Close
 • Ana
 • /
 • Fitness
 • /
 • Eski ağır boksörden onu her seferinde çalmaya hazır hale getiren en iyi 3 boks egzersiz ipucu

Eski ağır boksörden onu her seferinde çalmaya hazır hale getiren en iyi 3 boks egzersiz ipucu

Boks eğitiminin tamamen etrafta zıplamak olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.en iyi yumruk torbasıgiymeken iyi boks eldivenleri.en iyi boks antrenmanıringe en ağır yumrukları yerleştirmede rol oynayamayacağını düşündüğünüz bazı alanlar da dahil olmak üzere tüm vücuda odaklanmanız gerekir.

•12 dakikalık tam vücut boks antrenmanı

Boks ringinin sınırlı alanının içinde veya dışında başka insanları yumruklamayı planlamıyor olsanız bile, bu boks antrenmanı ipuçlarını şuradan dinlemek isteyebilirsiniz.Ed Latimore, eski ağır sıklet boksör ve motivasyon konuşmacısı, 'bir boksörün kollarının gücünün neredeyse bacaklarının, göbeğinin ve arka zincirinin gücü kadar önemli olmadığını' düşünen.

•İtfaiyeci egzersiz: Bu tam vücut antremanı ile itfaiyecilere uyum sağlayın


Ed'e göre, 'boksun fiziksel talepleri hem aerobik hem de anaerobik yetenekler gerektirdiğinden benzersizdir', bu nedenle iyi bir dövüşçü olmak için hem patlayıcı güce hem de yüksek dayanıklılığa sahip olmanız gerekir. Sıkı bir diyet ve egzersiz rejimi izlemenin yanı sıra, boks konusunda daha iyi olmayı planlıyorsanız, aşağıdaki Ed'in ipuçlarına da dikkat etmek isteyebilirsiniz.

 • Nereyeçevrimiçi ağırlık satın al
 • Nereyeçevrimiçi koşu bandı satın al
 • En iyi Bowflex fırsatları


RDX Punch Çanta Paketi |Amazon'da 60,99 £ karşılığında satın alın
Bu canavar paketi, bir çift RDX Punch Torbası Eldivenleri, bir RDX 16 Ölçü Demir Çapraz Çubuk, bir RDX 16 Ölçü Ağır Hizmet Tipi Toz Boya Demir Yatay Çubuk, bir çift el sargısı, çelik zincirler, bir döner, bir atlama ipi, bir D içerir kelepçe, bir zımba çantası askısı, kum torbası askısı, RDX armatürleri ve bağlantı parçaları, bir el tutucu, araba askılı eldivenler, iki bilezik, bir boks eldiveni anahtarlığı ve bir RDX G Core yırtılmaz kum torbası. Emin olmak için bundan başka bir şeye ihtiyacınız yok mu?

Ed Latimore ile boks eğitimi


(Resim kredisi: Ed Latimore)

1. İpucu: Bacak gününü asla atlamayın

Ağır çantaya çarpan, ağız kavgası yapan ve ip atlayan sayısız tur.

Haftada 3 ila 4 gün 10 ila 12 tur için, ağır çantaya savaşmayı planladığınız aynı yoğunlukta vurun. Bacaklarınızdaki, kollarınızdaki, omuzlarınızdaki, göğsünüzdeki, sırtınızdaki ve merkezdeki kasların tümü, ağır bir çanta eğitim seansı sırasında tutulur. Elinizden geldiğince sert yumruk atmak için aerobik ve anaerobik sisteminizi şartlandırmanız gerekir.

Ağız kavgası ile en iyi arkadaş olun. Ağırlıklar ekleyebilirsiniz, ancak bu ağır kaldırmakla ilgili değildir. Çömelme, bir boks dövüşü duruşunda da yapılabilir, ancak en iyisi duruşları eşit şekilde değiştirmektir. Çömelme, kuadrisepsinizi, diz kirişlerinizi ve baldırlarınızı hedef alır. Bu matkap anabolik bir ortam yaratır, bu da vücutta kas yapısının desteklenmesine yardımcı olarak kas kütlenizi geliştirir.

