Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • 4K TV'nizi bu yeni Fire TV numarasıyla MUHTEŞEM Yankı Gösterisine dönüştürün

4K TV'nizi bu yeni Fire TV numarasıyla MUHTEŞEM Yankı Gösterisine dönüştürün

Amazon'un yayın izleme ve akıllı evler için cihaz ailesi, aşağıdakilerden çok çeşitli ürünleri içerir:Fire TVAlexa özellikli akıllı hoparlörlereYankı NoktaveAmazon Echove gibi akıllı ekranlarYankı Gösterisi 5.


Zaten bir Fire TV cihazınız ve Amazon'un akıllı hoparlörlerinden birine sahipseniz, TV ekranınızın bir 'Alexa görsel deneyimi' için kullanıldığını gören en son güncellemeyle birlikte şimdilik satın alma listenize Echo Show'u eklemeyi unutabilirsiniz.

Amazon, en son güncellemenin ayrıntılarını araştırıyorBlog yazısı, TV şovlarına ve filmlere göz atmanın yanı sıra TV ekranınızın akıllı ev kamerası beslemelerine sahip olma gibi bir dizi yeni eller serbest özelliğinden nasıl yararlanabileceğinizi ve ayrıca kontrol etme gibi isteklere 'görsel yanıtlar' verebileceğini açıklıyor trafik veya hava durumu.

Amazon'un web sitesinde uyumlu cihazların bir listesini ve Fire TV ile Alexa cihazınızı nasıl bağlayacağınızla ilgili talimatları bulabilirsiniz.

Bu engelin üzerinden atladıktan sonra, aşağıdakiler gibi bir dizi basit sesli komutla işleri başlatabilirsiniz:


  • Samsung HW-S60T incelemesi: birinci sınıf bir hisse sahip uygun fiyatlı bir ses çubuğu
  • Samsung tarafından 'en temel' başarısızlık için iPhone 12 RIDICULED

'Bana deneyimi göster' için dikkate değer istisnalar Echo Show / Spot'tur.

Yeni özellik ayrıca, uzaktan kumandayı yanlış yerleştirdiğinizde endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir; Alexa'dan fragman oynamasını, belirli bir türe ait filmleri bulmasını, size izleme listenizi göstermesini ve birFire TV Sürümü akıllı TVAyrıca, sesi açmak / kapatmak, sesi yükseltmek / kısmak ve hatta girişleri değiştirmek için sesli komutları da kullanabilirsiniz.


Güncelleme önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulacak, bu yüzden gözünüzü dört açın!

Bu arada, şu adresten Amazon cihazlarında harika indirimler alabilirsiniz.Şu anda en iyi satın alve yer imlerine ekleyebilirsinizBlack Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıerken kuş pazarlıklarını kaçırmamak için sayfalar. Ve zaten şenlikli hissediyorsanız, her zaman bizimEn İyi Yılbaşı Hediyeleri kılavuzuböylece acelenin önüne geçebilirsiniz.


Günümüzün en iyi Amazon Fire TV Stick 4K fırsatları Amazon Fire TV Stick 4K ... Dick Smith82,99 GörünümAmazon Fire TV Stick 4K ile ...104,50 ABD doları GörünümAnlaşma 23 Aralık Çarşamba, Son Amazon Fire TV Stick ... Ebay104,90 ABD doları Görünüm2019 Amazon Fire TV Stick 4K ... ebay104,95 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz