Close
  • Ana
  • /
  • Antrenman Yapmak
  • /
  • Dört kez Tough Mudder dünya şampiyonu olmaya cesaretiniz varsa, bu yüksek yoğunluklu ev halter egzersizini deneyin.

Dört kez Tough Mudder dünya şampiyonu olmaya cesaretiniz varsa, bu yüksek yoğunluklu ev halter egzersizini deneyin.

NSen iyi halteren çok yönlü ev ağırlıklarıdır ve bu ev antrenmanı konseptin mükemmel bir kanıtıdır. Dört zamanlı engelli parkur yarışından (veya kısaca OCR) bu kısa ama yoğun ev antrenmanı, vücudunuzdaki yağları eritecek ve metabolizmanızı hızlandıracak ve bu da daha fazla kilo vermenize yardımcı olacaktır. Halterlerinizi hazırlayın, burada işler ciddileşmek üzere!


•2021 için formda kalın: Sizi forma sokmak için en iyi ev egzersizlerimiz ve diyet ipuçlarımız

avcı mcıntyreOpenfit'in T-MINUS 30 programı olan evde fitness uygulamasının yaratıcısı, engelli yarış eğitim programından bu vücut şekillendirme devresini yarattı. Yağ yakacak ve tepeden tırnağa her büyük kas grubunu çalıştıracaksınız! Tough Mudder gibi bir engelli parkur yarışını fethetmek için ihtiyaç duyacağınız patlayıcı gücü ve genel atletizmi geliştireceksiniz.

  • Dwayne Johnson tam vücut egzersizi

50 $ tasarruf edin!

JAXJOX Bağlantılı Ayarlanabilir Dambıl |449 Dolardı | Şimdi 399$ | Best Buy'da 50 $ tasarruf edin
Bir çift Bowflex SelectTech dambıl satın almak ister misiniz? Biz de, ama onlar satmaya devam ediyor. Daha güvenilir bir ayarlanabilir dambıl için, bu ayarlanabilir dambıl çiftini satın alın – Bowflex'in yaklaşık yarı fiyatına. JAXJOX ayarlanabilir dambıl, ağırlıkları 8 - 50 lbs'den 6-Ib'lik artışlarla 3 saniyenin altında otomatik olarak ayarlayan dijital bir sistem kullanır. Fırsatı Görüntüle


Bu dambıl tam vücut egzersizi nasıl yapılır

Aşağıdaki egzersizleri her birini 45 saniye boyunca yaparak ve birinden diğerine dinlenmeden geçerek bir devre olarak gerçekleştirin. Beş egzersizi de tamamladıktan sonra bir dakika dinlenin. Devreyi toplamda üç ila dört kez tekrarlayın.

dambıl tüm vücut egzersizi


(İmaj kredisi: Openfit / Hunter McIntyre)

Bölünmüş Duruş Tek Kol Sırası

Çalışan kaslar: lats, trap, rhomboid, biceps

Nasıl yapılır: Geniş, sendeleyerek bir duruş alın (sağ bacak öne, diz bükülü, sol bacak arkaya ve düz), sol elinizde bir dambıl yere doğru kol uzunluğunda tutun. Çekirdeğinizi kilitli ve sırtınızı düz tutarak belinizden hafifçe öne doğru menteşeleyin. Bu başlangıç ​​pozisyonudur. Sol elinizdeki dambılı dirseğinizi vücudunuza yakın tutarak kaburgalarınıza doğru çekin. Duraklatın ve ardından başlangıç ​​pozisyonuna dönün.


Kollarınızı ve bacaklarınızı setinizin yarısında değiştirin.

Bowflex SelectTech 552 Ayarlanabilir Dambıl |Walmart'ta 399,99 $ karşılığında satın alın
Bowflex SelectTech 552 Ayarlanabilir Dambıl, 15 dambılın yerini alarak son derece yerden tasarruf sağlar ve ev jimnastik salonları için mükemmeldir. Ağırlığı değiştirmek, halterin ucundaki kadranı çevirmek kadar kolaydır. Bowflex dambıller günümüzde altın tozu gibidir, fırsatınız varken bunu satın alın!Fırsatı Görüntüle

dambıl tüm vücut egzersizi


(İmaj kredisi: Openfit / Hunter McIntyre)

Dumbbell Tek Bacak Köprü Göğüs Presi

Çalışan kaslar: kalça kasları, diz arkası kasları, karın bölgesi, göğüs kafesi, triseps

Kollarınız düz, avuç içleriniz öne, dizleriniz bükülü ve ayaklarınız düz olacak şekilde göğsünüzün üzerinde bir çift dambıl tutarak yüzüstü yere yatın. Kalçalarınızı sıkın ve vücudunuz baştan dizlerinize kadar düz olana kadar kalçalarınızı kaldırın ve ardından sağ ayağınızı kaldırın ve sağ bacağınızı düzeltin. Bu başlangıç ​​pozisyonudur. Önkollarınızı yere dik ve dirseklerinizi vücudunuza 45 derecelik bir açıyla tutarak, üst kollarınız yere değene kadar dambılları indirin. Duraklatın ve ardından ağırlıkları başlangıç ​​pozisyonuna geri bastırın. Bacaklarınızı setinizin yarısında değiştirin.

