Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: hafif ama şaşırtıcı derecede destekleyici

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: hafif ama şaşırtıcı derecede destekleyici

Trekology'nin Yizi Go kamp sandalyesi, süper taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır, çok kompakt ve hafif bir pakete katlanır, aynı zamanda ihtiyacınız olduğunda rahat ve sağlam bir levrek haline gelir. Alanın dar olduğu kamp gezileri, piknikler veya genel dış mekan gezileri için süper kullanışlıdır. Sırt çantalı bir gezide gerçekten bir kamp sandalyesi almak isteseydiniz, bu bir yarışmacı olurdu - bu en iyilerden biri.en iyi katlanır kamp sandalyeleriDenedim.

Şu anda tasarımda birkaç varyasyon var - biri sabit bir yükseklik, diğeri ise onu daha uzun yapmak için ayarlayabileceğiniz. Sabit yükseklikteki versiyonu (denediğim), farklı renk gruplarında da mevcuttur.çadır, isterseniz.Tam Trekology YIZI GO kompakt taşınabilir kamp sandalyesi incelemem için okumaya devam edin.

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: tasarım ve özellikler

YIZO GO üç parçadan oluşur: çanta, çerçeve ve koltuk. Çerçeve, hafif ve iç lastikli bir çadır direği gibi katlanan 7075 aero sınıfı alüminyum alaşımlı çerçeveden yapılmıştır. Velcro kayış, kaldırıldığında hepsini düzgün bir şekilde bir arada tutar.

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Koltuk, esneklik ve hava akışı eklemek için file bölümlere sahip polyester kumaştan yapılmıştır. Bu, dört köşedeki sağlam dikişli cepler aracılığıyla çerçeveye bağlanır. Hafif bir seçenek olmasına rağmen, 300 lbs / 135kg'a kadar olan herkes için uygundur. Ayrıca ekstralardan da tamamen yoksun değildir: Koltuktaki iki yan cep, telefonunuz gibi daha küçük eşyalar için kolay erişimli saklama alanı sunar.

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Tüm bunlar, çantanıza güvenli bir şekilde takmak için kullanabileceğiniz harici halkalara sahip akıllı bir fermuarlı saklama çantasına kolayca sığar.yürüyüş sırt çantası, Örneğin. Siz otururken güvende tutmak için koltuğun taban traversine de takılabilir.

Bir başka harika ekstra da bir 'kum örtüsü'dür (ayrı satılır). Bu, dört ayak arasında uzanan ve koltuğun yumuşak çamur veya kuma batmasını önleyen kumaş bir tabandır.


Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: özellikler

  • Azami yük:300 lbs / 135kg
  • Ağırlık:2,1 libre / 960 gr
  • Boyutlar (birleştirilmiş):28 x 15,4 x 12 inç (71 x 39 x 30,5 cm)
  • Boyutlar (paketlenmiş):11 x 4,3 x 6 inç (36 x 11 x 15 cm)
  • Malzemeler:7075 alüminyum alaşımı ve 600D polyester

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: konfor ve kullanılabilirlik

Kurulum teorik olarak çok basittir. Gerekli hiçbir araç yoktur; çerçeveyi yerine oturtun ve ardından uçları koltuğun dört köşesindeki ceplere kaydırın. Sistem çok basit olsa da, aslında bunu ilk seferde başarmak, en azından başlangıçta değildi. Sandalye ve çerçeve arasındaki uyum sıkıdır, bu nedenle yerine oturtmak bir güreş maçı gibi bir şey olabilir (bir süre için aslında çerçeveyle birlikte yanlış boyutta koltuk gönderilmiş olabileceğimi düşündüm). Yine de ikinci tur çok daha kolaydı - kullanışlı bir numara, işleri yerine oturtmak için üst ceplerin altındaki halkaları bir tutuş olarak kullanmaktır.

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bir kez kurulduktan sonra, boyutu göz önüne alındığında koltuğu şaşırtıcı derecede destekleyici buldum. Şekil hoş ve ergonomiktir - beklediğinizden çok daha yükseğe oturur, bu da rahatça yaslanabileceğiniz anlamına gelir. Uyluklarımın altında yeterince destek var ve ben de yere çok yakın oturduğumu hissetmiyorum. Çerçeve, daha tıknaz kamp sandalyeleri kadar sağlam hissetmiyor, ancak hiçbir şekilde çürük de değil. Referans olarak, ben 5'8 ve ortalama bir yapıyım. Daha uzun boyluysanız, bunun yerine ayarlanabilir versiyonu düşünebilirsiniz.

Çanta doğru boyutta ve kaliteli hissettiriyor ve katlandığında gerçekten etkileyici derecede kompakt ve hafif.


Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Trekology YIZI GO kamp sandalyesi incelemesi: karar

Kompaktlık önemliyse, ancak bu garip görünümlü katlanabilir üçgen tabureler gibi sizi yerden kaldırmaktan daha fazlasını yapacak bir şey istiyorsanız, Trekology YIZI GO kamp sandalyesi harika bir seçimdir. Küçük ve hafiftir, ancak kurulduğunda etkileyici miktarda destek sağlar. Sandalye iyi yapılmış ve kaliteli hissediyor ve cepler gibi ek ekstralar onu rekabetten yükseltmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, başlangıçtaki sertliğe rağmen koymak kolaydır. Tabii ki, hacim ve ağırlıktan taviz verebiliyorsanız, orada daha rahat koltuklar var, ancak Trekology YIZI GO'nun sunduğu şey mükemmel.