Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • TRX HOME2 incelemesi: Süspansiyon eğitmeni ev antrenmanları bundan daha iyisi olamaz

TRX HOME2 incelemesi: Süspansiyon eğitmeni ev antrenmanları bundan daha iyisi olamaz

TRX HOME2 inceleme TL; DR: muhtemelenen iyi süspansiyon eğitmeniBugün piyasada bu sadece son derece taşınabilir değil, aynı zamanda cehennem kadar çok yönlü ve piyasadaki en sessiz tam vücut egzersizini sağlıyor.


Binaen iyi ev spor salonuen az birkaç tane almayı gerektiriren iyi dambıl,en iyi ağırlık tezgahı, muhtemelen birien iyi kettlebellsve hatta belkien iyi çoklu spor salonuYakacak bir sürü paran varsa. TRX HOME2 ile tüm bunları (belki ağırlık tezgahını değil), daha az yer kaplayan ancak tüm vücudunuzu verimli bir şekilde çalıştırabilen tek bir sistemle değiştirebilirsiniz.

Tıpkıen iyi ab silindirleri, en iyi süspansiyon eğitmenleri, fitness endüstrisinin en iyi saklanan sırrıdır. Elbette, jimnastikçiler bunları bilirler çünkü süspansiyon eğitmenleri vücut ağırlığını direnç olarak kullanır, ancak bu ekipmanın çok yönlülüğü göz önüne alındığında, evde kas geliştirmeyi düşünüyorsanız, bir süspansiyon eğitmeni almayı düşünmelisiniz.

Ve süspansiyon eğitmenleri söz konusu olduğunda, iyi bir nedenden ötürü ev adı olduğu için bir TRX sistemi almak isteyeceksiniz. TRX HOME2 kesinlikle şu ana kadar denediğim en iyi ev süspansiyonu eğitmeni ve bununla, başka türlü vücut ağırlığını kullanamayacağınız kasları çalıştırabilirsiniz, örneğin sadece biseps ve sırt üstü gibi. Ama dahası var!

  • 5 hareketli TRX kalçalı evde egzersiz
  • Nasıl hızlı kilo alınır: kas kütlesi oluşturmak ve daha kolay kilo almak için en iyi ipuçları
  • Nasıl hızlı kas inşa edilir: Optimum kazançlar için 5 adımlı kolay bir kas geliştirme kılavuzu

TRX HOME2 incelemesi


(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

TRX HOME2 süspansiyon eğitmeni, TRX'te 169,95 £ / 199,95 $ fiyatla mevcuttur.

• TRX HOME2'yi TRX US'de 199,95 dolara satın alın

• TRX HOME2'yi TRX UK'den 169,95 dolara satın alın


TRX HOME2 incelemesi

(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: neler dahil

TRX HOME2, tüm kaslarınızın onunla eğitilebileceği düşünüldüğünde şaşırtıcı derecede kompakttır; bu, fitness aletlerini evde minimumda tutmak isteyenler için mükemmeldir, belki daha küçük bir dairede yaşadıkları veya sadece rahatsız etmek istemedikleri için. diğerleri evde 7.000 adet ev jimnastiği ekipmanı bulundurarak.

TRX HOME2 süspansiyon eğitim seti, her iki ucunda ayak beşiği / köpük tutacağı, süspansiyon ankrajı (tutturacak bir şeyiniz varsa), kapı ankrajı, ağ taşıma çantası ve bir poster ile donatılmış olarak gelen gerçek süspansiyon antrenörünü içerir. tüm temel TRX alıştırmalarıyla birlikte garajınızdaki duvarı onunla dekore edebilirsiniz.

TRX HOME2 incelemesi


(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: TRX Uygulaması

Sete bir yıllık ücretsiz TRX Uygulama aboneliğinizi etkinleştirmek için bir kod içeren bir kart dahildir. Çevrimiçi olarak kullanılabilen birçok ücretsiz TRX egzersiz programı vardır, ancak TRX Uygulamasında birçok farklı egzersiz programına sahip olmanın yanı sıra, bir kalp atış hızı sensörü bağlayabilir ve egzersiz programlarını da takip edebilirsiniz.

