Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • İncelenen en ünlü parfüm markaları: en sevdiğiniz ünlü gibi koklayın

İncelenen en ünlü parfüm markaları: en sevdiğiniz ünlü gibi koklayın

Yoksullarda bırakmak istediğimiz pek çok şey var: şüpheli moda seçimleri, tuhaf TV şovları.kesinliklebugün ortalığı karıştıran ve unutmayı tercih ettiğimiz makyaj trendleri. Bununla birlikte, 2000'lerden neden vazgeçtiğimizden tam olarak emin olmadığımız birkaç şey var - ünlü parfüm markaları bu listenin başında.


  • En iyi kadın parfümleri ve kokuları: doğru notalara basın

Bir zamanlar en yeni Britney Spears ya da Paris Hilton kokusunun doğum günlerinde, Noellerde ya da hediye almayı içeren herhangi bir durumda açmak istediğimiz tek şey olduğu zamanlar vardı. Aslında, en sevdiğimiz pop yıldızı veya aktrisin adının üzerine sıvalı olduğu, canlı bir şekilde tasarlanmış şişelere (ne kadar parıltı, o kadar iyi) elimizi uzatmak için can atıyorduk.

Biraz büyümüş olsak da, kalbimizde özel bir yere sahip olmaya devam eden birkaç ikonik ünlü kokusu var. Onların nostaljik kokuları bizi geçmişin güzel anılarına ışınlarken, aynı zamanda her seferinde kendimize sprey sıkmak için yeterince zamansız. Pop kültürünün önemli bir parçası olan ünlü parfümü, farklı bir hayattan bir hatıra gibi ve onu yaşatmak istiyoruz.

İşte şimdi alışveriş yapmak için en iyi beş ünlü parfüm markamız…

Ünlü parfüm: Fantasy by Britney Spears


(İmaj kredisi: Britney Spears'ın Fantezi)

1. Britney Spears'ın Fantezi

'Fantezi' en ünlülerden biridir (eğer değilseNSen ünlü) ünlü kokuları var. Britney Spears'ın bugüne kadarki en başarılı parfümü ve aynı zamanda kendi favorisi olduğu söyleniyor. Tatlı vanilya kokusu yüksek ve anında tanınabilir. Sadece sıcak pembe ve değerli taşlarla kaplı şişesi bile sizi hemen 2007'ye götürüyor. Yapışkan deyin ama ünlü bir kokudan tam olarak istediğimiz şey bu: akılda kalıcı, kız gibi ve tek kelimeyle lezzetli.

Ünlü parfüm: Fame by Lady Gaga


(İmaj kredisi: Lady Gaga'nın Şöhret)

2. Lady Gaga'dan Şöhret

Beğenseniz de beğenmeseniz de 2008 Lady Gaga'nın yılı oldu. İlk albümüÜnlü canavardüştü, şarkıları listelerde üst sıralarda yer aldı ve “küçük canavarlar” olarak bilinen hayranlar ordusu; sosyal medyayı domine ediyorlardı. Gaga iyi ve gerçekten en iyi dönemindeydi ve doğal olarak, zirvedeyken diğer tüm yıldızların yaptığını yaptı - bir koku çıkardı. Ama elbette, sadece eski bir parfüm değildi. Lady Gaga, gerçekten siyah bir eau de parfum piyasaya süren ilk kişi olarak tarih yazdı. Bunun da ötesinde, her şişenin kendi kanından küçük bir miktar içerdiğini iddia etti. Ne popüler bir kültür anı!

Ünlü parfümü: Stash by Sarah Jessica Parker


(İmaj kredisi: Sarah Jessica Parker'dan Stash)

3. Sarah Jessica Parker tarafından Zula

Çoğu ünlü kokunun aksine, Sarah Jessica Parker unisex kokusu Stash için daha şık ve erkeksi bir yaklaşım seçti. Aromatik parfüm, herkesi iltifat eden seksi bir koku yaratmak için odunsu ve biberli notaların yanı sıra tatlı çiçek ve ferahlatıcı greyfurt ipuçlarını birleştirir.

Ünlü parfüm: Fairy Dust by Paris Hilton

(İmaj kredisi: Paris Hilton'dan Peri Tozu )

4. Paris Hilton'dan Peri Tozu

Paris Hilton, hiçbiri hafife alınmayan 20'den fazla koku yayınladı. Ambalajın çoğu ya varisin ve sosyetenin dev bir resminden oluşuyor ya da tıpkı Britney'nin koleksiyonu gibi ışıltılı taşlar ve parlak, kız gibi renklerle kaplı. Bununla birlikte, çoğu kesinlikle sevimsiz tarafta olsa da, Fairy Dust farklıdır - tabii ki şişeyi bir kez geçtiğinize baktığınızda. Kaşmir, şeftali nektarı, portakal çiçeği ve misk notaları sayesinde tatlı ve seksi arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan belirgin bir gardenya ve paçuli kokusuna sahiptir.

Ünlü parfüm: Heat by Beyonce


(İmaj kredisi: Beyonce'den Isı)

5. Beyonce'den Isı

Beyonce Heat'i piyasaya sürdüğünde, hepimiz küçük bir koku spreyinin bize Bayan Sasha Fierce'ın kendine olan güvenini getireceğini düşündük ve belki de öyle oldu. Parfüm, Şubat 2010'da, şehvetli kokusuna (dev sekoya, süt ağacı, tonka fasulyesi ve kehribardan yapılmıştır) ve beraberindeki 'ateşi yakala' sloganına mükemmel şekilde uyan Sevgililer Günü için tam zamanında piyasaya sürüldü. Şişenin kendisi de seksi ve akranlarından farklı olarak Bey, herhangi bir bling'den uzak durdu.

Bunu beğendin mi?