PowerBlock Sport 24 Ayarlanabilir Dambıl (2020 model) |Best Buy'da 499,95 $ karşılığında satın alın
PowerBlock Sport 24 Ayarlanabilir dambıl, bir çift alan içinde sekiz çift dambıl yerine geçer, bu nedenle Bowflex dambıllardan biraz daha az çok yönlüdür, ancak daha ucuzdur ve sadece bir tane değil, bir çift dambıl alırsınız. Sport 24, 3 lb'lik artışlarla el başına 3-24 libre ağırlık aralığına sahiptir.Fırsatı Görüntüle

dambıl tüm vücut egzersizi

(İmaj kredisi: Openfit / Hunter McIntyre)

Raflı Yan hamle

Çalışan kaslar: dörtlü, kalça kasları, hamstringler

Bir çift dambılı 'raflı' tutarak ayaklarınız kalça genişliğinde açık olacak şekilde dik durun. omuzlarınızın önünde (avuç içi arkada, dirsekler bükülü ve sıkışmış). Bu başlangıç ​​pozisyonudur. Sağ bacağınızı düz, göğsünüzü yukarıda, sırtınızı düz ve karın kaslarınızı sıkı tutarak sol ayağınızı sola doğru açın. Kalçanızı geriye doğru itin, sol dizinizi bükün ve sol uyluğunuz yere paralel olana kadar vücudunuzu alçaltın. Başlangıç ​​pozisyonuna dönmek için hareketi tersine çevirin ve ardından tekrarlayın.

Setinizin yarısında taraf değiştirin.

dambıl tüm vücut egzersizi

(İmaj kredisi: Openfit / Hunter McIntyre)

Burpe

Çalışılan kaslar: dörtlüler, baldırlar, hamstringler, kalçalar, çekirdek (şınavı eklerseniz artı göğüs ve triseps)

Ayaklarınız kalça genişliğinde açık ve kollarınız yanlarınızda olacak şekilde dik durun. Kalçanızı geriye doğru itin, dizlerinizi bükün ve çömelin, ellerinizi yere koyun. Ayaklarınızı tekrar şınav pozisyonuna getirin. (İsteğe bağlı: Bir şınav yapın, dirseklerinizi kıvrık tutun ve göğsünüz yerden birkaç santim yakına gelene kadar vücudunuzu alçaltın.) Ayaklarınızı tekrar ellerinize alın ve zıplarken kollarınızı yukarı doğru sallayarak yukarı doğru patlayın. Yere indir.

Yumuşak bir iniş yapın ve hemen bir sonraki tekrarınıza başlayın.

dambıl tüm vücut egzersizi

(İmaj kredisi: Openfit / Hunter McIntyre)

Eğik V-Yukarı

Çalışan kaslar: abs, oblikler

Her iki bacağınız uzatılmış, ayaklarınız üst üste, sol avucunuz yerde ve sağ parmak uçlarınız sağ kulağınızın arkasında başınıza dokunarak sol tarafınıza yatın. Bu başlangıç ​​pozisyonudur. Sağ dirseğinizi sağ dizinize doğru çekerken her iki bacağınızı da tavana doğru kaldırın, böylece gövdeniz ve bacaklarınız bir 'V' oluşturacaktır. Duraklatın ve ardından yavaşça başlangıç ​​pozisyonuna dönün.

Setinizin yarısında taraf değiştirin.

2021 için Fit Olun!

Bu, Pingtwitter'lerin bir parçası2021 için uygunOcak ayı boyunca devam edecek olan program. Zor bir yıl olacağı kesin olan bu yıla hazırlanmanıza yardımcı olacak diyet, yaşam tarzı ve egzersiz hakkında size ipuçları vermeyi amaçlıyoruz. Garanti edebileceğimiz bir şey var: geçen yıldan daha iyi OLACAK. Ve umarım bundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluruz.

Bugünün en iyi Dumbbells fırsatları 151 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ CAP Barbell Coated Hex... Amazon Prime 14,99 $ İndirimli Fiyatı GörüntüleCAP Halter Kaplamalı Altıgen... Walmart 29,99 $ 19,58 dolar GörünümHawk Sports Arm Blaster için... Amazon Prime $19.99 GörüntülePowerBlock Spor 24... DICK'S Spor Malzemeleri 169,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzBugünün en iyi Barlar ve Ağırlıklar fırsatları CAP Barbell Coated Hex... Amazon Prime 14,99 $ İndirimli Fiyatı GörüntüleCAP Halter Kaplamalı Altıgen... Walmart 29,99 $ 19,58 dolar GörünümHawk Sports Arm Blaster için... Amazon Prime $19.99 GörüntülePowerBlock Spor 24... DICK'S Spor Malzemeleri 169,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzGünümüzün en iyi Fitness Aktivite Takipçileri İndirimli FiyatFitbit Ücreti 4 (NFC)... Fitbit Ücreti 4 Walmart 149,95 dolar $ 99.95 Görünüm Tüm fiyatları görFitbit - Versa Lite Sürümü... Fitbit Versa Lite En İyi Satın Al 129,95 $ GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli fiyatGarmin Instinct Solar Akıllı... Garmin İçgüdüsü Güneş Walmart 404.99 $ $ 344.99 Görünüm Tüm fiyatları görİndirimli fiyatonur Band 5 Akıllı Bilezik... Onur Grubu 5 Walmart 39.83 $ 26,55 dolar Görünüm Tüm fiyatları görFitbit Inspire HR Nabız... Fitbit Inspire HR Amazon $84,99 GörüntüleTüm fiyatları görDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit İyonik GPS Akıllı Saat,... Fitbit İyonik Amazon 249,95 $199.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Xiaomi Mi Band 6 1.56 İnç... Xiaomi Mi Smart Band 6 Amazon $60.99 $49.99 GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat HUAWEI Band 3 Pro Hepsi Bir Arada... Huawei Band 3 Pro Amazon $69,99 $59 GörüntüleTüm fiyatları gör Amazon Halo Fitness Takipçisi Amazon Halosu QVC $ 99.96 Görünüm Tüm fiyatları görlüks Fitbit Lüks Fitbit 149,95 $ GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz