Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Totally Rated Bölüm 11: NieR Replicant yeniden düzenlendi ve ücretsiz Horizon Zero Dawn

Totally Rated Bölüm 11: NieR Replicant yeniden düzenlendi ve ücretsiz Horizon Zero Dawn

Totally Rated, teknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler içerir.

Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftanın bölümünde, NieR Replicant'ın yeniden düzenlenmesi ve Horizon Zero Dawn'ın bu ay ücretsiz olmasıyla çılgına dönüyoruz.

NieR Replicant, 11 yıl sonra PS4, XBOX One ve PC için eksiksiz bir remaster ile yeniden ziyaret ediliyor.


TechRadar'dan Rhys Wood'un açıkladığı gibi, 2021 yeniden ziyareti, görselleri, dövüşü ve sesi akıllıca elden geçirirken 2010 orijinaline inanılmaz derecede sadık kalıyor: “Birçokları için Nier Replicant tam olarak bekledikleri oyun olacak.

“Uzun bir süredir gördüğümüz en kaliteli remasterlardan biri ve kesinlikle orijinal 2010 sürümüne aşina olan hayranlara hitap edecek.


“Nier Replicant, Nier Automata'nın kalitesini hemen hemen her şekilde eşleştirmeyi başarır. Yoko Taro'nun imzası niteliğindeki hikaye anlatımıyla birleşen geliştirilmiş görseller, dövüş ve müzik, seriye yeni başlayanlar ve yalnızca Nier Automata'ya aşina olanlar için ideal bir başlangıç ​​noktası sunuyor.”

Nier Replicant, Tom's Guide'dan Marshall Honorof'un dediği gibi, oyun ve seviye tasarımı sonunda tekrarlanabilir olsa bile, zeki karakterleri ve alışılmışın dışında ayarı için övgüyü hak ediyor: “Nier Replicant, kategorize edilmesi zor bir oyundur.


“Hikaye çitler için sallanıyor, ancak oyun mekaniği güvenli oynuyor. Karakterler keyifli, ancak seviye tasarımı değil.

'Yine de, deneyim hakkında çoğunlukla olumlu hissetmeden Nier Replicant'tan uzaklaşmak zor. Farklı bir şey — gerçekten “yeni” alternatif sürümü 11 yıl önce oynadıysanız.”

Oyunlara devam eden Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4 ve PS5'te ücretsiz olarak indirilebilir ve bu mükemmel tekliften yararlanmak için PS Plus veya PS Now aboneliğine ihtiyacınız yoktur.

Horizon Zero Dawn'ı PlayStation'ın Nisan ayı Play at Home kampanyasının bir parçası olarak şu andan itibaren 14 Mayıs'a kadar indirebilirsiniz.


GamesRadar'dan Rachel Weber şunları söyledi: 'Oyun, ne yaparsanız yapın sizi ileriye iten sonsuz bir merak ve huşu duygusudur. Horizon: Zero Dawn'ın dünyasında ne kadar çok zaman harcarsam, o kadar az ayrılmak istiyorum.”

TechRadar'dan Nick Pino, bunun 2017'nin en iyi oyunlarından biri olduğu konusunda hemfikir: 'Horizon: Zero Dawn, son neslin en iyi oyunlarından biri ve henüz oynamadıysanız indirmeye değer.

“Oyunla ilgili 2017 incelememizde, onu kesinlikle oynaması gereken ve her PS4 sahibinin kitaplığında bulunan bir temel olarak nitelendirdim - bunların tümü bugün hala geçerlidir.'

yeni bölümleriTamamen Derecelendirilmişher perşembe yayınlanacak.

Bugünün en iyi Nier Replicant fırsatları İndirimli Fiyat Nier Replicant... Amazon Prime 59,99 $39,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle NieR Replicant... Amazon Prime 57,99 $49,99 $ NieR Replicant'ı Görüntüle... Amazon Prime 55,99 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz