Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Hangi sigara içicisi sizin için uygun?

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Hangi sigara içicisi sizin için uygun?

Bunlardan biri için pazardaysanızen iyi sigara içenlerpiyasada bulunun ve finansal kaynağınız olsun, ardından hemen bizimWeber Smokefire vs Traeger Ironwood 650Bu büyük hitlerden hangisinin sizin için en iyisi olduğunu görmek için karşılaştırma parçası.


Öte yandan, fiyat önemli bir faktörse ve gerçekten et tüttürmenin keyfini yaşamaya başlamak istiyorsanız, o zaman gerçek bir pelet içicisi arasındaki farkların ne olduğunu görmek isteyebilirsiniz.Traeger Ironwood 650ve benzinle çalışan ucuz bir versiyonuChar-Broil The Big Easy.

O halde, lafı daha fazla uzatmadan, her modelin nedenlerini ve nedenlerini biraz daha derinlemesine inceleyelim ve ucuz ve neşeli bir gaz tiryakisinin, pazar lideri, yüksek soylu bir pelet içiciye karşı ne durumda olduğunu görelim.

Bugünün en iyi Traeger Ironwood 650 fırsatları Traeger Grills Ironwood 650... Amazon Prime $1,199,99 Görüntüle Traeger Grills - Ironwood 650... Best Buy $1,199,99 GörüntüleTraeger Ironwood Serisi 650... Traeger Izgaralar 1,199,99 ABD doları Görünüm Traeger Ironwood 650 Wifi... Ev deposu 1,199,99 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Tasarım ve özellikler

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy

Traeger Ironwood, kullanımı çok kolay ve üzerinde yiyecek yakmak neredeyse imkansız


(İmaj kredisi: Traeger)

Maliyet açısından, Traeger Ironwood 650 ve Char-Broil Big Easy arasında büyük bir boşluk var, ancak Char-Broil, yapı kalitesi söz konusu olduğunda kendini utandırmıyor. Fiyat artışı göz önüne alındığında, çift yalıtımlı, çok daha büyük bir ızgara alanına ve hatta wi-fi bağlantısına sahip gerçekten üst düzey malzemeler kullanıldığı göz önüne alındığında, Traeger'ın daha iyi inşa edildiği açıktır. Aynı zamanda çok daha karmaşık bir canavar çünkü topaklar üzerinde çalışıyor ve pahalı bir burgu çalıştırmak için pahalı bir yerleşik bilgisayar gerektiriyor ve bu da dev bir hazneden elektrikle çalışan bir ateş kabına sıkıştırılmış odun peletleri veriyor. Ayrıca pelet yakma işlemine yardımcı olmak için açılıp kapanan bir fana sahiptir. O zaman gemide çok sayıda pahalı 21. Yüzyıl teknolojisi var.

Tam tersine, dairesel Big Easy, standart bir yeniden doldurulabilir 5 kg Patio gaz şişesini tüketir. Ancak fiyatına göre yapım kalitesi mükemmel. Dış deri kalın ve sağlamdır ve kapağın ciddi bir ağırlığı vardır. 59 cm genişliğinde, aynı zamanda bir balkona sığacak kadar da küçüktür.


Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil Big Easy

Char-Broil Big Easy, her türlü pişirme için fıçı şeklinde bir iç kısma sahiptir. TRU-Kızılötesi ızgarayı ızgara yapmak için takın ve sigara içmek için çıkarın


(İmaj kredisi: Char-Broil)

Traeger'ın 650 inç karelik geniş yemek alanı en az iki büyük et veya altı kaburga rafı için iyiyken, Char-Broil iki seviyeye ayrılabilmesine rağmen sadece 38,5 cm pişirme alanına sahiptir. Toplamda, verilen kancalara asılırsa tek bir küçük döş veya yaklaşık dört kaburga rafını kabul eder. Ayrıca 11 kg'lık bir kuş için yeterince geniş olan çıkarılabilir bir sepet ile birlikte gelir. Gerçekten de, bu sigara tiryakisinin en önemli satış noktalarından biri, kuşu kaynayan yağ kazanına düşürmeye gerek kalmadan hindiyi mükemmel şekilde kızartabilmesidir - Şükran Günü'nde pek çok Amerikalının sevdiği tehlikeli bir tekniktir.

Traeger'in pişirme yüzeyi dikdörtgen şeklindedir ve ana ızgara-kim-tütsüleme ızgarasından ve bunun üzerinde çıkarılabilir bir ısıtıcı raftan oluşur. Buna karşılık, Big Easy, eşit ızgara için Char-Broil'in ünlü TRU-kızılötesi teknolojisini kullanan 38,5 cm'lik dairesel bir ızgara ızgarası ve bunun altında sigara sepetini içine attığınız dairesel bir bölme içerir. Yan tarafa monte edilmiş, seçtiğiniz kuru odun yongaları ile doldurabileceğiniz ayrı bir sigara içme kutusu. Özetle, Big Easy görünüşte üçü bir arada bir ızgara, sigara içen ve kavurucudur.

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Sigara İçme

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy

Traeger Ironwood 650, üst düzey bir sigara içicisidir ve mükemmel bir şekilde ızgara yapar


(İmaj kredisi: Traeger)

Sigara içme süreci söz konusu olduğunda, Traeger Ironwood 650 kendi sınıfındadır. Odun pelet ızgaraları sigara içmek (ve ızgara yapmak) için tasarlandı, bu nedenle bu disiplinde Char-Broil'den çok daha iyi bir yumruk yapması şaşırtıcı değil. Bu, Büyük Kolay'ı hiçbir şekilde dağıtmak değildir, çünkü bu bahçe Dalek gerçekten iyi yemek içebilir. Sadece bir pitmaster'ı füme et yemeği için davet etmeyin, aksi takdirde bir tartışmaya girebilirsiniz.

Bu yazar Big Easy'de hem dana kaburga hem de et dürümünü denedi ve sonuçlar beklenenden çok daha iyiydi. Duman kutusunu hickory yongaları ile doldurduktan sonra, sağlanan kancaları kullanarak orta kafesin dış geçişlerine hazırlanmış üç raf kaburga astım, kapağı kapattım ve üç saat boyunca tütsülemeye bıraktım, sonra onları sırla kapladım ve ızgaraya geri verdim. yüksek ısı bitirmek için. Sonuçlar kanlı muhteşemdi. Verilmiş, et kemikten düşmedi ama çok iyi bir dumanlı tada sahiptiler. Brisket o kadar başarılı değildi, ama yine de pembe duman halkalarının olmamasına rağmen oldukça iyi bir çabaydı.

Karşılaştırıldığında Traeger her yönden mükemmeldi. Etin altı saatlik yavaş pişirme aşaması boyunca sıcaklık sabit kaldı ve bir saat dinlendikten sonra et kelimenin tam anlamıyla parçalandı. Ayrıca, derinliği yaklaşık santimetre olan mükemmel, pembe bir duman halkası sergiledi. Üç kaburga askısı başka bir gezegendendi - onları iyi bir dozda Traeger ovma ile ovuşturduktan sonra, nihai sonuç sansasyonel oldu. Kabul etmek gerekir ki başarısının büyük bir kısmı, bir sürü harika tarif ve mükemmel bir wi-fi özellikli otomatik pişirme sistemi ile birlikte gelen mükemmel Traeger telefon uygulamasına bağlıydı.

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Performans

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy

Traeger uygulaması tamamen sorunsuz ızgara, tütsüleme, kızartma ve fırınlama için Ironwood 650'ye bağlanır

(İmaj kredisi: Traeger)

Yukarıda bahsettiğim gibi, hem Traeger Ironwood 650 hem de Char-Broil Big Easy, ızgara, duman, kızartma ve fırında bir dizi açık havada görev yapabilir, ancak gerçekten istiyorsanız Traeger Ironwood 650 gidilecek modeldir. yemeğiniz otantik bir barbekü aroması ile aşılanır. Ayrıca biftekleri çok daha iyi kızartır. Öte yandan Char-Broil, çoğu disiplinde şaşırtıcı derecede iyi performans gösterdi ve aynı zamanda en iyi tavuk ve hindi kavurma makinesidir.

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil The Big Easy: Karar

Traeger Ironwood 650 vs Char-Broil Big Easy

Char-Broil Big Easy çok pahalı değil ama kesinlikle açık havada çok iyi bir şey hazırlıyor

(İmaj kredisi: Char-Broil)

1.500 £ (1.200 $) şampiyon bir sigara içicisini 300 £ (175 $) daha küçük bir başlangıçla karşı karşıya getirmek biraz adaletsizdir, ancak Big Easy, maliyeti yüksek bir gazlı sigara içen-grill-cum kavurma makinesinden çok iyi sonuçlar alabileceğinizi kanıtladı. çoğu standart gazlı barbeküden daha az. Sonuç şu ki, gerçekten, gerçekten üst düzey bir her şeyi yapan bir sigara içicisi istiyorsanız, o zaman doğal olarak Traeger Ironwood 650 eller aşağı kazanır. Ancak nakit sıkıntısı çekiyorsanız ve ara sıra sigara içmek de dahil olmak üzere çoğu görevi yerine getirebilecek bir gazlı barbekü fikrine bayılıyorsanız, Char-Broil Big Easy sizin için ızgaradır.

Bugünün en iyi Char-Broil The Big Easy fırsatları322 Walmart müşteri yorumu☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Char-Broil The Big Easy... Amazon Prime $279,98 $243,76 İndirimli Fiyatı Görüntüle Char-Broil The Big Easy... Amazon Prime $289,98 $253,76 İndirimli Fiyatı Görüntüle Char-Broil The Big Easy... Amazon Prime $294.98 $254.07 Görünüm12101550 Gıda Sigara İçen Walmart 278,01 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzBugünün en iyi Traeger Ironwood 650 fırsatları Traeger Grills Ironwood 650... Amazon Prime $1,199,99 Görüntüle Traeger Grills - Ironwood 650... Best Buy $1,199,99 GörüntüleTraeger Ironwood Serisi 650... Traeger Izgaralar 1,199,99 ABD doları Görünüm Traeger Ironwood 650 Wifi... Ev deposu 1,199,99 ABD doları GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz