüyor.

Bu holding için kesinlikle Kojima gibi bir oyun tasarımcısını geçmek ve onun yerine geçmek çok zor olacak.

Anubis: Enderlerin Bölgesi

Bu durumda bile bu oyun, batıda ZOE serisinin en popüler oyunlarından biri olan & lsquo; Zone of the Enders: 2nd Runner 'olarak bilinen oyunun PlayStation 4'ü için sadece bir yenilenmedir. Başlangıçta PlayStation 2 için yayınlandı ve şimdi PSVR eklentisinden yararlanmak için yeniden canlandırılacak.

Sonuç? Birlikte mükemmel çalışıyorlar!

Konu, 'Zone of the Enders' daki olaylardan iki yıl sonra kuruldu ve lideri Ridley 'Nohman' Hardiman'ın geri dönmek istediği Mars'ın askeri örgütü BAHRAM'ın eski bir üyesi olan Dingo Egret'e odaklanıyor. Nohman, reddedilmesinin ardından Dingo'yu vurur ama ajan Ken Marinaris, vücudunu Jehuty'ye bağlayarak Dingo'yu kurtarır ve BAHRAM'ı yenmek için çalışır. Oyunun, yapımcı Hideo Kojima'nın farklı bir deneyim sağlamak için atadığı Shuyo Murata adlı yeni bir yönetmeni vardı. Ekip, orijinal Z.o.E.'nin eleştirilerini kapatmak için çok çalıştı. Alınan.

Oyuncu, kilitlendiğinde kendisini oyuncu ve düşman arasında merkezleyen standart bir arka arkaya üçüncü şahıs bakış açısıyla Dingo'nun kullandığı Orbital Çerçeve Jehuty'yi kontrol edecek. Jehuty artık aynı anda birkaç düşmana saldırma ve nesneleri kapıp onları silah olarak kullanarak çevreyle etkileşim kurma yeteneğine sahip.

Oynanış doğrusaldır ve Zone of the Enders'ın 'dünya haritasından' kaçınarak oyuncunun büyük miktarda robotik düşmanı, diğer Yörünge Çerçeveleri ve savaş araçlarını yenmesi gereken ardışık aşamalar lehine. Oyuncu Metatron toplayarak Jehuty'yi tamamen onarabilir ve her aşamanın başında ilerlemesini kaydedebilir. Oyuncu, düşmanları yok ederek seviye atlayabilir ve patronları yenerek 'alt silahlar' toplayabilir. Oyuncunun hikayesinin ilerlemesine bağlı olarak, Jehuty'nin yetenekleri değişebilir. Belirli görevlerden sonra, oyuncunun performansı bir harf derecelendirmesiyle sıralanır; tüm oyuna da bir puan verilir.

Oyunun 2018'de çıkması planlanıyor.

Şimdilik çok uzun ve bir dahaki sefere görüşürüz

Tamam, daha fazla yer yok - fuardaki diğer birçok oyun hakkında gerçekten konuşmak istiyoruz ama uzay sorunları için burada bitirmeliyiz.

Bu yıl Tokyo Game Show 2017'den dört günlük elit haberimizi takdir ettiğinizi umuyoruz; yalnızca tek bir küçük haberden bahseden kısa bir haber yerine, burada neler olup bittiğine dair size daha iyi bir fikir vermek için özel olarak yazılmış canlı günlük başyazılar. , dikkat çekici, yön.

Şu an için olsa da. Japonya'dan video oyunu, atari salonu ve teknolojisi ile ilgili haberleri ve raporları seviyorsanız, bölümümüzü her zaman takip edebilirsiniz.Japonya'da yapılmıştır, birkaç haftada bir yayınlananPingtwitter.com.

Mata ne!

  • Pingtwitter Ödülleri 2017 Üç ile birlikte: bu yılın tüm kazananları