Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Her yerde dizi ve film izlemek için 2021'deki En İyi 5 Netflix VPN'i

Her yerde dizi ve film izlemek için 2021'deki En İyi 5 Netflix VPN'i

Netflix'in yardımıyla nerede olursanız olun Netflix'inizden yararlanın.en iyi VPN, yurtdışındayken yolunuza çıkabilecek herhangi bir coğrafi kısıtlamayı aşmanıza izin verir. Yazılımı teste tabi tuttuk ve ülke dışındayken hesabınızın kilidini açmak için Netflix'in VPN karşıtı altyapısı etrafında çalışabilen en iyi Netflix VPN seçeneklerini belirledik.


Temelde güvenliği artırmak için kullanılan bir yazılım olan VPN, bunu IP adresinizi değiştirerek yapar, böylece herhangi bir bilgisayar korsanı veya kötü amaçlı yazılım nerede olduğunuzu tespit edemez veya çevrimiçi verilerinize erişemez. Bazı durumlarda, binlerce sunucu sunarak, dünyanın diğer ucundaki bir sunucuya atlayabilir, aksi takdirde coğrafi olarak engellenebilecek içeriği size açabilirsiniz.

Netflix'e abone olanlar için bu, Netflix'i yurtdışında izleyebilmek ve İzleme Listenizde sorunsuz bir şekilde ilerlemeye devam edebilmek anlamına gelir. Bir Netflix VPN, farklı Netflix kitaplıklarına erişmenin yanı sıra internet hızınıza da yardımcı olabilir ve arabelleğe alınan bir Netflix'in kurbanı olmanızı engelleyebilir.

Bir dizi harika güvenlik özelliğine ev sahipliği yapmanın yanı sıra, dünyanın neresinde olursanız olun, akış devinin engellemesini kaldırmayı kolaylaştıran en iyi Netflix VPN seçeneklerini özetledik.

2021'de bir bakışta en iyi Netflix VPN sağlayıcıları


1.ExpressVPN – mevcut en iyi Netflix VPN'i
Piyasadaki en iyi Netflix VPN'in peşindeyseniz, ExpressVPN oradaki en hızlı, en güvenli ve en güvenilir seçenektir. 94 ülkede 3.000'den fazla sunucusuyla, istediğinizi izlemenizi sağlayacak genişliğe sahiptir. Ayrıca, Pingtwitter okuyucuları artık hak talebinde bulunabilirüç ay ücretsiz12 aylık bir planda ExpressVPN.Fırsatı Görüntüle


2.Surfshark – üst düzey bir VPN için inanılmaz değer
En iyi Netflix VPN'i daha ucuza istiyorsanız,sörf köpekbalığıen iyi bahistir. Dünya çapında çok sayıda sunucu ve mükemmel hızlarla. Sınırsız bağlantı da sunarak, tüm cihazlarınıza bağlanabilir, ayrıca kullanıcı dostu bir arayüzden faydalanabilirsiniz, üstelik tümü harika bir fiyat oranıyla.Fırsatı Görüntüle

go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
Bazen kulaktan kulağa en güçlü pazarlama aracıdır - ve NordVPN kesinlikle en iyi bilinen VPN hizmetlerinden biri olarak buna sahiptir. Birden fazla ülkede Netflix'in engellemesini kaldırabilen bu, güvenlik ve genel performansta güvenilirlik açısından da harika bir seçimdir.
go.nordvpn.net/aff_c


Şu anda alabileceğiniz en iyi beş Netflix VPN seçeneği

ExpressVPN Netflix için En İyi VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

ExpressVPN, en iyi çok yönlü VPN hizmetidir ve Netflix için harikadır

Özellikler
Netflix engelini kaldırır mı?: Evet Hız testi: 220Mb Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5
Satın alma nedenleri
+Tüm cihazlarınızda kullanılabilir+7/24 inanılmaz müşteri desteği+İnanılmaz yüksek hızlar+iPlayer, Prime Video ve Disney Plus'ın engellemesini kaldırır+Harika Kullanıcı Arayüzü
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğerlerinden biraz daha pahalı

VPN söz konusu olduğunda en iyi performans gösteren ExpressVPN, 2021'deki en iyi Netflix VPN'imiz olarak da üstündür. Bir tekne dolusu harika özellik, uygun hız ve Netflix'in engelini kaldırabilmenin tüm önemli ayrıntısıyla, işte bu. en iyinin en iyisini istiyorsanız gidilecek biri.

Aynı anda 5 bağlantı sunarak, aynı hesabı kullanarak bir kişinin Netflix ABD, bir kişinin Netflix Kanada ve bir başkasının aynı anda Netflix UK izlemesini sağlayabilirsiniz. Hevesli gezginlerden oluşan bir ailedeyseniz oldukça kullanışlı.

