Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Tudor Black Bay Ceramic tamamen siyah bir mekanizma ile geliyor

Tudor Black Bay Ceramic tamamen siyah bir mekanizma ile geliyor

Markanın bizi beş yeni saatle şaşırtmasından sadece haftalar sonraSaatler ve Harikalar 2021, Tudor, markanın teknik uzmanlığını sergileyen, mat siyah seramik bir kasa, bir Üretim Kalibresi ve METAS'tan bir Ana Kronometre sertifikası ile Black Bay Ceramic'i piyasaya sürdü.

Yeni Ceramic modeli, kronometri ve manyetik alanlara direnç açısından endüstrinin en zorlu standartlarından birinin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Federal Metroloji Enstitüsü veya METAS tarafından test edilmekte ve ürünlerinin kalitesini artırmaya yönelik sürekli teklifin bir parçası olarak Master Chronometer sertifikasını başarıyla almıştır.

Bu, bu standardın Tudor koleksiyonundaki bir saate ilk uygulamasıdır ve markanın Üretim Kalibresinde önemli sayıda değişiklik yapılmasını gerektirmiştir.

METAS testi, bir saatin hassasiyet, manyetik alanlara dayanıklılık, su geçirmezlik ve güç rezervi gibi temel işlevsel özelliklerini kapsar. Standartları, hassasiyetten başlayarak inanılmaz derecede yüksektir.


Sertifika aynı zamanda 15.000 gauss'luk manyetik alanlara maruz kalan bir saatin zaman tutma doğruluğunu da garanti eder.

Resim 1 / 3

Tudor Black Bay Seramik


(İmaj kredisi: Tudor)
Resim 1 / 3

Tudor Black Bay Seramik

(İmaj kredisi: Tudor)
Resim 2/3

Tudor Black Bay Seramik


(İmaj kredisi: Tudor)
Resim 3 / 3

Tudor Black Bay Seramik

(İmaj kredisi: Tudor)

Tudor, dışarının estetik dilinin içerideki hassasiyetle eşleşmesini sağlamıştır. Mat siyah seramik elemanları ve siyah Üretim Kalibresi, Black Bay Ceramic'in olağanüstü performansını vurgular.

Mat siyah monoblok seramik kasası, çarpıcı bir kontrast için ayna cilalı eğimli kenarlar ile kumlanmıştır.

Black Bay Ceramic'e güç veren Üretim Kalibresi MT5602-1U tamamen siyah renktedir. Rotoru siyah tungsten monobloktan yapılmıştır ve kumlanmış detaylarla saten fırçalanmıştır. Köprüleri ve ana plakası, alternatif olarak kumlanmış, cilalı yüzeylere ve lazer süslemelere sahiptir.


Her Tudor Black Bay gibi 70 saatlik güç rezervi ve 200 metreye kadar suya dayanıklılık bekleyebilirsiniz.

Krem bantlı ücretsiz siyah kumaş kayış, bu modelin gizli siyah görünümünü tamamlıyor.

3.550 £/6.440 AU$ fiyatla satışa sunuluyor ve şu anda Tudor bayilerinde mevcut.

Bunu beğendin mi?