Close

TomTom Multi-sport Cardio incelemesi

TomTom Runner Cardio Multisport fırsatları

Kalp atış hızı monitörünü göğsünüzden çıkarın, TomTom'un yeni GPS fitness saatinin arkasına yerleşik bir tane var. Yapabileceği her şey bu da değil. Pingtwitter'ün baş editörü ve yerleşik ultra koşucusu Kieran Alger, en son spor saatini teste tabi tutuyor.


Cardio, kan akışınızı izlemek için bir LED kullanan Samsung Gear Fit'te görülen aynı optik kalp atış hızı sensörünü kullanır. İster yağ yakmak ister yeni bir kişisel rekor kırmak isteyin, doğru gerçek zamanlı BPM verileri - tıbbi sınıf bir EKG tarayıcısına karşı test ettik - eğitim özelliklerini bildirir ve çok çalıştığınızda veya yeterince sıkı çalışmadığınızda titreşir.

Triatletler için ideal olan aralıklı antrenman yüzme ve koşma için ayarlanabilirken kadans ve hız sensörleri gibi bisiklet aksesuarları Bluetooth ile eşleştirilerek daha fazla istatistik eklenebilir.

Tüm bu verileri takip etmek ve sonuçları karşılaştırmak için Bluetooth üzerinden ücretsiz iOS uygulamasına (henüz Android veya WP8 sürümü yok) bağlayabilir veya TomTom'un biraz sınırlı web araçlarına USB aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

TomTom Multi-sport Cardio teknik özellikleri

EKRAN146x168 LCD
BAĞLANTIBluetooth
UYUMLULUKiOS
SU GEÇİRMEZ50 metreye kadar
PİL ÖMRÜ8 saat GPS + HR, 10 saat yalnızca GPS
BOYUTLAR: 22x25x13,8 mm / 63 g


Bu büyük ölçüde geliştirilmiş bir kit parçası, ancak tahrişler var. GPS sinyali bulmak istediğimizden daha uzun sürüyor, pil ömrü azaldı ve USB şarj yuvası, hareket halindeyken şarj edemeyeceğiniz anlamına geliyor.

Yine de piyasadaki türünün en iyi spor saati olmasına rağmen, benzerlerini kolayca geride bırakıyorAdidas MiCoach Akıllı Çalıştır.


TomTom Multi-sport Cardio çıkış tarihi: Çık şimdi

TomTom Multi-sport Cardio fiyatı: 279,99 £