Coğrafi kısıtlamaların engellemesini kaldırma sanatı kesin bir bilim değildir, bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Netflix ABD'ye özel bu aşırıya kaçma yolunda sizi yönlendirmek için ExpressVPN'in 7/24 desteği hazırdır.


Ayrıca BBC iPlayer, Disney Plus, Prime Video ve YouTube'un engellemesini kaldırmak için iyi bir iş çıkarır. Biraz kendini itiraf eden bir akış bağımlısıysanız, ExpressVPN kesinlikle gidilmesi gereken bir yerdir.

Tüm bunların bir bedeli olduğunu belirtmekte fayda var. ExpressVPN en ucuzu değil, ama hey, kalite için para ödüyorsunuz. Bununla birlikte, yeni müşteriler 30 günlük para iade garantisi ile risksiz bir denemeden yararlanabilir.


Surfshark en iyi netflix vpn

(İmaj kredisi: Surfshark)

2. Sörf Köpekbalığı

Ucuza mükemmel Netflix performansı

Özellikler
Netflix engelini kaldırır mı?: Evet Hız testi: 150Mb Sunucu sayısı: 3.200+ Sunucu konumu: 110+ Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+Sınırsız cihaz kapsamı+Mükemmel akış gücü+İnanılmaz derecede uygun fiyatlı+Dostu arayüz
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzman kullanıcılar için biraz basit olabilir-Ortalama hızlardan daha yavaş

ExpressVPN, Netflix VPN'lerinin altın standardı olsa da, Surfshark pennies için oldukça lezzetli bir alternatif sunuyor. 65 ülkede 3.200'den fazla sunucuyla, aralarından seçim yapabileceğiniz adil bir seçim var ve onunla hiçbir kütüphaneye erişimde hiç sorun yaşamadık.

Surfshark ayrıca yerinde Netflix hünerinin reklamını yapıyor, bu da geliştirme ekibi için büyük olasılıkla bir öncelik olacağı anlamına geliyor - sonuçta, kullanıcılarınızın yarısı bu iddia sayesinde ürününüzü satın aldıysa ve hepsi erişimini kaybettiyse, bunu yapmazdınız. çok mutlu bir müşteri kitlesine sahip olun.

Surfshark, Netflix dışında bile güçlü bir VPN'dir. Kill switch, split tünelleme, double VPN ve hatta HackLock ve BlindSearch gibi bazı ekstralar gibi tüm gerekli gizlilik özelliklerine sahip olacaksınız.

Neredeyse tüm rekabeti geride bırakan bir şey olsa da, Surfshark'ın sınırsız bağlantı politikasıdır. Bu, tek bir planda, ister 5 ister 50 olsun, VPN'yi istediğiniz kadar cihazda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, herkesin harekete geçebilmesi için oturum açma bilgilerini evinizde paylaşabilirsiniz.

Bu yüzden, Express kadar çok yönlü olmasa da, Surfshark bunun için çok şey yapıyor ve minimum harcamaya değer.


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Netflix izlemek için süper güvenli bir VPN

Özellikler
Netflix engelini kaldırır mı?: Evet Hız testi: 340Mb Sunucu sayısı: 5.300+ Sunucu konumu: 59 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6
Satın alma nedenleri
+Muhteşem güvenlik özellikleri+Aynı anda altı cihaz kullanın+Ayrıca Prime Video, iPlayer, Disney Plus'ın engellemesini kaldırır
Kaçınılması gereken nedenler
-Arayüz, özellikle mobil cihazlarda biraz garip

VPN söz konusu olduğunda çok yönlü isteyenler için,NordVPNkesinlikle takdire şayan bir seçimdir. Aslında, en iyi Netflix VPN listesinde bu kadar aşağıda olmasının tek nedeni, Netflix engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda rekabetin çok katı olmasıdır. Bununla birlikte, NordVPN, cihazlarınızı ve herhangi bir hassas bilgiyi güvenli bir şekilde kilit altında tutacağınızdan emin olan bir tekne dolusu özellik ile sunduğu güvenlik açısından kesinlikle bir isim yapar.

Günlük tutmama politikasının düzenli denetimlerinin yanı sıra çift katmanlı gizlemenin yanı sıra Double VPN sisteminden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca, torrent için özel öldürme anahtarı ve P2P desteği vardır.

Netflix engellemesini kaldırarak NordVPN ayrıca kullanıcıları tüm olağan şüphelilere açar ve Hotspot Shield'in beğenilerinin çok gerisinde kalmayan iyi hızlara sahiptir.

Arayüzü, özellikle Android ve iOS gibi daha küçük cihazlarda harita odaklı arayüzü ile zaman zaman biraz hantal olabilir. Bununla birlikte, katılmak için sunucuları liste biçiminde görüntüleme seçeneğiyle kolay geçici çözümler vardır. Üstelik, bu kadar uzun bir özellik listesine sahip bir VPN olarak ne kadar yetenekli olduğu, biraz beceriksiz işlevselliğini çok geride bırakıyor.


trk.aclktrkr.com/aff_c

trk.aclktrkr.com/aff_c

Hızlı Netflix VPN ile ara belleğe alma yok

Özellikler
Netflix engelini kaldırır mı?: Evet Hız testi: 410Mb Sunucu sayısı: 1.800+ Sunucu konumu: 80 ülke Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+En hızlı VPN sanatçısı+Sınırsız cihaz desteklenir+Prime Video, Disney Plus ve iPlayer'ın engellemesini kaldırır
Kaçınılması gereken nedenler
-Manuel olarak indirme yeteneği yok

Hiç kimse korkunç ara belleğe alma ekranına kurban gitmek istemez. Doğru VPN, coğrafi kısıtlama engelleme kaldırma ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra genel indirme hızlarınızı da artırarak bant genişliğinizi artırır. Listenin en başındaen iyi hızlı VPN'lerHotspot Shield'dir ve - neyse ki - Netflix'in engellemesini de kaldırabilir ve bunu cennette yapılan bir eşleşme haline getirebilir.

Olağanüstü hız performansı ile Hotspot Shield, Catapult Hydra protokolünde 410Mbps'ye varan hızlarla özellikle ABD sunucularında rakiplerini çok geride bıraktı. Aslında, Vietnam gibi uzak konumlar için bile, birçok görev için verimli olan 60 Mb/sn hızlar sundu.

Belirtildiği gibi, Netflix için herhangi bir coğrafi engeli kolayca atlar ve Prime Video, Disney Plus, iPlayer ve YouTube'un kapılarından geçer.

VPN'i ilk kez kullananlar için kullanımı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüz ile Hotspot Shield, sınırsız eşzamanlı bağlantı ile ismine karşı bir onay daha alır. Bununla birlikte, cihaz kılıfı rakiplerine kıyasla eksiktir ve bir oyun konsolu yönlendiricisinin beğenisine manuel olarak indirme seçeneği yoktur. Yine de bir istemciyi Windows, Mac, Android, Android TV, iOS ve Linux'a indirebileceksiniz.


VyprVPN

(Resim kredisi: VyprVPN)

5. VyprVPN

Özellikler
Netflix engelini kaldırır mı?: Evet Hız testi: 270Mb Sunucu sayısı: 700+ Sunucu konumu: 70+ Desteklenen maksimum cihaz: 5
Satın alma nedenleri
+Netflix'in yanı sıra iPlayer, Disney Plus ve Prime Video'nun engellemesini kaldırır+WireGuard daha fazla cihazda kullanılabilir+2 yıllık planlarda düşük fiyat+Harika canlı sohbet desteği
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortalama hız performansının altında-2018'den beri güvenlik denetimi yok

Rakiplerinin çoğundan daha az sunucuya sahip olmasına rağmen, VyprVPN, özellikle de yetkin bir sunucu sunmaya gelince, kendisi için bir isim yapmayı başarıyor.VPN akışı. Testlerimizde Netflix'in yanı sıra diğer en iyi akış platformları Disney Plus, Amazon Prime Video ve hatta BBC iPlayer'ın tek İngiltere sunucusuyla engellemesini başarıyla kaldırdı.

Dünyanın dört bir yanındaki Netflix kitaplıklarına erişmek için coğrafi kısıtlamaları aşmaya yönelik daha ayrıntılı testler ABD, İngiltere ve Kanada'da başarı gösterdi. Avustralya veya Japonya'daysanız ve Netflix hesabınıza bu bölgelerin dışında erişmek istiyorsanız, VyprVPN test sırasında daha fazla sorun çıkardı ve her ülkenin özel başlıklarından hiçbirini yayınlayamadı.

Daha da iyisi, VyprVPN'in çevrimiçi kaynaklarının diğerleri kadar ayrıntılı olduğunu bulamamış olsak da, akış söz konusu olduğunda sizi sıralamış olabileceklerini söylemek doğru olur. Sunucunuzun coğrafi kısıtlamaları atlayarak çalışmasını sağlamakta sorun mu yaşıyorsunuz? Engellemeyi kaldırabileceklerinin resmi bir listesi ve hangi konumların kullanılacağına dair ipuçları, sizi doğru yöne işaret ediyor.

Hangi protokolü seçtiğinize bağlı olarak hız vurulabilir ve kaçırılabilir. OpenVPN performansı, size biraz arabelleğe alma bırakabilecek hızlar sunarken, IKEv2 ve WireGuard'a geçiş, ABD'de ortalama 120Mbps ve İngiltere'de 270-420Mbps arasında sıçramalar gördü.


En İyi Netflix VPN

(İmaj kredisi: wutzkohphoto / Shutterstock.com)

Netflix VPN'e izin veriyor mu?

