Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach Ear Force PX4 fiyatları 720 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Image 1 of 4

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi


Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi
Resim 2/4

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi
Resim 3/4

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi
Resim 4/4

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach Ear Force PX4 incelemesi

Turtle Beach PX4'ler kablosuzdur, Dolby Surround teknolojisini kullanır ve sesli sohbet için yeni DualShock 4 denetleyiciye bağlanır, ancak bunlar iyi mi?


Yeni Turtle Beach Ear Force PX4 kulaklığın adının yenisinden sadece bir harf uzakta olması tesadüf değil. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewkonsol. Tanıdık mavi-siyah stili sayesinde görünüm açısından Sony'nin güçlü yeni konsolunu tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

PX4'ler ayrıca uyumlu telefonlarla kullanım için Bluetooth bağlantısına, yeni DualShock 4 denetleyiciye bağlanan yerleşik bir mikrofona ve bas ve tizi artırmanıza olanak tanıyan EQ ön ayarlarına sahiptir. PX4'ler, 149 £ 'luk orta sınıf fiyat kategorisine giriyor - yeni konsolunuzla almaya değer mi?

Turtle Beach Ear Force PX4: Tasarım

PX4 kulaklık, kompakt, hafif ve kullanımı rahattır. Ayrıca, PX4'ler harika taşınabilir kulaklıklar olarak ikiye katlanacağı için iyi olan çıkarılabilir bir mikrofon içerirler. Bunları kablosuz kullanım için herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza veya birlikte verilen kulaklık adaptörüyle bağlayabilirsiniz.

Kulaklığın ana sıkıntısı, hafızaya alınacak çok şey olan yedi düğme ve iki ses ayar tekerleği ve ayrıca yanlışlıkla basılması gereken çok şey olmasıdır.

Yaklaşık bir oyun kağıdı paketi büyüklüğündeki kablosuz verici, aynı derecede iyi tasarlanmıştır. Gerçek vericide surround ses kontrolleri olmasaydı, konsolunuzun arkasına kolayca gizlenebilirdi.


Turtle Beach Ear Force PX4: Kurulum

PX4'ler çok şey yapıyor, ancak neyse ki kurulumları çok kolay. Varsayılan seçenek, Turtle Beach kablosuz vericisini oyun konsolunuzun (veya varsa amplifikatör / alıcı) optik ses çıkışına ve güç için bir USB bağlantı noktasına takmaktır.

Alıcı ayrıca bir geçişli optik ses çıkışına sahiptir, böylece normal hoparlörlerinizi kulaklıklı veya kulaklıksız kullanmaya devam edebilirsiniz, bu hoş bir dokunuş.

Kablosuz verici, konsolunuzdan surround ses sinyalini alır ve bunu çift bantlı 2,4 / 5 GHz kablosuz üzerinden kulaklığa gönderir. Kulaklık, Dolby Digital Surround Sound teknolojisine sahiptir ve iki 50 mm stereo hoparlörü aracılığıyla sahte bir surround ses oluşturur.

Kablosuz vericide altı farklı ön ayardan birini seçerek sanal hoparlörlerin yerleşimini ayarlayabilir veya sadece standart stereo miksajı tercih edebilirsiniz.

Kulaklık aynı zamanda Bluetooth kablosuz bağlantısına sahiptir ve aynı anda iki farklı cihaza bağlanacaktır. Bu, PX4'ü telefonunuz veya tabletiniz için kablosuz bir kulaklık olarak kullanarak müzik dinlemek ve aramaları yanıtlarken aynı zamanda oyun konsolunuzu kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Bluetooth'u sesli sohbet için de kullanabilirsiniz.PS3, ancak bu bir özellik değilSonybu aşamada PS4'te kilidi açıldı. PS4'te sesli sohbet etmek veyaXbox 360, kulaklığı birlikte verilen bir kablo kullanarak ilgili kumandaya bağlamanız gerekir.

PX4'leri Xbox 360 Elite'de kurmak veXbox Onebiraz daha karmaşıktır. Xbox 360 Elite, optik bir ses çıkışına sahip değildir, bu nedenle çalışması için Microsoft veya Turtle Beach'ten bir adaptör satın almanız gerekir.


Xbox One, optik bir ses çıkışına sahiptir, ancak Xbox One pedinin tescilli bir kulaklık bağlantısı olduğundan sesli iletişim için yeni Kinect sensörünü kullanmanız gerekir.

En azından PlayStation konsolu sahipleri için bir başka hayal kırıklığı, çoğu PS3 ve PS4 konsolunda USB bağlantılarının olmamasıdır. Kablosuz vericiye güç sağlamak için bir USB bağlantı noktasına ve kulaklığı şarj etmek için ayrı bir mini USB kablosuna ihtiyacınız vardır.

Bu, yeni DualShock 4 denetleyicilerini şarj eden mikro USB bağlantısından farklıdır. PS4'te yalnızca iki USB bağlantı noktasıyla, ya kabloları düzenli olarak değiştirmeniz ya da bir USB ana güç adaptörü satın almanız gerekecek.

Turtle Beach Ear Force PX4: Rahatlık

Turtle Beach PX4'ler, şirketin önceki kulaklıklarının çoğuyla aynı şekilde üretildi - şaşırtıcı derecede şık değiller, ancak iyi inşa edilmişler ve rahattırlar.

Ayarlanabilir yastıklı kafa bandı, başın üst kısmına iyi oturur ve ağrısız bir şekilde kavrar. Kulak kapaklarının etrafındaki nefes alabilen ağ yastıkları, daha pahalı Turtle Beach kulaklıklardaki deri kaplamalar kadar yumuşak değildir, ancak uzun sürelerden sonra bile kulak çevresinde rahat hissederler. PX4'lerin pil ömrü tam şarjdan 15 saat sonra mükemmel olduğu için bu iyi bir şey.

Turtle Beach Ear Force PX4: Ses Kalitesi

PX4'ler, birlikte verilen PS4 kulaklığa göre ses kalitesinde büyük bir sıçrama, ancak bu sadece bir mono kulaklık ve mikrofon olduğu için büyük bir başarı değil.

Genel ses kalitesi açısından, bu fiyat aralığında PX4'leri yenmek zordur - harika ses çıkarırlar, gerçekten yüksek ses çıkarırlar ve oluşturmak istediğiniz ses türü açısından oldukça özelleştirilebilirler.

Dolby kulaklık teknolojisinde bas ve tiz için ekolayzer ön ayarları ve farklı sanal hoparlör yerleşimi için altı farklı ön ayar vardır.

Özellikle aşağıdaki gibi oyunlar için önceden ayarlanmış patlama sınırlayıcıyı beğendikGörev çağrısıBu, el bombaları gibi yüksek sesler engellenirken ayak seslerini duymak için sesi açmanıza olanak tanır.

Kablosuz vericinin menzili özellikle iyi - ses kesilmeye başlamadan önce vericiden 20 metreden daha uzaktaki tamamen farklı bir odaya girebildik.

Turtle Beach Ear Force PX4: Karar

Turtle Beach PX4'ler ucuz değildir, ancak evinizdeki oyun konsollarınızdan ve hareket halindeki diğer cihazlarınızdan mükemmel ses sağlayan bir kulaklık için rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılırlar.

Harika ses çıkarırlar, rahattırlar ve çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptirler. Turtle Beach ve diğer üreticilerin daha lüks deri kaplamalar ve daha fazla ses ayar seçeneği sunan daha pahalı kulaklıklar bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Bununla birlikte, PX4'ler performans ve fiyat açısından tatlı noktayı vurdu ve çoğu oyuncunun bir kulaklıkta ihtiyaç duyacağı her şeye sahip.

Turtle Beach Ear Force PX4 çıkış tarihi: Çıktı

Turtle Beach Ear Force PX4 fiyatı: 149 £