Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • En iyi erkek ünlü parfüm markaları incelendi: David Beckham veya Jay Z gibi kokmak mı istiyorsunuz?

En iyi erkek ünlü parfüm markaları incelendi: David Beckham veya Jay Z gibi kokmak mı istiyorsunuz?

2000'li yılların başına dönün, alışverişe çıktınız (maskesiz, o günleri hatırlıyor musunuz?) ve bir perakendecinin koku departmanına giriyorsunuz. Sadece bir trend ve tek bir trend hakimdir: ünlülerin tıraş losyonu ve parfüm markaları. O zaman, bir tüketicinin hayaliydi.


Ünlü kültürü tüm dünyada yaygındı ve en sevdiğiniz rapçi, şarkıcı veya Hollywood yıldızı tarafından özenle seçilmiş bir kokuyu kullanma fırsatı bize kendimizi özel hissettirdi. Öyle ki, A-listers (ve hatta bazı Z-listers) bundan bir servet kazandı.

Koku endüstrisine dallanmada kadınlar öncülük ederken, erkek ünlüler de Diddy, David Beckham ve Michael Jordan gibi tüm ortamlarda kendi markalı tıraş losyonlarını piyasaya sürme konusunda hızlı davrandılar.

Lüks üst düzey tekliflerden daha uygun fiyatlı kokulara kadar, dönemin en büyük bakım trendiydi. Ve her şey değişmiş olsa da ve diğer birçok güzellik trendi gibi, ünlü koku fenomeni de haklı on yılında kaldı, hala her zaman hatırlayacağımız bazı zamansız kokular var.

İşte ünlülerin şimdiye kadar yapılmış en iyi tıraş sonrası ve kolonya markalarından beşi…


Ünlü kolonyası ve tıraş losyonu

(İmaj kredisi: Erkekler için İçgüdü, David Beckham)

1. David Beckham'dan Erkekler İçin İçgüdüsel Kolonya Spreyi

David Beckham, ünlülerin tıraş losyonlarının kralıdır. Sayısız sürümle, bir favori seçmek zor olabilir, ancak Erkekler için İçgüdüsel Kolonya Spreyi açık bir şekilde göze çarpıyor. Klasik koku ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürüldü ve taze narenciye ve baharatlı notaların bir karışımını içeriyor. Tıpkı Beckham gibi, koku da pürüzsüz, çekici ve erkeksi. Öyle ki, tıraş sonrası lansmanından 15 yıl sonra bugün hala popüler. Beckham etkisi gerçekten de güçlü bir güçtür.


Ünlü kolonyası ve tıraş losyonu

(İmaj kredisi: Sean John tarafından Affedilemez)

2. Sean John tarafından Affedilemez

Diddy, uzun süredir devam eden Sean John kokuları ile dünya çapında erkekler arasında sıkı bir favori olan başka bir koku uzmanıdır. Tekliflerinin çoğu etkileyici olsa da, Unforgivable, özellikle ünlülerin ürettiği diğer tıraş losyonlarıyla karşılaştırıldığında en sofistike olanı. Sıcak baharatlı koku cüretkar, ayırt edici ve akılda kalıcıdır. Şişeye gelince, şık bir konyak şişesini andıran faturaya kesinlikle uyuyor. hepsi buçokDiddy.


Ünlü kolonyası ve tıraş losyonu

(İmaj kredisi: Michael Jordan'ın Uçuşu)

3. Michael Jordan'ın Uçuşu


Michael Jordan sadece tüm zamanların en iyi basketbolcusu değil, efsanenin de bir dizi yeteneği var, buna pahalı kokan ama tam tersi olan muhteşem bir tıraş sonrası traşı yapmak da dahil. Uçuş, parfüm tekliflerinin en yüksek noktasıdır ve cömert fiyatına rağmen koku, en üst düzey tasarımcı markalarıyla kolayca karşılaştırılabilir. Erkeksi ve aromatik, odunsu notalar içerir ve tüm iyi kolonyalar gibi tek ihtiyacınız olan tek bir spreydir.

Ünlü kolonyası ve tıraş losyonu

(İmaj kredisi: Jay-Z'den Altın)

4. Jay-Z'den Altın

Jay-Z'nin altını, ünlülerin tıraş losyonu rafındaki bir başka hoş seçenek. Bir şişe likörü andıran şık bir tasarımla gelen ambalaj tek başına kışkırtıcı - ve biz en üst raf malzemelerinden bahsediyoruz. Zencefil, greyfurt, yaban mersini ve kakule notaları ile yapılan koku, taze ve zarif bir erkeksi aroma yaratıyor. Koku sıcak, rahatlatıcı ve Jay-Z'nin kendisi gibi zahmetsizce serin bir his veriyor. Rap efsanesi ve girişimci tarafından piyasaya sürülen ve ilk olarak 2013'te piyasaya sürülen iki tıraş losyonundan biridir.


Ünlü kolonyası ve tıraş losyonu

(İmaj kredisi: Erkekler için Adam Levine, Adam Levine tarafından)

5. Erkekler için Adam Levine, Adam Levine

Jay-Z'nin tıraş sonrası lansmanı ile aynı yıl, Maroon 5'ten Adam Levine, kendi adını taşıyan kokularını piyasaya sürerek koku dünyasına daldı: kadınlar için bir parfüm ve erkekler için bir tıraş sonrası. İkincisi, üst notalarda greyfurt, limon otu, mandalina, menekşe yaprağı ve adaçayı içeren odunsu aromatik bir koku. Şişenin tasarımı, mikrofonu andıran ağırlıklı bir kapağa sahip olan Levine'in müzik kariyerini yansıtıyor.

Bunu beğendin mi?