Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Mad Catz Tritton Warhead 7.1 fırsatlar Resim 1/4

Tritton Warhead 7.1 incelemesi


Tritton Warhead 7.1 incelemesi
Resim 2/4

Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Tritton Warhead 7.1 incelemesi
Resim 3/4

Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Tritton Warhead 7.1 incelemesi
Resim 4/4

Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Tritton Warhead 7.1 incelemesi

Tritton Warhead 7.1, inanılmaz bir özellik setine sahip ve güzelce tasarlanmış - ancak Xbox 360 için en iyi kulaklık mı?


Tritton Warhead 7.1, şirketin Xbox 360 için özel olarak tasarlanmış ilk yüksek kaliteli oyun kulaklığıdır ve hiç şüphesiz Noel'i göz önünde bulundurarak, bir statü sembolü olmayı hedeflemektedir.Xbox 360sahipler. Ancak Astro Gaming A50 ve A50 dahil olmak üzere ana rakiplerini alt etmeye yetecek kadar yapıyor mu?Creative Labs Sound Blaster Recon 3D Omega?

İlk izlenimler çok olumludur - çünkü fiyatta olmaları gerekir. Çok sayıda şık piyano siyahı plastik ve krom düğmelerle estetik açıdan hoş ve trapez şekilli kulaklıkların içi floresan turuncudur. Oldukça ağır olmalarına rağmen, rahatlık seviyeleri görünüşlerine göre yaşıyor.


Tritton Warhead 7.1: Kurulum

Bir Xbox 360'ta kurulumu daha kolay olabilecek bir oyun kulaklığı hayal etmek zor - Microsoft'un konsolunda, daha az rakipler kurmayı biraz zorlaştıran bazı tasarım tuhaflıkları var.

Ancak Tritton Warhead 7.1, kablosuz bağlantıyı idare eden, çeşitli ses modlarını seçmenize izin veren, kulaklık için bir stand görevi gören ve övgüye değer bir şekilde standart olarak gelen yedek bir pili şarj etmenizi sağlayan piramit şeklinde bir baz istasyonuyla birlikte gelir.


Yeni tarz piyano siyahı Xbox 360'lardan birine sahipseniz, Tritton Warhead 7.1'i ayarlamak için tek yapmanız gereken, baz istasyonunu bir optik kabloyla ona bağlamaktır.

Veya eski tarz Xbox 360'lardan birine sahipseniz, optik kabloyu yine standart olarak sağlanan özel bir Xbox 360 ses adaptörüne takmanız gerekir. Orijinal Xbox 360 ile kullanıldığında bile oyun kumandanıza bağlamanızı gerektirmeyen birkaç oyun kulaklığından biridir.

Tritton Warhead 7.1: Ses

Tritton Warhead 7.1, muhteşem bir ses sunar: bol miktarda derin, gürleyen bas, isteyebileceğiniz tüm netlik, bol miktarda ses seviyesi ve gerçekten net tiz. Eğer titiz davranıyorsanız, orta aralığın biraz kuru olduğunu iddia edebilirsiniz: kesinlikle, Astro Gaming A50'nin biraz daha sıcak, daha baştan çıkarıcı bir sesi var.

Ancak aralarında seçim yapacak çok az şey var ve Tritton Warhead 7.1, en yoğun aksiyon oyununun bile çarpışmaları ve müziği arasından gelen ayak seslerini seçebilmeniz için gerekli ses kalitesine sahip. Başka bir deyişle, en kararlı olanı bileGörev çağrısı-ninjalar onları faydalı bulacak ve daha ortalama oyuncular için, çok oyunculu bir savaşın ortasında gerçek bir varlık olabilirler.


Baz istasyonundaki çeşitli düğmeleri kullanarak eşitlemeyi ayarlayabilir (müzik ve filme özel ayarlar vardır) ve kulaklıktaki oyun ses düzeylerini ayarlayabilirsiniz. Dolby Pro Logic 7.1 surround ses, gelen ateşin ve ayak seslerinin hangi yönden geldiği konusunda kesin bir fikir vererek güzel çalışır.

Tritton Warhead 7.1: Tasarım

Tritton Warhead 7.1'in en etkileyici yönlerinden biri, gerçekten düşünceli tasarım dokunuşlarının varlığıdır. Bunların en önemlisi, iki pil ile birlikte gelmesi, böylece yedek olanı kulaklıklı mikrofon setine güç verirken baz istasyonunda şarj edebilirsiniz.

Bu nedenle, diğer tüm kablosuz kulaklıkların aksine, şarj olurken geçici olarak bağlamanıza gerek yoktur. Hatta kıta ve Amerikan fiş adaptörleriyle birlikte gelir. Kulaklıktaki bir düğmeye basarak, çalarken kendi sesinizin sesini duyma veya sessize alma arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tritton Warhead 7.1: Karar

Tritton Warhead 7.1, paranın satın alabileceği en iyi Xbox 360 oyun kulaklıklarından biri olma hedefine en kesin şekilde ulaşır.

Astro Gaming A50 veya Creative Labs Sound Blaster Recon 3D Omega kadar sıcak ve davetkar olmasa da, güzelce yapılmış, düşünceli ve gerçekten kullanışlı özelliklerle donatılmış ve mükemmel sesler sunuyor. Eski tarz bir Xbox 360 ile bile gerçekten kablosuz olarak çalışma şekli de bir nimettir. Her şeye sahip olan hevesli Xbox 360 oyuncuları için mükemmel bir hediye.

Tritton Warhead 7.1 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Tritton Warhead 7.1 fiyatı: 229,99 £