Daha da iyisi, bazı antrenmanlarda yeni başlayan TRX'çilere TRX egzersizlerinde ustalaşmada çok yardımcı olabilecek sesli uyarıların yanı sıra video görüntüleri de vardır. Kalp atış hızı monitörleri uygulamaya bağlanabildiğinden, her egzersizde kaç kalori yakıldığını görebilir ve arka planda yalnızca kayışı izlemek için başka bir uygulama çalıştırmanıza gerek kalmaz.

TRX HOME2 incelemesi

(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: nasıl kullanılır

TRX HOME2'nin kurulumu oldukça açıklayıcıdır: Süspansiyonu veya kapı çapasını süspansiyon eğitmeni kayışına bağlayın ve sabitleme noktasına takın. TRX HOME2'nin veya bu konudaki herhangi bir TRX süspansiyon eğiticisinin güzelliği, bir ağaçtaki sağlam bir dal, arabadaki bisiklet rafı veya aradaki herhangi bir şey gibi ağırlığınızı destekleyebilecek herhangi bir şeye takılabilmesidir. .

Bununla birlikte, HOME2'nin evde çoğu zaman kapı ankrajı ile kullanılması muhtemeldir. Kapı dübelinin kullanımı oldukça basittir: sadece kapının üst kenarına bırakın ve kapatın. Bu kadar! Kapı ankrajını kullanmak kadar kolay, 'uygun' süspansiyon ankrajı kadar bir ankraj noktası kadar karmaşık olmadığından bahsetmeye değer.

Gördüğünüz gibi, kapı ankrajı kayışa bağlı küçük bir kare blok olduğundan, kapıya tam olarak paralel bir şekilde yaslanmıyorsanız kapının kenarı etrafında kayabilir. İdeal olarak, kapı ankrajının kapının menteşeli tarafına yakın olmasını istersiniz, bu en sağlam ankraj noktasını sağlar, ancak küçük bir dairede yaşıyorsanız, kapı muhtemelen duvarın köşesine yakın olacaktır. ve duvarın ortasında değil.

TRX eğitiminizi kaçınılmaz olarak, çapa noktasının kapının menteşesiz tarafına kaymasını sağlayacak bir açıda yapacaksınız. Ve Birleşik Krallık'ta evlerin tüm iç kapılarının kağıt hamurundan yapıldığı bir dairede yaşıyorsanız, bu bir soruna neden olabilir veya daha kötüsü kapınızı kırabilir. Her zaman bağlantı noktasının yeterince sabit olduğundan emin olun ve kapı çapasını kullanıyorsanız, antrenman boyunca buna göre ayarlayın.

TRX HOME2 incelemesi

(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: antrenmanlar

TRX HOME2 süspansiyon eğitmeni ile eğitemeyeceğiniz bir vücut parçası gerçekten yok. Yedi temel alıştırma vardır, ancak bunlar yeni hareketler oluşturmak için çeşitli şekillerde birleştirilebilir ve değiştirilebilir.

TRX HOME2 özellikle karın bölgesinin, kalçaların, sırtın ve kolların eğitimi için iyidir. Vücudunuzun bir parçası her zaman süspansiyon antrenöründen sarkacağından, çekirdek epeyce patlıyor, bu da postürü iyileştirmek ve belinizi güçlendirmek için mükemmel.

Sadece vücut ağırlığı egzersizleriyle biseps egzersizi yapmak kolay değildir. Yatırım yapabilirsinizen iyi çekme çubuğuancak pull-up'larda ustalaşmak epey zaman alıyor. TRX HOME2, pazıları ve sırtın üst kısmını güçlendiren diğer hareketlerin yanı sıra ters sıralar yapabildiğiniz için pazılarınızı etkili bir şekilde eğitebilir.

Üst sırttan bahsedersek: TRX HOME2, belinizi eğitmek için pull up'tan sonraki en iyi şey olabilir. Birçok menteşe / döndürme / çekme TRX hareketi, üst sırtı güzel ve etkili bir şekilde çalıştırır.

Göğüs kasları üzerinde de çalışılabilir. Çekirdeği standart şınavlardan bile daha fazla çalıştırarak sadece TRX şınavları yapmakla kalmaz, aynı zamanda göğüs uçuşları da yapabilirsiniz, bu da genellikle birkaç dambıla ihtiyaç duyar.

Direnci ayarlamak da kolaydır: Vücudunuz yere ne kadar paralel olursa egzersiz o kadar zor olur. Bu aynı zamanda her iki yönde de çalışır, bu nedenle vücudunuz ne kadar dik olursa egzersiz o kadar kolay olur. Bununla birlikte, burada durmanız gerekmez: TRX şınavlarını rahatça gerçekleştirebildiğinizde, düşüş TRX şınavları yapmaya geçebilir ve daha iyi hale geldikçe bacaklarınızı yükseltebilirsiniz.

TRX HOME2 incelemesi

(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: Karar

TRX HOME2, tüm vücut egzersizini kolaylıkla sağlayabilen mükemmel küçük alanlı süspansiyon eğitim sistemidir. Eh, alıştırmalar kolay olmayacak, ancak TRX HOME2'yi kullanmak kesinlikle kolay olacaktır.

TRX HOME2 ile birlikte bir kapı ankrajı dahil edilmiş olmasına rağmen, tam potansiyeline ulaşmak için sistemi etrafınızda bol miktarda alan olacak şekilde uygun bir ankraj noktasına bağlamanız gerekecektir. Bazı egzersizler yalnızca TRX HOME2 yukarıdaki bir bağlantı noktasından her iki şekilde de herhangi bir engel olmaksızın asılıyken gerçekleştirilebilir.

• TRX HOME2'yi TRX US'de 199,95 dolara satın alın

• TRX HOME2'yi TRX UK'den 169,95 dolara satın alın

Bununla birlikte, 'sadece' kapı çapasını kullanırken bile, TRX HOME2, vücuttaki tüm kasları çalıştırmak için hala bolca çok yönlülüğe sahiptir. Bunu da aşırı bir bataklık olmadan yapar: Kullanımdan sonra, TRX HOME2 süspansiyon eğiticisini pakete dahil olan file taşıma çantasında saklayabilirsiniz.

Bir yıllık TRX Uygulama aboneliği, HOME2'yi paranızın karşılığını daha da iyi hale getirir. TRX Uygulamasında çok sayıda yararlı içerik bulacaksınız ve kalp atış hızı verilerini doğrudan uygulamaya aktarabilmeniz hoş bir sürpriz.

TRX HOME2'yi satın almalı mısınız? Evde çalışmayı planlıyorsanız ve bunu verimli bir şekilde bankayı bozmadan yapmak istiyorsanız, kesinlikle yapmalısınız. Başlangıçta küçük bir yatırım olabilir, ancak spor salonu üyeliğinizi zaten iptal ettiğinizi düşünürsek, bir TRX HOME2 alarak bu parayı sağlığınıza yeniden yatırabilirsiniz.

(Resim kredisi: TRX)

TRX HOME2 incelemesi: ayrıca düşünün

TRX All-in-One, süspansiyon eğitimi yeni başlayanları bile kendi hızına sokmak için tasarlanmış hepsi bir arada bir pakettir. Bu set aynı zamanda hem kapı ankrajı hem de geleneksel TRX ankrajı ile birlikte gelir ancak ayak kayışı ayarından yoksundur ve TRX Uygulaması aboneliği de dahil değildir. TRX HOME2'den daha ucuzdur.

Amazon'da bir metrik ton ucuz süspansiyon eğitmeni de var, rahat hissettiğiniz birini seçmekten çekinmeyin.