Bir boksörün hareketi sürekli olduğu için, ip atlama hız ve çevikliğe yardımcı olur. Ayrıca baldır kaslarını güçlendirmeye ve bacak dayanıklılığı oluşturmaya yardımcı olur. Bir boksör, ağırlıkları topuklarında iken asla halkanın etrafında hareket etmek istemez ve ip atlama, ağırlığı ayağın ön tarafına zorlar.


 • En iyi halterler
 • En iyi dambıl
 • En iyi kettlebell

Mirafit Savaş Atlama İpi |Mirafit'te 15,95 £ 'a satın alın
Elbette, pratik yapmak için herhangi bir atlama ipi kullanabilirsiniz, ancak neden Mirafit Savaş Atlama İpi alarak eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmayasınız? Halatlar 1,1 kg ile 3,9 kg arasında değişir ve 1-2 inç kalınlığındadır, bu da onları boks ve dayanıklılık eğitimi için mükemmel bir alet haline getirir. Formda kalırken havaya uçun, bu daha çok!

Günümüzün en iyi fitness atlama ipi fiyatları 3 Amazon müşteri yorumu Yüksek Hızlı Esnek Aerobik ... Amazon 2,43 £ Nopea Atlama Halatını Görüntüle Unisex ... Amazon 3,17 TL Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ed Latimore ile boks eğitimi

(Resim kredisi: Ed Latimore)

2.İpucu: Çekirdek HARD'ınızı eğitin

Sprintler, tahtalar ve ab tekerlek uzantıları, güçlü bir çekirdek için biletinizdir.

İçinsprintler, arada 30 saniye dinlenerek pistte 8 ila 10 100 metrelik sprint yapın. Boksörlerin bu kadar çok koşmasının ana nedeni, bacaklarının dayanıklılığını ve işlevsel gücünü artırmaktır. Çekirdeğinizi tutun ve meşgul kalması için diyafram nefesini kullanın.

Kalasharika bir temel egzersizdir. Düz ve düz bir sırt ile tahta pozisyonu alın. Göbek deliğinizi omurganıza doğru sıkın ve vücudunuzu yere paralel bir çizgide tutmak için kalça kaslarınızı sıkın.

ab tekerlek uzantısıçekirdek gücü için en iyi egzersizdir. Tüm çekirdeğinizi çalıştırır. Tekerleği gidebildiğiniz kadar önünüzde yavaşça yuvarlarken göbeğinizi devreye aldığınızdan emin olun. Sırtınızı düz bir çizgide tutun ve kalçalarınız hareketleri yönlendirirken tüm vücudunuzu dışarı doğru döndürmeye odaklanın. Vücudunuzu poponuz ve karın kaslarınız ile tekrar sıkıştırın.

Ed Latimore ile boks eğitimi

(Resim kredisi: Ed Latimore)

3. İpucu: Arka zincirinizi güçlendirmeye odaklanın

Deadlift'leri ve sırt squatlarını sevmeyi öğrenin.

Deadlift'lerelastik hamstring kas uzunluğunuzu artırırken, yavaşlamasını da artıracaktır. Bu, vücudunuzun üst kısmından yukarı doğru hareket ederek gücü artıracak ve aktaracaktır.

Geri ağız kavgasıçoğunlukla vücudumuzun en büyük iki kas grubu olan dörtlü ve kalça kaslarınızı düzenler. Arka çömelme aynı zamanda hamstringleri çalıştırarak çömelmeden geri dönerken patlayıcı güç sağlamaya yardımcı olur.

[Editörün notu: Arka zincir, vücudun arka tarafında bulunan bir kas grubudur. Bu kasların örnekleri arasında hamstringler, gluteus maximus, erector spinae kas grubu, trapezius ve posterior deltoidler bulunur.Wikipedia'dan]

 • Nasıl doğru çömelir: halter sırt çömelmesi, tonlu bir popo ve güçlü bacaklar için en iyi egzersizdir
 • Doğru şekilde deadlift nasıl yapılır: Daha güçlü kollar, sırt ve bacaklar için tek harekette tam vücut egzersizi
 • En iyi tam vücut egzersizi: bu 5 egzersiz size tüm vücut egzersizi verebilir

