Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • 2018 Dünya Kupası forması sıralamasında ilk beş: en moda ülke hangisi?

2018 Dünya Kupası forması sıralamasında ilk beş: en moda ülke hangisi?

Dünya Kupası bu gece başlıyor ama benim gözümde ve dünya çapında futbolla ilgilenmeyen pek çok kişinin gözünde bir kazanan taçlandırıldı.

Güzel oyunu evrensel olarak sevilmesini sağlayan şeylerden biri,sadecefutbol hakkında. Favori bir takımınız veya oyuncunuz yoksa, her zaman en iyi forma sahip takımı destekleyebilirsiniz.

  • Dünya Kupası'nı 4K HDR kalitesinde izleme: eksiksiz rehberiniz
  • 2018 Dünya Kupası'nı izlemek için neden daha büyük bir TV'ye geçmelisiniz?
  • Bunlar yükseltilecek en iyi TV'lerdir
  • Gareth Southgate stil rehberi: İngiltere'nin beklenmedik Dünya Kupası simgesi gibi nasıl giyinilir

Bu size benziyorsa, bu yıl desteklemeniz gereken futbol takımı Nijerya'dır.

Ama elbette, yarışan 32 takım arasında başka cracking kitleri de var. Bunlar 2018 Dünya Kupası futbol takımlarının en iyi beşi:


1. Nijerya Ana Sayfa

Tamam, burada sürpriz yok. Nijerya'nın 2018 teklifinde bir klasik olması kaçınılmaz olan çok fazla heyecan var.


Unapologetically retro tasarım, soğuk yeşil, beyaz ve siyah şeritlerin eksantrik bir karışımını kullanır. Harika sızıyor ve Oxford Caddesi boyunca üç milyon ön sipariş ve kuyrukla anında hit oldu.

Elinize bir tane almak zor olabilir.


2. Peru Uzakta

Peru'nun formasını zamansız şıklığından dolayı seviyoruz. Kuşağı herkes sever, değil mi? Umbro tarafından yapılan geleneksel kitlerin kırmızı ve beyaz tasarımı şatafatlı olmadan öne çıkıyor.

Kit yeterince zarif değilmiş gibi, fitiller ve dikişler (Umbro elmas dahil) ekstra bir sınıf katmanı eklemek ve Peru'nun futbol takımı kraliyetleri arasındaki konumunu güçlendirmek için altın renginde.


3. Japonya Ana Sayfası

Elbette bize visvim, Comme Des, Comme Des Garçons, Yohji Yamamoto ve BAPE'yi veren ülkenin tamamen şık bir Dünya Kupası forması var.

2018 kiti, Sashiko dikişini taklit eden zevkli bir baskı ve işlemeli bir bayrak ile Japon işçiliğinin bir kutlamasıdır. Adidas, formayı Climalite'den üretti, bu yüzden ter tutacak ve oyuncuların her koşulda kuru kalmasına yardımcı olacak.

4. Dışarıda Fransız

Nike logosunu ve dev horozu kaybederseniz, bu ince seti TopShop'tan bir tişörtle kolayca karıştırabilirsiniz. Fransızlar, konu tasarım olduğunda ne yaptıklarını gerçekten biliyorlar.

Düzgün olmayan beyaz VaporKnit kumaş, kırmızı ve mavi renklerin şık lekeleriyle delinmiştir. Genel sonuç çok çekici.

5. Alman Evi

Ünlü 1990 şeridine şık bir saygı duruşunda bulunan bu monokrom forma, Alman ekibinin saçma sapan ruhunu mükemmel bir şekilde temsil ediyor.

Climachill kumaş, nefes alabilen ve nem emici özellikleriyle oyuncuları en yoğun sıcaklıkta süper serin ve kuru tutacak.