Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Tudor'un yeni Black Bay Fifty-Eight Bronze'u kaçınılmazdı, ancak bu onu daha az özel kılmıyor.

Tudor'un yeni Black Bay Fifty-Eight Bronze'u kaçınılmazdı, ancak bu onu daha az özel kılmıyor.

Tudor, Black Bay Fifty-Eight'ın en son versiyonu için bronza geri döndü ve markanın ikonik 39 mm saat kasası ile cesur malzemeyi ve zengin 'kahverengi bronz' paleti temel alan yeni bir renk grubunu birleştirdi.

Tudor'un Üretim Kalibresi MT5400 sayesinde yüksek teknik performans da sunduğu için yeni model elbette sadece güzel bir yüzden daha fazlası.

Yeni Black Bay Fifty-Eight Bronze, yalnızca dünya çapında yaklaşık elli Tudor butiğinde mevcuttur.

Tudor, bronz kasanın 'eski gemilerdeki ve diğer derin deniz dalış ekipmanlarındaki bronzlara' estetik bir selam olduğunu belirtiyor. Saat, deniz mühendisliğinde korozyona karşı yüksek düzeyde direnç gerektiren batık parçalar için kullanılan yüksek performanslı alüminyum bronz alaşımından yapılmıştır.


İlk Black Bay Bronze dahil olmak üzere diğer bronz saatler gibi, Fifty-Eight Bronze da zaman içinde zarif ve benzersiz bir patina geliştirecektir.

Retro, saten fırçalanmış kasa, dıştan merkeze doğru eşmerkezli olarak gölgelenen mat 'kahverengi bronz' kubbeli bir kadran ve ibreler ve saat markörlerinde bulunan aynı altın vurguları sunan bir çerçeve ile birleştirildi.


Black Bay Fifty-Eight Bronze modeli, markanın ilk kez tamamen bronzdan bir bilezik de ürettiğini gösteriyor. 1950'lerin ve 60'ların Tudor bileziklerinin stilini benimseyen, perçinli saten fırçalanmış bağlantıları, kasa ile koordineli ve aynı hızda bir patina geliştirecek.

Tudor Black Bay Elli Sekiz Bronz


(İmaj kredisi: Tudor)

Bilezik, yeniden tasarlanmış bir kapak ve Tudor'un 'T-fit' hızlı ayar sistemi ile saten fırçalanmış yeni bir bronz toka ile tamamlandı.

Bronze kasanın içinde, Black Bay Fifty-Eight Bronze'u donatan ve saat, dakika ve saniye işlevlerini gösteren Tudor'un Üretim Kalibresi MT5400 var. Sağlamlık, uzun ömür, güvenilirlik ve hassasiyet sağlamak için tasarlanmıştır.

Manyetik olmayan silikon balans yayı ile birlikte, Manufacture Calibre MT5400, İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) tarafından bir kronometre olarak onaylanmıştır.

Bu, Tudor'un COSC sertifikasını alan ikinci saatidir.Black Bay Seramik.


Diğer Tudor Black Bay modellerinde olduğu gibi Fifty-Eight Bronze da 70 saatlik güç rezerviyle 'hafta sonu geçirmez'.

Tudor Black Bay Fifty-Eight Bronze şimdi 3.390 £/4.525 $/6.160 AU $ fiyatla satışa sunuldu ve ücretsiz bir kumaş kayışla birlikte geliyor.

Bunu beğendin mi?