Close

Toshiba Satellite C650 incelemesi

Toshiba Satellite C650, Yeni Orijinal Toshiba ... Amazon $ 29.95 Toshiba Satellite C670 C675'i Görüntüleyin ... Walmart29,99 Görünüm9Z.N4WSV.00U Orijinal Yeni ... Amazon $ 30,88 Toshiba Satellite'ı Görüntüle ... Amazon $ 40,50 Daha Fazla Teklif Göster Image 1 of 4 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ana


Resim 2/4

Tuş takımı

Resim 3/4

Üye

Resim 4/4

Tuş takımı

Toshiba Satellite C650 çalıştıran Windows 7, ultra ince taşınabilir kabuğu ve günlük dayanıklılığı sayesinde öğrenciler için mükemmel bir seçimdir ...


Ultra ince, ultra taşınabilir ve ultra şık dizüstü bilgisayarları boş verin.Apple MacBook Airpek çok kişi uygun fiyata makul bir dizüstü bilgisayar ister. Günlük kullanım için bütçeyi sarsmayacak harika bir dizüstü bilgisayar olan Toshiba Satellite C650-15X'i bir adım öne çıkarın.

Satellite C650, ölçülü görünen bir tasarıma sahiptir. Ancak Toshiba, ona güzel bir sağlamlık hissi veren ve donanımda hiçbir esneklik olmayan hoş bir düz siyah mat kaplama vermiştir. Toshiba, bileşenlerin ve özelliklerin rekabetçi olmasını da sağlamıştır.


Toshiba Satellite C650, 15,6 inçlik çerçevede sayısal tuş takımıyla tamamlanmış uçtan uca klavye sayesinde kullanımı kolaydır - uzun süreler boyunca sunumlar oluşturmak ve yazmak için idealdir.

Bağlantılar yalnızca bir VGA ve iki USB ile ortalama düzeydedir, ancak HDMI forHD eğlencesi yoktur. Toshiba ayrıca bir Blu-ray sürücü seçeneğini de dışarıda bırakarak, bunun yerine entegre bir DVD sabit sürücüsünü tercih etti - rekabetçi fiyata bakıldığında gerçekten bir sürpriz değil.


Toshiba Satellite C650: Performans

bizimWindows 7model eski bir 2.3GHz çift çekirdekli işlemciye sahipti, ancak 4GB DDR3'e sahip - paranın satın alabileceği en hızlı bellek. 64-bit Windows Home Premium ve geniş 500GB sabit sürücü ile birleştiğinde, Satellite C650 saygın özelliklere sahiptir ve günlük görevleri ustalıkla yerine getirir, ancak Intel GMA 4500M grafik kartı ile oyun oynamayacaksınız.

Toshiba, 270 dakikalık pil ömrü olduğunu iddia ediyor ve 254 dakikada çok yaklaştık, ancak bu, tüm zil ve ıslıklar açıkken maksimum performans modunda 145'e düşürüldü.

Toshiba Satellite C650: Ekran


1366x768'de Satellite C650'nin 15.6 inç ekranı orta büyüklükte bir dizüstü bilgisayar için düşük çözünürlüğe sahiptir. İki belgeyi aynı anda açmayı denedik, ancak bunu geçerli kılmak için gerçekten daha yüksek bir çözünürlüğe ihtiyacınız olduğunu gördük. Olumlu tarafı, LED Arkadan Aydınlatmalı ekran çok parlak değildir ve geniş bir görüş açısına sahiptir, bu nedenle birden fazla kişinin ekranı görmesi kolaydır.

Toshiba, Nero ve McAffee'den bazı yararlı yazılımlar içeriyordu - gerçekten kullanacağınız programlar. Bu, Satellite C650'nin kutudan çıkmasını sağlar. Ayrıca, bir güvenlik özelliği olarak kullanılabilen entegre web kamerası için yüz tanıma yazılımının dahil edilmesini de seviyoruz.

Toshiba Satellite C650 ultra mobil değildir ve performans ortalamadır, ancak tarama ve ofis görevleri dahil günlük görevler için sağlam bir seçimdir. Siz veya bir oğlunuz ve kızınız yakın zamanda üniversiteye gidecekseniz, bu dizüstü bilgisayarın üç yıllık garantiyle birlikte öğrenciler için Ulusal Dizüstü Bilgisayar ve Masaüstü Sözleşmesi (NDNA) kapsamında sunulduğunu belirtmek gerekir.

Satellite C650 çıktı, daha fazlasını bulunToshiba

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------

ÖZELLİKLER

İşletim Sistemi: Windows 7 Home Premium 64Bit
Ekran (boyut ve çözünürlük): 15,6 inç 1366x768
İşlemci (hız dahil): Intel Pentium İşlemci T4500
Ekran Kartı: Intel GMA 4500M
Bellek: 4GB RAM, 500GB sabit sürücü, DVD sürücüsü
Test edilen pil: 254 dakika
Pil talep edildi: 270 dakika
Bağlantılar: WiFi b / g / n, monitör, mikrofon, kulaklık, VGA, 2xUSB, Çoklu kart okuyucu
Boyutlar / ağırlık: 380x250x28mm / 2.4kg

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------