Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet Sürmek
  • /
  • Tour de France: Profesyonel binicilerin yarışta kullanabileceği 6 şey

Tour de France: Profesyonel binicilerin yarışta kullanabileceği 6 şey

Yol bisikleti dünyasının en büyük gösterisine hazır olun! Gecikme ve belirsizliğin ardından, Tour de France nihayet 29 Ağustos'ta Nice'de başladı ve dünyanın dört bir yanındaki bisiklet tutkunlarını ekranlarına yapıştırdı.


İnanılmaz bir atletizm, beceri ve dayanıklılık gösterisinin yanı sıra, Le Tour aynı zamanda son teknoloji bisiklet takımları için bir vitrin ve hevesli yol sürücüleri için daha da iyi haber, profesyonellerin antrenman yapmak ve yarışmak için kullandığı pek çok kit olması gerçeğidir. in veya on da sadece ölümlüler için mevcuttur ... bir fiyata!

Peter Sagan, Egan Bernal veya Tom Dumoulin gibilerini aylarca süren aşırı eğitim ve arka arkaya eyerde geçirilen günler olmadan taklit etmek istiyorsanız, kendinizi en üst düzeyde performans gösterecek şekilde tasarlanmış bu ürün yelpazesiyle donatın. .

Tur çok yaşa!

Uzmanlaşmış Tarmac S-Works SL7


(Resim kredisi: Uzmanlaşmış)

Uzmanlaşmış Tarmac S-Works SL7

• Specialized Tarmac S-Works SL7'yi doğrudan Specialized'den satın alın, fiyatlar 10,500 £

2020 Tour de France'dan sadece birkaç hafta önce piyasaya sürülen yeni S-Works Tarmac SL7, Tarmac'ın konforunu, yol tutuşunu ve yarışta kanıtlanmış performansını, Specialized Venge'in aerodinamik özellikleri ve çıkış ve çıkış hızıyla birleştiriyor.


Bu bisiklet dağlarda sürüldüğü ve göz açıp kapayıncaya kadar hızlı bitirmek için koştuğu için 2020 Turunda S-Works Tarmac SL7'yi pek göremiyorsunuz. Peter Sagan oradaki yolları parçalıyor… ve eğer kendinize biraz Sagan ruhu kazandırmak istiyorsanız, Specialized, Tarmac SL7'nin sınırlı bir versiyonunu onun bir parçası olarak yarattı.Sagan Koleksiyonuçarpıcı siyah ve sarı / yeşil renk değişimiyle. İşe benziyor.

Abus AirBreaker Kask


(Resim kredisi: Kötüye kullanım)

Abus AirBreaker Kask

• Abus AirBreaker Kaskını Wiggle'dan 189,99 £ karşılığında satın alın

Başınızı profesyoneller için tasarlanan ve takılan bir kaskla koruyun. Movistar Takımı 2020 yarış sezonunda Abus AirBreaker kaskını takacak ve bu kask, havalandırmayı optimize etmek ve en çok ihtiyaç duyulduğunda sürtünmeyi azaltmak için tasarlanmış bir kask.

Sürüş sırasında havayı başınızın üzerinden geçiren 11 hava girişi ve 3 çıkışı olan petek yapısından oluşur. Abus ile birleştirilmiş kalıp içi yapı & rsquo; ActiCage Lite - kaskın EPS köpüğüne yerleşik bir takviye yapısı - çarpışma durumunda bol miktarda koruma sağlar.

Ve elbette gözlüğünüzü güvende tutma konusundaki en önemli soru AirPort gözlük tutucusuyla çözüldü. AirBreaker, örgülerle (veya bizim dediğimiz gibi hareket örgüleriyle) iyi çalışacak şekilde bile tasarlanmıştır.


Wattbike Atom

(Resim kredisi: Wattbike)

Wattbike Atom akıllı eğitmen

• Wattbike Atom'u doğrudan Wattbike'tan 1,899,99 £ karşılığında satın alın

İç mekan eğitimi söz konusu olduğunda, yeni teknoloji, deneyimin gittikçe gerçek gibi hissetmeye yaklaştığı anlamına gelir. Profesyoneller bile iç mekan eğitimini eğitim rejimlerine dahil ediyor ve yeni güncellenenWattbike Atomsmart trainer, tam da yararlandıkları teknoloji türüdür.

Bir elektromanyetik direnç sistemine dayalı olarak, tırmanışları simüle edebilir, güç çıkışınız ve diğer performans ve sağlık ölçütleriniz hakkında veri sağlayabilir.

Yeni Atom, eğitim uygulamalarını ve programlarını kullanırken daha uzun veya daha dik tırmanışları taklit edebilmesi için daha geniş bir direnç aralığı, vites değişikliklerine daha hızlı yanıt ve sanal arazi değişikliklerine hızlı tepkiler dahil olmak üzere, önceki Wattbike modellerine göre bir dizi yükseltilmiş özelliğe sahiptir.

