Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Turtle Beach Ear Force Z300 fırsatları 276 Amazon müşteri yorumu Image 1/4

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi


Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi
Resim 2/4

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi
Resim 3/4

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi
Resim 4/4

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Turtle Beach Ear Force Z300 incelemesi

Bu, kablosuz Dolby 7.1 surround ses, oyun tabanlı ses ön ayarları ve Bluetooth özelliğine sahip bir PC kulaklığıdır. Turtle Beach Ear Force Z300 incelememize göz atın


Yakın zamanda inceledikKaplumbağa Plajı PX4, aksi takdirde yeni için üretilen ilk kablosuz kulaklık olarak bilinir. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review. Turtle Beach Ear Force Z300 kulaklık, PC ve Mac hariç, özellikler ve fiyat açısından büyük ölçüde benzer.

Kulaklık tamamen kablosuzdur ve USB kalem sürücü boyutunda bir vericiye bağlanır. Windows 7 veya üstünü çalıştırdığınız ve doğru sürücüyü indirdiğiniz sürece, kulaklıklar Dolby Surround 7.1 ses desteği sunar.

Ayrıca Bluetooth uyumluluğuna da sahiptirler, yani iki kablosuz cihaza bağlanabilir ve aynı anda bilgisayarınızı kullanırken telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu kadar çok işlevselliğe sahip, bunlar her PC oyuncusunun sahip olması gereken kablosuz kulaklıklar mı? Ve bunu bizim yapmak için gerekenlere sahipler mi?en iyi oyun kulaklıklarıhesabı yuvarlamak?

Turtle Beach Ear Force Z300: Tasarım

Kaplumbağa PlajıZ300, iyi yapılmış bir kulaklıktır - kulak kapakları ve kafa bandı, şirketin üst düzey kulaklıklarında bulunan deri kaplama kadar yumuşak olmasa da kulaklarınızın etrafında rahat olan yumuşak kumaştan yapılmıştır.

Kullanılmadığında bile sol kulaklıktan çıkıntı yapan küçük bir kola takılan çıkarılabilir bir mikrofon (kutuda bulunur) vardır. Özellikle Turtle Beach'in kablosuz vericisini seviyoruz - küçüktür ve PC'nizdeki veya Mac'inizdeki herhangi bir USB bağlantı noktasına tam oturur.

Z300'ler pek çok özellik sunarken, kulaklığın üzerindeki birçok düğme ile kontrol edilirler. Kompakt kulaklıkta en az yedi düğme, iki ses seviyesi tekerleği ve iki bağlantı noktası vardır, bu nedenle sonuç olarak meşgul hisseder.

Sık sık istemediğimiz düğmelere bastık, çünkü kulaklıklar başınızın üstüne oturduğunda, etiketleri göremediğiniz her şeyin konumunu öğrenmek biraz zaman alıyor.


Turtle Beach Ear Force Z300: Kurulum

Z300'ler özelliklerle dolu olsa da, onları kurmak çocuk oyuncağı. Kablosuz vericiyi PC veya Mac'e takmanız, kulaklıkları açmanız ve gerekirse senkronizasyon düğmesini basılı tutmanız yeterlidir (bizimki otomatik olarak eşleştirilir).

PC kullanıcılarının kulaklıkları Windows 'Ses' seçeneklerinde bir oynatma cihazı olarak etkinleştirmeleri ve Dolby Surround desteğini etkinleştirmek için Turtle Beach web sitesinden bir sürücü indirmeleri gerekir. Mac'te yüklenecek sürücü yoktur, ancak olumsuz tarafı yalnızca Stereo ses desteklenir.

PC'de, kulaklıklar ile hoparlörler gibi başka bir ses cihazı arasında düzenli olarak geçiş yaparsanız, bu kurulum biraz can sıkıcı olabilir.

Hoparlörlerinize sesi geri yüklemenin tek yolu, Windows'ta kulaklığı manuel olarak devre dışı bırakmak veya USB vericiyi makinenizden çekip buradan kolayca kaybolmaktı. Biraz angarya.

Kulaklık, birlikte verilen mini USB kablosunu kullanarak güç çeken şarj edilebilir bir pil barındırır. Sorun değil, mikro-USB bugünlerde mobil cihazlar için daha popüler bir seçenek olsa da, Turtle Beach'in neden yetişmediğinden emin değiliz.

Bu kulaklıklar cep telefonlarıyla eşleştirilmek üzere tasarlandığından özellikle kafa karıştırıcıdır ve bu, seyahat ederken almanız gereken kablo sayısını azaltabilirdi.

Neyse ki, Z300'ler hem yeni hem de eski mobil cihazlarla, uyumlu cihazlar için Bluetooth ile ve diğer her şey için dahili bir kulaklık kablosu ile çalışmak için iyi bir şekilde donatılmıştır.

Bluetooth ile bağlanırsanız, bilgisayarınız ve bir mobil cihazla aynı anda eşleştirebilirsiniz, bu hoş bir dokunuş, yani oyununuzu kesintiye uğratmadan arama yapabilirsiniz. Cep telefonu ve tablet gibi aynı anda iki Bluetooth cihazına kadar eşleştirebilirsiniz.

Bahsetmeye değer bir hızlı kurulum notu - kutuda bulunan Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu kurulum için uygundur, ancak ses ön ayarları gibi özellikler için ayrıntıda azdır.

Turtle Beach Ear Force Z300: Konfor

Z300'ler, Turtle Beach'in biraz gösterişli tasarım ticari markalarını takip ediyor - örneğin, şirketin logosu her bir kulaklığın hem içine hem de dışına sıçradı. Kafa bandındaki kırmızı dikiş hoş bir dokunuş, ancak bunlar şık kulaklıklar değil - bu sizi endişelendiriyorsa, SteelSeries'in PC serisine veya mobil taraftaki Beats / Parrot / Bose'a bakın.

Neyse ki, yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımı sayesinde Z300'ler en azından rahattır. Yastıklı kafa bandı, ağırlığı başınızın üst kısmına dağıtmada özellikle iyidir, kulak bardaklarının etrafındaki file yastıklama ise uzun süreli kullanım için rahattır.

Kulaklığın pil ömrü mükemmel bir 15 saat olduğu için bu özellikle önemlidir. Pil ömrünün bu kadar iyi olmasının nedenlerinden biri, kulaklıkların beş dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanması, ki bu bizim görüşümüze göre çok kısa. İncelememiz sırasında başka bir şey yapmak için uzaklaşmamız sinir bozucu hale geldi ve ayarı değiştirmenin bir yolu yok.

Z300'lerin hem PC hem de mobil kulaklık olarak ikiye katlanması harika, ancak özellikle taşınabilir olmadıklarını unutmayın. Hafifler, ancak katlanmıyorlar ve onları bir sırt çantasında korumak için herhangi bir kılıf dahil değil.


Turtle Beach Ear Force Z30: Ses Kalitesi

Z300'ler, fiyat ve performans açısından Turtle Beach'in kulaklık serisinin en tatlı yerinde duruyor. Müzik, film ve oyunlar dahil olmak üzere test ettiğimiz her tür ortamda net ve temiz sesle harika sesler çıkarıyorlar. Sesi bozmadan gerçekten yüksek ses çıkarırlar ve düşük notaları fazla vurgulamadan iyi miktarda bas sağlarlar.

Kulaklık ayrıca, deneyiminizi farklı durumlara göre uyarlamanıza izin veren birçok özelleştirilebilir ses seçeneği sunar. Örneğin, Dinamik Aralık Sıkıştırma seçeneği, aslında birinci şahıs nişancı oyunları ve diğer aksiyon oyunları için yararlı olan, patlamalar gibi daha yüksek sesler üzerindeki ayak sesleri gibi daha yumuşak sesleri vurgulamanıza olanak tanır.

Ayrıca tiz, bas veya her ikisini de vurgulamak için dört farklı Oyun Modu ön ayarı vardır ve bu, aksiyon oyunlarında da yararlıdır. Ne yazık ki, bu seçenek özellikle kullanıcı dostu değildir - ayarlar sadece 'Oyun Modu 1', 'Oyun Modu 2' vb. Olarak adlandırılır, yani bunların gerçekte ne anlama geldiğini anlamak için kılavuza bakmanız gerekir.

Z300'lerin kablosuz aralığı, ses kaynağınıza bağlı olarak hem parlak hem de hayal kırıklığı yaratıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, Turtle Beach vericisi gerçek sorun - USB cihazından bir kat uzaklaştığımızda ses kesilmeye başladı, bu da bilgisayarımızdan müzik dinlerken başka bir odaya gidemeyeceğimiz anlamına geliyor.

İPhone 5'lerimizden gelen Bluetooth sesi tamamen farklı bir hikayeydi - bir sinyal kaybetmeden önce telefonumuzdan üç kat uzağa gidebildik. Bluetooth tarafında etkileyici şeyler, ancak neden Turtle Beach'in kendi vericisinden çok daha iyi olması gerektiği konusunda kafa karıştırıcı.

Turtle Beach Ear Force Z300: Karar

Turtle Beach Z300 kablosuz kulaklık rekabetçi fiyatlıdır, harika ses çıkarır ve fiyat için bazı mükemmel özellikler sunar. İster oyun oynayın, ister film veya müzik dinleyin, kablosuz verici ile aynı odada olduğunuz sürece harika sesler çıkarır.

Bu da şu soruyu akla getiriyor: kablolu bir kulaklık bu kadar ucuzken neden bu kadar kısıtlayıcı bir kablosuz kulaklık satın alasınız? Bluetooth kablosuz performansı çok daha iyidir, ancak kulaklıkla dolaşırken taşınabilir bir cihazı yanınızda tutma olasılığınız çok daha yüksek olduğundan, bu tartışmalı bir noktadır.

Turtle Beach ve SteelSeries'den daha pahalı kulaklıklar, daha fazla ses ön ayarı ve daha rahat deri kaplamalar sunar, ancak Z300'ler çoğu PC oyuncusunun ihtiyaç duyacağı her şeye kablosuz bir kulaklıkta sahiptir ve harika sesler.

Turtle Beach Ear Force Z300 çıkış tarihi: Çıktı

Turtle Beach Ear Force Z300 fiyatı: £ 169