Netflix'in kullanım şartlarında, açıkça olmasa da, 'Netflix hizmetine erişmek için herhangi bir robot, örümcek, kazıyıcı veya diğer otomatik araçlar kullanmamanız' belirtilmektedir. Akış devi özel olarak VPN'i çağırmasa da, kütüphanelerine erişmek için yazılım kullanımına göz yummaz. Bunun nedeni büyük olasılıkla farklı ülkelerin yayıncılarla farklı lisans anlaşmaları olmasıdır, bu nedenle bir ülke bunu dünya genelinde ABD'de gösterebilse de, lisansın farklı bir akış hizmeti tarafından tutulabileceğini gösterebilir.

Netflix'in gerekçesi ne olursa olsun, yasaktır. Netflix, 'Bu Kullanım Koşullarını ihlal ederseniz hizmetimizi kullanımınızı sonlandırabilir veya kısıtlayabiliriz' diyerek devam eder. Bir VPN kullanmayı planlayan kullanıcılara her zaman riskleri kendilerine ait olmak üzere bunu yapmalarını tavsiye ederiz. Bununla birlikte, bir VPN kullanımına dayalı olarak bir kullanıcı hesabını sonlandıran Netflix'in hiçbir zaman bildirilmemiştir.


Netflix için VPN buna değer mi?

Hevesli bir Netflix kullanıcısıysanız ve sık sık yurt dışındaysanız, her zaman tıkınırcasına değer bir içerik kitaplığına erişiminiz olduğundan emin olmak için bir Netflix VPN kesinlikle buna değer. Özellikle akış devi her zaman izlemek için yeni TV şovları ve filmler bıraktığından, bir VPN, bazı şaşırtıcı çevrimiçi eğlencelerde yolunuza devam etmenizi sağlayabilir.

Elbette, güvenlik avantajlarının yanı sıra VPN, İnternet hızınızı artırmanıza da yardımcı olur. Farklı bir sunucuya atlayın ve evde kendi bant genişliğinizden daha iyi indirme hızlarından yararlanın.en hızlı VPN. Netflix'in engellemesini kaldırabiliyorsa, izlemenize izin vermek de dahil olmak üzere diğer akış hizmetlerinin engelini kaldırabilir.Pingtwitter Ödüllerikazanan, Disney Plus.

Çok yönlü bir yazılım parçası olan birçok VPN sağlayıcısı, bir ton cihaz için istemciler sunar; bu, onu masaüstünüzde, Akıllı TV'nizde, akıllı telefonunuzda ve daha fazlasında kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu mükemmel bir ortaklık, özellikle de aşırıya kaçarkenen iyi medya yayıncılarıve daha fazlasının kilidini açmak istiyorum.


Netflix neden VPN'yi engelliyor?

Daha önce de belirtildiği gibi, Netflix'in cimri olmasından ziyade muhtemelen lisansla ilgilidir. Gerçek şu ki, Netflix muhtemelen bunun olmasına izin vermekten ve kullanıcıların US Netflix, French Netflix ve benzerlerine erişmek için farklı bir sunucuya atlamaktan mutlu olacaktır, ancak içerik lisansı sahipleri ve yayıncıları kesinlikle istemiyor Bunu yapmalısınız, bu yüzden Netflix, VPN kullanımı konusunda biraz savaşmaya zorlanıyor. Diğer coğrafi kilitli akış hizmetlerine erişim için diğeren iyi akış VPN'leri.

Arada bir, bir VPN sunucusu veya IP adresi belirlendikten sonra, Netflix sunucularını bunu kullanarak 'kandırmak' imkansız olacaktır. Bu yalnızca Netflix için VPN'leri eskisinden daha az kullanışlı ve sinir bozucu kılmakla kalmaz, aynı zamanda Netflix için bir VPN'e kaydolacaksanız, doğru VPN'e kaydolduğunuzdan emin olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bunun pratikte anlamı, sürekli olarak yeni sunucular kurmaya, IP adreslerini döngüye sokmaya ve yenilemeye gücü yeten ve genellikle etkinliklerini etkisiz hale getirme çabalarını engelleyen büyük hizmetlerden birine kaydolmaktır. nezih varkenücretsiz VPN'lerNetflix söz konusu olduğunda, ucuz VPN hizmetlerinden birine gitmek tavsiye edilmez. Bu nedenle, denemeniz gereken Netflix için en iyi VPN'in yukarıda bir listesini hazırladık.

Daha fazla VPN satın alma rehberi bulun:

  • Bir Apple cihazında akış mı? Keşfeten iyi Mac VPNSağlayıcı
  • ile dosyaları daha kolay aktarın.en iyi torrent VPN'lerimevcut
  • Nasıl yapılacağını öğreninNetflix ABD'yi izleİngiltere'de