Theragun Elite Perküsyon Masajı |Theragun'da 375 £ 'a satın alın
Theragun Elite ile iyileşmeyi hızlandırın, Bu masaj aleti, vücudunuzun tüm bölgelerine kolaylıkla baskı uygulamanızı sağlayan ergonomik bir sapa sahiptir. Elite ayrıca Bluetooth özelliklidir, bir OLED ekrana ve özelleştirilebilir hız aralığına da sahiptir. 120 dakikalık pil ömrü ile Elite, en iyi haliyle bir derin doku masajıdır!Anlaşmayı Görüntüle

Bugünün en iyi Theragun Elite fırsatları Theragun Mini Sweaty Betty£ 175 GörünümTheragun Elite 4. Nesil ... John Lewis & Partners£ 375 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ed Latimore ile boks eğitimi

(Resim kredisi: Ed Latimore)

Ed Latimore: Nasıl güçlü bir yumruk atılır?

Ed, Pingtwitter okuyucularına nasıl daha sert yumruk atılacağına dair pratik ipuçları sağlamanın yanı sıra, bize birgerçeksavaşçı. Aşağıdaki denemesinde, gerçek bir dövüşçünün üç ana bileşenine değiniyor: fiziksel, zihinsel ve duygusal güç. Daha fazla uzatmadan, götür onu, Ed.

Dövüşmek kolaydır. Dövüşmek eğlencelidir.

Zor olan mücadele için eğitimdir. Acınası olan, mücadele için eğitimdir.

Pek çok yönden, bir kavgaya hazırlanmak gerçek kavgadır. Çoğu insan, onları mümkün olan her şekilde zorlayacak bir etkinliğe hazırlık olarak altı ila sekiz haftalık bir eğitim kampına asla katlanmayacak.

NFL Hall of Fame Linebacker Ray Lewis bir keresinde 'Pazar gününü bedava yapacağım' demişti. Daha fazla ödediğiniz şey Pazartesiden Cumartesiye kadardır. Uygulamalar, günde iki, film seansları ve ağırlık kaldırma. & Rdquo; Bu alıntıda, uygulamaya karşı performansa ilişkin tutum örneklenmiştir. Dövüş eğitimi, dövüşmekten çok daha zordur, ancak tüm spor dallarında böyledir.

Boksla ilgili benzersiz olan şey, sporun amacıdır.

2002 boks dramasındaTartışmasız, boks şampiyonu George & ldquo; Iceman & rdquo; Chambers, & ldquo; İnsanlar beyzbol oynar, kimse boks oynamaz. Ben bir atlet değilim, ben bir gladyatörüm. ' Diğer sporlarda, başka bir gün oynar ve dövüşmek için yaşarsınız. Her boks maçında ölme ihtimalin var.

Dövüşsüz sporlarda dövüş kurallara aykırıdır. Cezaların şiddeti farklılık gösterse desporspor yapmak, ringde veya sekizgende yapılmayan herhangi bir sporda dövüşmek yasaktır. Ancak boksta sadece dövüşe izin verilmez, aynı zamanda skoru nasıl tuttuğunuz da budur. Bu, hem doğum yeteneğinizi geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir.veceza al. Bu sadece bedeninizin değil, zihninizin ve kalbinizin de eğitimini gerektirir.

Düzgün bir şekilde yapmak imkansıztrenbir kavga için ve bu yönleri bireysel olarak geliştirin. Vücudunuzun bir yumruğu emmesini sağlayan aynı egzersiz, yorgunluk sırasında uyanık kalmak için konsantrasyonunuzu güçlendirir ve sizi öldürmeyeceğine dair kendinize olan güveninizi geliştirir. Her alan diğerini geliştirir ve hepsi bir anda geliştirilir.

Aşağıda, etkili bir dövüşçünün özelliklerinin dövüşe giden eğitimde nasıl geliştirildiğini tartışmak için en iyi girişimim var. Belirtilen diğer yönlerden güneşlenmediklerini hatırlamak önemlidir. Bir dövüşçünün gelişimi genellikle eşitsiz olsa da, nadiren bu özelliklerden biri diğerinin zararına gelişir.

Bir alandaki iyileştirme, iyileştirme oranı önemli ölçüde farklı olsa bile, bir diğerinde iyileşme anlamına gelir.

Fiziksel eğitim

Boksun fiziksel yönünü kavramak kolaydır. Ağır yumrukların verilmesine ve alınmasına eşlik eden ter, kan ve gözyaşlarını görüyoruz.

SayesindeKayalıkfranchise, herkes kilometrelerce koşma ve dövüş hazırlıklarına giden binlerce mekik hakkında bilgi sahibi, ama bundan daha fazlası var. Boksun fiziksel talepleri, hem aerobik hem de anaerobik yetenekler gerektirmeleri bakımından benzersizdir; uzun bir dövüş boyunca kısa süreli faaliyetler gerçekleştirebilmeniz gerekir. Sonuç olarak, iyi bir dövüşçü patlayıcı ve dayanıklı bir sporcunun melezi olmalıdır ve eğitim bunu yansıtır.

Genel dayanıklılık ve patlayıcı yetenek, mesafeli koşular, sprintler ve atlama ipi ile eğitilir. Özel antrenman planım haftada 5 gün 2-4 mil koşmak ve hızımı mil başına 7 dakikanın altında tutmaktı. Sprintler için, arada 30 saniyelik dinlenme ile pistte 8-10 100 metrelik sprintler yapardım.

Bu sadece vücudunuzu sporun taleplerine dayanması için şartlandırır, ancak yeterli değildir.genel olaraksavaşmaya uygun. Bir boksör, hem yüksek yoğunlukta hem de uzun bir süre boyunca belirli boks hareketlerini yürütmek için şartlandırılmalıdır.

Bunu eğitmek için, bir dövüşçü ağır çantaya vurarak sayısız tur geçirecektir. Haftada 3 ila 4 gün 10 ila 12 tur için, ağır çantaya, savaşmayı planladığım aynı yoğunlukta çarptım. Sadece hareketlerden geçiyormuş gibi çantaya vurmuyordum. Elimden geldiğince sert yumruk atmak için aerobik ve anaerobik sistemimi şartlandırmam gerekiyordu.

Fiziksel olarak, bu şekilde eğitim, savaşacak fiziksel yapıma sahip olacağımı garanti etti, ancak bu, yorgun hissetmeyeceğim anlamına gelmiyordu. Bir kavgada yaşadığınız kaçınılmaz yorgunlukla başa çıkmanın anahtarı zihinsel eğitimdir.

Zihinsel eğitim

Yorgunluk gerçektir, ancak aşırı fiziksel eğitim sayesinde konsantrasyonumu yüksek tutma yeteneğimi geliştirdim. Konsantrasyonumu sürdürürsem, bu sadece dövüş sırasında yoğunluğumu korumama izin vermekle kalmaz, aynı zamanda acıyla daha iyi başa çıkmamı sağlar.

Çoğu insanın fark etmediği bir şey şudur:herşeybir boks maçında acı verici. Bir dövüşçü olmak için, bir vücut vuruşu veya daha kötüsü, kırık bir çene veya çürük böbreğin acısıyla savaşabilmelisiniz. Yumruk, merkezi sinir sisteminizi karıştırmaz ve nakavtla sonuçlanmazsa, onunla savaşabilirsiniz. Acıtacak ama bununla başa çıkmak fiziksel olmaktan çok zihinsel bir güç meselesidir.

Dövüş eğitiminin çoğu, vücudunuz olduğu kadar zihninizi de eğitmekle ilgilidir. Koçumla 60-90 dakika odak eldiveni vurmak veya elimden geldiğince yüksek bir yoğunlukta ağır çantaya vurmak benim için alışılmadık bir durum değildi. Evet, bu bedenimi ve dayanıklılığımı eğitti, ama zihnimi yorgunluk üzerinden çalışmak için eğitti.

Bu, belki de savaşmanın en önemli parçası olan güven oluşturur. Doğru zihniyet olmadan fiziksel kondisyonunuz önemsizdir. Bununla birlikte, en odaklanmış dövüşçü, iradesini ve cesaretini hala test ettirebilir. Bu nedenle duygusal gücün gelişmesi de önemlidir.

Duygusal eğitim

Bir dövüşçü, savaşabileceğine inanmak zorundadır.

Becerilere ve şartlanmaya sahip olabilir, ancak bunu yapabileceğine inanmıyorsa, o zaman önemli değildir. Yorgunken ve acı çekerken uygulayabilmek sizi güçlü hissettirir ve bu içsel gücü geliştirmenin tek yolu fikir tartışmasıdır.

Sparring, kavgaya götüren iki önemli işleve hizmet eder: karşılık verebilecek canlı hareket eden bir hedefe karşı yeteneklerinizi geliştirmenize olanak tanır. Bunu yaparken, yeteneklerinize olan güveni geliştirmek olan diğer işlevi yerine getirir.

Bir dövüşçü için güven önemlidir, çünkü kendisini sorgulamasına neden olabilecek pek çok an vardır. Savaşa kadar kampta inşa edilen güven, kademeli bir süreçtir.

Örneğin, eğer bir dövüşçü nefes almaya ihtiyaç duymadan kendini asla tartışma turlarına itmezse, o zaman tartışmada kendini sorgulayacaktır. Tartışmada kendini sorgularsa, gerçek dövüş sırasında kendini sorgular ve bu, bir dövüşçünün güvenini sorgulamasını istediğiniz * son * yerdir.

Tartışmanın bir diğer önemli kısmı da, vuruşun pratik yapabileceği eğitimin tek kısmı olmasıdır. Yumruk alma ve bunlardan kaçma becerisi vardır. Pek çok insan boksta yumrukların ya ıskalı ya da nakavt olduğunu düşünüyor. Gerçek şu ki, nakavtlar açıkça gerçekleşirken, bir dövüşçü yere düşmeden önce genellikle birkaç kez vurulur.

Vücut, kafanın alabileceğinden çok daha fazla yumruk alabilir ve kafaya vurma pratiği yapmanın gerçekten güvenli bir yolu yoktur. Bir dövüşçü fikir tartışmasında kaçamak kafa hareketini öğrenebilir, engellemenin etkisine alışabilir ve yumrukları saptırmak için gereken zamanlamayı geliştirebilir.

Bir adamı 12 oz'luk bir eldivene sarılmış ağır bir şekilde yastıklı bir yumruğun etkisine hazırlayabilecek hiçbir şey olmasa da, vücudunuzu güçlü ve dayanıklı hale getirebilir ve koruyucu teçhizatla tartışırken savunma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Nasıl bir araya geliyor

İyi bir eğitim kampı aynı anda bir dövüşçünün bedenini, kalbini ve zihnini geliştirecektir. Bu sadece dövüşçünün kazanma arzusu varsa ve basitçe hareketlerden geçmezse olur.

Altı dakikada bir mil koşmaya çalışmakla koşmak arasında bir fark var. Bir dövüşçü sadece ağır çantaya vurabilir veya onu öldürmeye çalışabilir. Tartışma bile rekabetçi bir yoğunlukta yapılmalıdır, aksi takdirde dövüşçü gerçek bir savaşın neye benzediğine hazırlıklı olmayacaktır.

Tüm parçalar bir bütün olarak gelişirken, bütünün gelişimi her parçayı güçlendirir.

Bunu beğendin mi?

Boksta iyi olmanın yanı sıra Ed, aynı zamanda rekabetçi bir satranç oyuncusu, bir fizikçi, ABD Ordusu Ulusal Muhafızları'nın kıdemli bir üyesi, iki kitabın çok satan bir yazarı ve aynı zamanda bir motivasyon konuşmacısıdır. Kontrol edinTwitter,InstagramveFacebookdaha fazla bilgi için hesaplar.

Günümüzün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları Muc-Off Wet Chain Lube, 50 ... Muc-Off Wet Lube Amazon £ 3,99 GörüntüleTüm fiyatları görünFitbit Aria Air Bluetooth ...Fitbit Aria HavaJohn Lewis ve Ortakları34,99 Görünüm Tüm fiyatları görünVücut için Ölçüm Bandı 60 ... RayTour Şerit Ölçü Amazon £ 3,45 İnceleTüm fiyatları görünYoga Mad Hi Yoğunluklu Köpük Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünGritin Atlama İpi Kum Atlama İpi Amazon £ 4,99 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünSpor Salonu Ter Havlusu - Turuncu ... Clever Yoga Kaymaz Havlu Amazon £ 14.96 İnceleTüm fiyatları görünAbs için Vinsguir Ab Merdane ... Vinsguir Ab Merdane Amazon £ 29,87 GörüntüleTüm fiyatları görünÇıplak Kütle - Tamamen Doğal ... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Kilo Arttırıcı Amazon £ 49.99 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Extreme Kış Eldivenleri ... dhb Extreme Kış eldivenleri Wiggle £ 45 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz