Close

Kediler için Tractive GPS Tracker incelemesi

Tractive GPS Tracker for Cats fırsatları

Kediler zor ve özel karakterler olabilir, ancak Tractive GPS Tasması onların alışkanlıklarına biraz ışık tutabilir. Bir GPS izleyici kullanmak, siz bakmadığınız zamanlarda neler yaptıklarına dair size bir fikir verebilir. Artı, eğer kediniz kaybolursa - ki bu ne yazık ki, evcil hayvanların üçte biri bir noktada kaybolur - bu onları eve daha hızlı götürmenize yardımcı olabilir.


Bu Tractive modeli sadece kedinizin nerede takıldığını görmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir Fitbit gibi davranarak neye de yükseldiğini görmenizi sağlar. Tasmaya takılan cihaz, kedinizin aktif süresini, şekerleme süresini ve yakılan kalorileri izleyerek formunu korumanıza yardımcı olur. Genel olarak, maceracı kediler için en iyi kedi GPS izleyicilerinden biridir.

Kediler için Tractive GPS Tracker incelemesi

(Resim kredisi: Tractive)

Tractive GPS Collar incelemesi: Özellikler

Herhangi bir izleyicinin en önemli özelliği, evcil hayvanınızı doğru bir şekilde takip etmenize izin vermesidir. Tractive, izleyici beraberindeki uygulamaya bağlandığında her iki ila üç saniyede bir kedinizin nerede olduğunu size söyleyebilir. Bu, nerede olduklarını bildiğiniz ve onları kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.

Cihaz ayrıca, bir ısı haritasıyla gösterilen her zamanki uğrak yerleri de dahil olmak üzere kedinizin bulunduğu tüm yerleri size gösterir. Bu, komşularınızdan herhangi birinin evcil hayvanınızı kucaklamak için ödünç aldığını veya sık sık komik kokuyorlarsa, gizemli aromanın nereden geldiğini öğrenebileceğiniz anlamına gelir!


Biraz Fitbit gibi davranan gadget, kedinizin aktif süresini, şekerleme süresini ve yakılan kalorileri izleyerek onların formda kalmasına yardımcı olur. Bu, özellikle evcil hayvanınız diyet yapıyorsa veya özel ilgi gerektiren herhangi bir sağlık sorunu varsa kullanışlı olabilir.

Kedinize istemeden egzersiz yapmanıza neden olabilecek bir şey cihazın kendisidir. Tasma 30 g ağırlığındadır ve bu çok küçük kediler için çok ağır olabilir, ancak oradaki en ağır da değildir.


İzleyici su geçirmezdir ve kedi için güvenli bir tokaya sahip bir tasmaya sabitlenir, yani hoş ve dayanıklıdır. Şarj edilebilir pil iki ila beş gün sürer ve suyu doldurması kolaydır - ancak olumsuz yanı, meşgul sahipler için hatırlanması gereken başka bir şey olmasıdır. Bu negatif, uygulamaya bağlı GPS evcil hayvan tasmaları için normdur.

Bazıları için başka bir rahatsızlık, izleyicinin içinde bir SIM kart olduğu için çalışmak için bir abonelik gerektirmesidir. Bu alışılmadık bir durum değildir ve 150'den fazla ülkede kedinize ayak uydurabileceğiniz anlamına gelir, ancak bu her ay ekstra bir faturadır.


Kediler için Tractive GPS Tracker incelemesi

(Resim kredisi: Tractive)

Tractive GPS Collar incelemesi: Kullanıcı İncelemeleri

Bir GPS izleyici satın almayı düşünen çoğu sahip, bunu gönül rahatlığı için yapıyor, böylece evcil hayvanları kaybolursa, çok fazla panik yapmadan bulabilirler. Tractive tasma kesinlikle o kutuyu işaretliyor gibi görünüyor ve bir müşteriyle şöyle yazıyor: 'Ortadan kaybolursa onu [kedisini] bulabilmem bana huzur verdi.' Kedisi bir zamanlar havai fişeklerle korkutuldu ve üç gün boyunca kayboldu, bu da onu 'çılgına çevirdi'. Şimdi, izleyicinin kedisini 'kolayca' bulmasına izin verdiğini söylüyor.

Bazen evcil hayvan sahibi olarak çok özel bir sorunla karşılaşabilirsiniz, örneğin, açgözlü kedi ödüllerinizi besleyen sinir bozucu komşular gibi. Ancak Tractive tasma yardımcı olabilir. Bir müşteri şöyle yazıyor: & ldquo; Eğer [baş belası komşular] onu [kediyi] evlerine götürürlerse ışıklı ve sesli uyarıyı yakabiliriz, bu da onu tekrar dışarı atmalarına neden olur. Her kuruşuna değer! & Rdquo;

Durum ne olursa olsun, çoğu müşteri tasmanın ne kadar doğru olabileceğini sever (bazı yorumcular kedinizi kolaylıkla tespit etmenin biraz zaman aldığını öne sürse de). Sahipler, cihazın kayıt yapabilmesi için güç tasarrufu modunu da övdü, ancak ışık yanıp sönmedi ve pilin daha uzun süre dolmasını sağladı.


Bununla birlikte, bazı sahipler cihazın boyutunun çok büyük olduğunu söylerken, diğerleri cihazın çok pahalı olduğunu düşünüyor. & ldquo; Ayda 3 sterlin artı ödemeyi bekliyordum, ancak daha ucuz seçenekler yalnızca bir yıl veya daha uzun süre ön ödeme yaparsanız kullanılabilir, & rdquo; bir müşteri homurdanır. Ancak, diğerleri sunduğu hizmet için çok değerli olduğunu düşünüyor. & ldquo; Harika bir satın alma ve paraya değer, & rdquo; başka bir müşteri sonuçlandırır.

Kediler için Tractive GPS Tracker incelemesi

(Resim kredisi: Tractive)

Tractive GPS Tasmasını satın almalı mısınız?

Eğer moggy'niz biraz ev bedeniyse, muhtemelen parayı süslü bir izleyiciye atmanıza gerek yoktur. Ancak kediniz bir macera için sık sık kasabayı atlıyorsa ve sizi aptalca korkutuyorsa, bir GPS evcil hayvan izleyicisine yatırım yapmak neredeyse kesinlikle paraya değer!

Bu biraz ağır ve abonelik pahalı olabilir, ancak doğru izleme ve çok sayıda özellik ile parasının karşılığını fazlasıyla verir, böylece tüylü arkadaşınızın hayatına dair ekstra bir fikir edinebilir ve onları güvende ve sağlıklı tutmaya yardımcı olabilirsiniz. .

Pingtwitter'te Pet Tech Week
Pet Tech Week, yeni kardeş sitemiz PetsRadar.com ile birlikte size sunuldu. PetsRadar.com, güvenilir tavsiye ve en iyi evcil hayvan ürünlerinde en iyi fırsatların benzersiz bir kombinasyonunu sunan sağlıklı, mutlu evcil hayvanlara giden yeni bir yoldur - bugün göz atınwww.petsradar.com.

Bunu beğendin mi?