Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Trent Alexander-Arnold'un Under Armor Clone Magnetico Pro kramponları sahada benzersiz çeviklik sağlayacak

Trent Alexander-Arnold'un Under Armor Clone Magnetico Pro kramponları sahada benzersiz çeviklik sağlayacak

Under Armour markasına aşırı aşina değilseniz, Amerikan markasının şu ürünlerden birini ürettiğini bilmiyor olabilirsiniz:en iyi futbol botlarışu anda mevcut: Under Armour Clone Magnetico Pro. Aslında, Clone Magnetico Pro o kadar iyi ki, sınıfının en iyisi kramponlarla aynı seviyede.Adidas X HayaletliveNike Mercurial Rüya Hız 2.


• UA Clone Magnetico Pro kramponlarını 220 £ / 250 $ 'a doğrudan Under Armour'dan satın alın

Under Armour'un sadece spor giyim serisiyle ünlü olduğu günler geride kaldı. Hayır, UA birden fazla alanda hesaba katılması gereken bir güç olmak için şekilleniyor ve Clone Magnetico Pro, şu anda Baltimore'daki UA genel merkezinin kapalı duvarları içinde gerçekleşen inovasyon ve ileri görüşün güzel bir örneği.

Under Armour UA Clone Magnetico Pro krampon

(Resim kredisi: Under Armour)

Under Armour Clone Magnetico Pro kramponlarını satın almalı mısınız?

UA Clone Magnetico Pro botlarını diğerlerinden ayıran nedir? Birincisi, Clone üst kısım mükemmel, gerçekten ikinci bir cilt gibi hissettiriyor. Botları giymek, bazı kramponları doğrudan ayaklarınıza takmak gibidir: hiçbir yerde fazladan malzeme yoktur, Clone üst kısım ayakların çevresini neredeyse mükemmel şekilde takip eder.


Ama hepimizin bildiği gibi, önemli olan sadece dışarıda olan değil. Botların içinde, esnek, yardımcı malzemeden bir iç katman, botlar ile ayaklarınız arasındaki simbiyotik ilişkiyi daha da geliştirecektir. Lisede fizik derslerini atlamanız durumunda, yardımcı malzemeler uygulanan kuvvete dik olarak gerildiğinde kalınlaşır.

Bu, Clone Magnetico Pro botlarında hızlı döndüğünüzde, daha yumuşak ve gergin olmayacakları, bunun yerine ayaklarınızın en kritik bölgelerinde ekstra destek sağladığı anlamına gelir. Bu ekstra destek, genel olarak daha keskin dönüşler, daha çevik yanal hareket ve daha yüksek konfor seviyeleri anlamına gelir.


• UA Clone Magnetico Pro kramponlarını 220 £ / 250 $ 'a doğrudan Under Armour'dan satın alın

Ayakların altında da çok fazla teknoloji var. Charged Cushioning ayak tabanı, Under Armour'un da belirttiği gibi 'darbeyi emer ve ileri momentuma dönüştürür' ve taban sadece botlar için hafif bir kasa sağlamakla kalmaz, aynı zamanda süper esnek ve duyarlıdır. Botların yapısını korurken isteğinize göre bükülür.


Son olarak, kramponun tam altında, konik çiviler sahayı kavrar ve her yönde benzersiz bir hızda hızlanmanıza izin verir. Sadece açıklığa kavuşturmak için, UA Clone Magnetico Pro botları sizi daha hızlı yapmaz, 'yalnızca' olabildiğince hızlı gitmenizi sağlar. Botlarınızın sizi sahada maksimum potansiyelinize ulaşmanızı engellediğini hissettiyseniz, UA Clone Magnetico Pro'da durum böyle olmayacak.

Günümüzün en iyi Under Armour Clone Magnetico Pro fırsatları Under Armour Erkek Klonu ... DICK'S Sporting Goods249,99 GörünümUnder Armour Erkek Klonu ... DICK'S Spor Malzemeleri249,99 GörünümBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz