Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Toplam Puan: AMR-C01 Yarış Simülatörü, Crash Bandicoot 4 ve Insta360 Go 2

Toplam Puan: AMR-C01 Yarış Simülatörü, Crash Bandicoot 4 ve Insta360 Go 2

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler sunar.


Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftaki bölümde,Pingtwitter, sınırlı sayıda üretilen AMR-C01 Yarış Simülatörü koltuğuna tırmandı.

Aston Martin ve İngiliz teknoloji şirketi Curv Racing Simulators tarafından yaratılan Pingtwitter'ten Spencer Hart, onu 'tek kelimeyle çarpıcı ve tamamen ısmarlama' olarak nitelendirerek uygun bir şekilde etkilendi: 'Aracınızın garaj yolunuzdaki rengiyle eşleşmesini istiyorsanız, onlar bunu sizin için de yapacak.”

Bir şeyi izlemekTamamen Derecelendirilmişeylemden bir parça almak için göster.


başka yerdeTamamen Derecelendirilmiş, vahşi doğada yaklaşık 20 yıl geçirdikten sonra, genetik olarak geliştirilmiş bir bandicoot geri döndü.

PS5 ve Xbox Series X ve S'ye geliyor,Crash Bandicoot 4: Zamanı GeldiGamesRadar ve TechRadar'ın dikkatini çekti.


“Crash 4, serinin zamansız cazibesini korurken, gerektiğinde cesur yinelemeyi de beraberinde getiriyor” GamesRadar'dan Alex Avard dedi.

“Bu tam olarak Naughty Dog'un 20 yıl önce yapılmış olmasını dilediğini hayal edebileceğim devam filmi ve Bandicoot'un arka kataloğunun en iyilerinin yanında gururla durabilecek bir devam filmi.”


TechRadar'dan Adam Vjestica, herkesin favori bandicoot'unun geri dönüşünden de mutlu oldu: 'Crash 4, her bölümde başarılı olan usta bir platform oyunudur, Crash Bandicoot 4: It's About Time, neden bu kadar çok kişinin aşık olduğunu harika bir hatırlatıcıdır. yıllar önce spor ayakkabı giyen karakter.

'Tekrar hoş geldiniz, Crash - bir dahaki sefere bizi yirmi yıl bekletme.'

Tamamen Derecelendirilmiş

(İmaj kredisi: Gelecek)

Tech dünyasının başka bir yerinde, Tom's Guide ve Techradar,Insta360 Git 2.


“Kontrol etmeyi çok zor bulduğum için orijinal Insta360 Go'nun büyük bir hayranı değildim” Tom's Guide'dan Mike Prospero sözlerini tamamladı.

“Insta360 Go 2'nin uzaktan kumanda/şarj kutusu işleri önemli ölçüde değiştiriyor. Kamerayı kullanmak artık çok daha kolay ve Insta360'ın uygulaması kamerayı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.”

Ancak TechRadar'dan Mark Wilson'ın açıkladığı gibi, yine de bilmeniz gereken bazı sorunlar var: 'Bir Tiny kamera için harika bir kaliteye sahip ancak 4k değil.

“Insta360 Go 2'nin maksimum yakalama çözünürlüğü, 4K'nın bir adım altında olan 1440p'dir. Görüntü kalitesinden oldukça etkilensek de, çekimler size kırpma için daha az alan sağlıyor.”

yeni bölümleriTamamen Derecelendirilmişher perşembe yayınlanacak.

  • Amazon Bahar İndirimi, binlerce ürün indirimli olarak piyasaya çıkıyor