Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Uyumayı ve uyanmayı kolaylaştırmak için bu Philips Hue numarasını deneyin

Uyumayı ve uyanmayı kolaylaştırmak için bu Philips Hue numarasını deneyin

Uyandırma ışıklarıkaranlık sabahları kalkmanıza gerçekten yardımcı olabilir ve bazı modellerde, uyumanıza yardımcı olmak için ışığın kademeli olarak azaldığı bir gece modu da vardır.


Artık Philips Hue ve bir Google Home cihazının sahipleri, Google Asistan'ın yeni Nazik Uyku ve Uyanma özelliğiyle daha yumuşak bir uyanma ve kademeli olarak ışıkları söndürebilir.

Yeni özellik, gün doğumu veya gün batımını taklit etmek için Philips Hue akıllı ışıklarınızı 30 dakika boyunca kademeli olarak açıp kapatan bir rutin ayarlamak için Google Home cihazınızı kullanmanıza olanak tanır.

Kullanmak için 'Hey Google' demeniz ve ardından şunu söylemeniz yeterlidir:

Günlük sabah alarmlarınızın kademeli aydınlanma ile eşleşmesi için 'Nazik uyanmayı açın'.


Işıklarınızı yavaş yavaş aydınlatmaya başlamak için 'ışıklarımı uyandırın'. Ayrıca, 'Hey Google, yatak odasındaki ışıkları 6: 30'da uyandır' diyerek ışıkların kademeli olarak yanmasını da planlayabilirsiniz.

Işıkları 30 dakikalık bir süre boyunca kısmak ve ardından kapatmak için 'Işıklarımı uyut'. Ayrıca, 'Hey Google, oturma odasındaki ışıkları uyu' da diyebilirsiniz.

Uyku ve uyanma 24 saate kadar önceden programlanabilir.


Nazik Uyku ve Uyanma özelliği ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Singapur ve Hindistan'da yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.

Ayrıca Google Home'a ​​beyaz gürültü çalmasını ('Hey Google, beyaz gürültü çal') veya sesli kitabınızı okumayı ve belirli bir zamanda okumayı bırakmasını ('20 dakika içinde durdurun') söyleyebilirsiniz.

Google, Asistanına bahar için birkaç yeni akıllılık daha verdi.Google Home blogu.

Günümüzün en iyi Philips Hue Beyaz ve Renkli Ortam Kablosuz Aydınlatma B22, Philips Hue E27 A19 Renkli Ambiyans Başlangıç ​​Kiti ve Google Home fırsatları İndirimli Fiyat Philips Hue Beyaz ve Renkli ... Philips Hue E27 A19 Renkli Ambiyans Başlangıç ​​Seti Amazon 208,92 $ 177,69 TL GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz