Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • Heston Blumenthal Cube'dan Traeger Ranger vs Everdure: Hangi portatif barbekü sizin için uygun?

Heston Blumenthal Cube'dan Traeger Ranger vs Everdure: Hangi portatif barbekü sizin için uygun?

Sonunda yaz geldiğinde, büyük olasılıkla arkadaşlarınızla ve ailenizle ve barbekü yapmaktan daha iyi bir yol ile kutlamak isteyeceksiniz. Yardım etmek için, bulduken iyi küçük taşınabilir barbekülerHer ihtiyaç için ve bugün en iyisini bulmak için Heston Blumenthal Cube'dan Traeger Ranger ve Everdure'u karşılaştırıyoruz.

Hacimli ve taşınması çok zor olan daha büyük barbekülerin aksine, portatif bir barbekü, plaj veya kamp alanı gibi yerlere gitmek ve füme iyiliği yanınızda getirmek için mükemmeldir. Barbekü basitliğinin ve kolaylığının büyük hayranlarıyız ve her şeyi taşınabilir hale getirmek, sahip olabileceğiniz her yerde hızla genişler.

Biraz daha büyük bir şey ister misin? için rehberimize göz atınen iyi barbeküler, kömürden gaza ve elektriğe kadar her şeye sahip. Ayrıca barbekünüze eşlik edecek çok sayıda yardımcı rehberimiz var.Barbekü aksesuarlarıveet termometreleri.

Öyleyse, yazınızı sıralayalım ve Heston Blumenthal Cube'dan Traeger Ranger ve Everdure'u karşı karşıya getirerek en iyi portatif barbekü için kılavuzumuza geçelim.


  • Bunlaren iyi veranda ısıtıcıları

traeger korucusu

(İmaj kredisi: Traeger)

Traeger Ranger vs Everdure Cube: özellikler

Daha ileri gitmeden önce, bunların her ikisi de istediğiniz her şeyi kolaylıkla ve şık bir şekilde pişirecek kesinlikle harika iki portatif barbekü olduğuna dikkat etmek önemlidir. Farklılıkları var, ancak yürekten tavsiye ediyoruz ya da her ikisini de.


İkisinden Everdure's daha küçük ve daha kompakt, sadece 8 kg ağırlığında ve 10 inç ızgara boyutunda. Traeger's çok daha hantal, 27 kg ağırlığında ve 184 inç kare ızgara boyutunda. Gerçekte bu, bunlardan yalnızca birinin - Everdure - kelimenin tam anlamıyla taşınabilir olduğu anlamına gelir.

Bununla birlikte, Traeger'ı bir karavan veya karavan arkasına monte etmeyi planlayanlar için, özellikle ülkemizde bulunan gerçekten muazzam modellerden bazılarıyla karşılaştırıldığında, kesimi yapmak için hala yeterince taşınabilir.en iyi barbekürehberlik etmek.


Pişirme açısından, Ranger'ın öne çıktığı yer burasıdır: Traeger, yemeklerinizi temiz, hatta çok fazla girdi olmadan pişirmek için, ev sahipliği yaptığınız zamanlar için mükemmel olan akıllı bir ahşap pelet, elektrik ve bilgisayar kombinasyonunu kullandı. Öte yandan Everdure, tüm artıları ve eksileri ile birlikte daha geleneksel bir kömürlü barbeküdür.

Akıllı doğası nedeniyle, Traeger belirtilen 230˚C'nin üzerinde maksimum 241˚C sıcaklığa sahiptir, bu da onu biftekler de dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi pişirmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir; bu, birçok pelet ızgarasının pek iyi yapmadığı bir şeydir. üzerinde.

  • Beş yıldızlı yazımızı okuyunTraeger Ranger incelemesi

Everdure Küpü

(İmaj kredisi: Everdure)

Traeger Ranger vs Everdure Cube: tasarım ve kullanım

Kısaca belirtildiği gibi, iki model biraz benzer fiziksel boyutlara sahiptir ancak ağırlık bakımından büyük farklılıklar gösterir. Ranger, neredeyse tüm ölçütlere göre, taşınabilir değil, bu da diğer niteliklerini olumsuz etkilemezken, Everdure's Cube çoğu insan tarafından kolayca hareket ettirilebilir.


Ranger'ın iç kısımları, 3,6 kg'lık bir pelet haznesi ve 184 inç kare inç yapışmaz ızgara olmak üzere düzgün bir şekilde iki bölüme ayrılmıştır ve gerçek pişirme zahmetinin çoğu, genel sıcaklığı beş adımda ayarlamaya yardımcı olan Dijital Ark denetleyicisi tarafından hafifletilir. .

Barbekü eğlencesinin bir kısmını -ya da bazı öngörülemezliğini- alsa da, bir barbekünün merkezi kullanımı olan yemek pişirmeyi gerçekten hızlı ve kolay hale getiriyor, sizi ev sahibi olmak, rulo hazırlamak, yemek pişirmek için özgür bırakıyor. salata, bir bira iç ya da ne yapmak istersen.

Everdure çok daha basit ve 'Barbekü' düşündüğünüzde aklınıza gelebileceklere çok daha yakın: basit bir ızgara, yanda iki tutamak ve altında kömür için bir boşluk, bu da cazibe sağlıyor. Tasarım gerçekten zarif ve düşünülmüş, misafirlere gösteriş için büyük bir artı. Ayrıca kapak aynı zamanda kesme tahtası görevi görür.

  • için rehberimizen iyi pizza fırınları

traeger korucusu

(İmaj kredisi: Traeger)

Traeger Ranger vs Everdure Cube: karar

Özetlemek gerekirse, bu barbekülerin her ikisi de mükemmeldir ve testlerimizde gerçekten iyi çalışır, diğer önemli alanlara zarar vermeden taşınabilirlik vaadini yerine getirir.

Gerçekten taşınabilir bir şey istiyorsanız, kazanan belli: Everdure's Cube sadece 8 kg ağırlığındadır ve bu nedenle minimum güçlükle bir yerden bir yere kolayca taşınabilir. Traeger Ranger'ın içindeki tüm fantezilere sahip olmasa da, temel görevinde çalışır: ızgaraya koyduğunuz şeyleri pişirmek.

Daha meraklısı bir şey isteyenler için, Traeger Ranger kesinlikle büyüleyici: kullanımı kolay ve güçlü, sıcaklıkları yöneten ayrıntılı kontrollerle ve gözlerinizi yoldan ayırdığınızda sosisleri onarılamaz bir şekilde yakmak gibi olağan paniğe sahip olmadığınız anlamına geliyor. Sonunda bir an için Barbekü.

Traeger Ranger'ın her türden en iyi barbekülerden biri olduğunu ve şu şekilde düşünülmesi gerektiğini düşünüyoruz: Kendi eviniz için satın almak ve daha sonra ara sıra bir karavanda taşımak için ideal.