Gibi bir uygulamaya ekleyinZwiftya daSufferfestve neredeyse açık bir yolda olduğunuzu hayal edebilirsiniz (sert hava, böcekler ve trafik olmadan) - evden çok uzağa gitmeden formunuzu korumak için veya veriye dayalı bir şekilde performans kazançlarınızı tamamlamak için mükemmel.

Fizik Adaptif eyer

(Resim kredisi: fizik)

Fizik Adaptif eyer

• Fizik Adaptif Eyeri 249 £ 'a doğrudan Fizik'ten satın alın

Tur, bir çok ileri teknolojinin tasarlandığı ve kullanıldığı bir yer olması açısından Formula 1'e biraz benziyor.

Bunun mükemmel bir örneği Fizik'in Uyarlanabilir eyeridir. Modern teknoloji, bir selenin dijital olarak tasarlanabileceği ve en son 3D baskı teknolojisi kullanılarak varoluş haline getirilebileceği anlamına gelir. Bu ince ağ benzeri yapı, sıvı reçine ve UV ışık projeksiyonu kullanılarak oluşturulmuştur ve bu tür şeyleri ilginç bulursanız, üretim sürecinin videosunu çok güzel olduğu için izlemenizi öneririz.

Sonuç, sürücüye ayarlanmış desteği korurken mümkün olduğu kadar hafif olan bir karbon seledir; Selenin her bölümü, diğer selelerde olduğu gibi farklı köpük yoğunluklarına dayanmak yerine, yapıya yerleştirilmiş, tam olarak doğru seviyede yastıklama sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Muc-Off Hidrodinamik Yağlama

(Resim kredisi: MucOff)

Muc-Off Hidrodinamik Yağlama

• Muc-Off Hidrodinamik Yağını doğrudan Muc-Off'tan 17,99 £ karşılığında satın alın

Profesyonel sürücü kurulumunun uygun fiyatlı bir tadı, yağın tüm gün sürmesi gereken ve hava koşullarının tutarlı bir şekilde tutarsız olduğu seçkin etap yarışlarının zorlukları için özel olarak tasarlanmış Muc-Off'tan bu Hydrodynamic Lube formunda gelir.

Hidrodinamik yağ, sentetik polimerler kullanır ancak petrol bazlı türevleri kullanmaz, bu da çevreyi biraz daha kolaylaştırır. Aynı zamanda ıslaktan kuru ve tozluya kadar çeşitli koşullarda yeterince çok yönlü çalışır.

Pro peloton bisikletlerinin, her mekanik ihtiyaçlarının temizlenmesi, onarımı ve bakımına adanmış personeli olduğu açıktır ve bisikletinize aynı seviyede TLC veremeyecek olsanız da, zinciri tedavi ettiğiniz için kesinlikle teşekkür edeceğim. biraz kaliteli yağlayıcı ve siz de faydasını hissedeceksiniz.

Wahoo Elemnt Bolt

(Resim kredisi: Wahoo)

Wahoo Elemnt Bolt bisiklet bilgisayarı

• Wahoo Elemnt Bolt'u doğrudan Wahoo'dan 184,99 £ karşılığında satın alın

Veriler, veriler ve daha fazla veri. Peloton, Tour de France yarışırken bireysel performanslarını yakından izlemeye dayanır ve burası bisiklet bilgisayarlarının devreye girdiği yerdir. Çoğumuz için, bunları çekici kılan navigasyon ve rota yönlendirme özellikleri, artıları ilgili olan kadans, güç ve zaman gibi şeylerdir.

Wahoo Elemnt Bolt, BORA-hansgrohe ve Deceuninck - Quickstep gibi üst düzey takımların tercih ettiği bilgisayardır, çünkü pek çok bisiklet sensör sistemiyle kolayca entegre olur.

Sebebin bir kısmı elbette kablosuz bağlantı, GPS, global haritalar, otomatik rota indirmeleri ve antrenman yüklemeleri, özelleştirilebilir ekranlar, metin ve e-posta uyarıları, kas oksijen sensörleri ve pedal monitörleri dahil donanım ile entegrasyon ve yazılım entegrasyonu içeren işlevselliktir. Strava ve Komoot gibi programlar. Profesyoneller için marjinal kazançların tüm farkı yarattığı bir başka büyük artı nokta, Elemnt Bolt'un entegre bir ön montaj ile aerodinamik olacak şekilde tasarlanmasıdır.

Feragatname

Pingtwitter.com bu içeriği Wattbike ile ücretli bir ortaklığın parçası olarak oluşturdu. Bu makalenin içeriği tamamen bağımsızdır ve yalnızca Pingtwitter'ün editoryal görüşünü yansıtmaktadır.