Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelemesi: kablosuz oyun sesi için mükemmel bir seçim

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelemesi: kablosuz oyun sesi için mükemmel bir seçim

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 anlaşmaları Turtle Beach Stealth 700 Gen ... Amazon Prime £ 266,85 Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2, kaliteyi her zaman uygun fiyatla oldukça iyi bir şekilde harmanlayan bir serideki en yeni oyun kulaklığıdır - ve bir kez daha bu, alışverişe çıktıklarında paralarından maksimum güç elde etmek isteyenlerin ilgisini çekecek bir ürün.


Kulaklığın hem Xbox hem de PlayStation sürümleri mevcuttur, ancak Microsoft'un konsoluna göre uyarlanmış olanı test ettiğimiz modeldi - bu model Windows PC'ler (ekstra bir adaptör dongle ile) ve mevcut nesil ve yeni nesil Xbox ile çalışır. konsollar.

600 Gen 2 seçeneklerinden ziyade 700 Gen 2 seçeneklerine gitmenin avantajları, biraz daha premium bir şey almanızdır: daha rahat kulaklık yastıkları, metalle güçlendirilmiş bir kafa bandı ve üstte Bluetooth bağlantısının ek esnekliği.

Bu sizin için doğru oyun kulaklığı mı? Tam Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelememiz size şu ya da bu şekilde söylemelidir - cihazı tüm ana kategorilerde değerlendirdik, en azından kulaklarınızın etrafına sarmak için ödeyeceğiniz fiyatı değil.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelemesi: tasarım ve kurulum

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2


(Resim kredisi: Turtle Beach)

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 kulaklıklar ilk bakışta biraz basit görünüyor, ancak daha yakından baktığınızda burada uygulanan birinci sınıf dokunuşları görmeye başlıyorsunuz: Plastik ve suni deri kafa bandı ekstra dayanıklılık için metal ile güçlendirilmiştir ve Genel olarak yapı güven verici derecede sağlamdır. Bu kulaklığı her oynadığınızda ayarlasanız bile, ki bu pek olası değil, oldukça iyi dayanacağını düşünüyoruz.

Kulak yastıkları, hafızalı köpüğü, taktığınızda gerçekten hoş olan bir soğutma jeli ile birleştirir. Kulağımızı aşırı derecede sıcak veya baskı altında hissetmeden birkaç saatlik oyun seansları yaptık ve Turtle Beach burada konfor açısından iyi bir iş çıkardı - böyle bir kit üretmede çok güçlü bir mirasa sahip bir şirketten bekleyebileceğiniz gibi .


İhtiyaç duyacağınız tüm önemli kontroller, sol taraftaki kulaklık yastığının altındadır ve ses seviyesini ayarlamanıza, bağlantı kurmanıza ve kulaklığı açıp kapatmanıza olanak tanır. Açılıp kapanabilen mikrofon da burada ve gadget'ın içinde güzel bir şekilde gizlenmiş durumda - ihtiyacınız olduğunda onu çeviriyorsunuz ve gerekmediğinde geri çeviriyorsunuz. Sohbet etmediğin zamanlar için saklaması kolay bir şeye sahip olmak kullanışlıdır.

Kulaklığın kurulumunu yapmak çok daha kolay olamazdı - Turtle Beach Stealth 700 Gen 2, resmi Xbox Kablosuz protokolünü kullanır (Xbox kumandalarının kullandığı protokolün aynısı), bu nedenle birkaç düğmeye basarak bağlanırsınız. Söylediğimiz gibi, kulaklık Bluetooth'u da destekliyor, böylece onu diğer birçok cihaza da bağlayabilirsiniz.


Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelemesi: özellikler ve ses

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2

(Resim kredisi: Turtle Beach)

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2'yi ürettiği ses açısından hata yapmak zor. Oyunlarımızda, sesin zengin, ayrıntılı ve sürükleyici olduğunu, daha küçük seslerin seçilmesi kolay olduğunu ve etkili surround ses efektlerinin kullanıldığını gördük. Ses yükselmeye başlasa bile, bozulma veya belirsizlik yolunda hiçbir şey fark etmedik. Buradaki ses performansıyla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Kulaklıklı mikrofon setini bir telefona veya bir PC'ye bağladığınızda, film seslerini ve müziği çok fazla bas ve en üst düzeyde bazı iyi ayrıntılarla işlemede çok usta olduğunu kanıtlar. Kulaklıklar, daha pahalı olanlarla aynı ligde değil,özel kablosuz kutularşu anda piyasaya çıkabileceğinizi, ancak kulaklığın çok yönlülüğü ve ödediğiniz fiyat göz önüne alındığında, performanstan etkilendik.

Eşlik eden uygulamayı telefonunuza yükleyin ve ses profilinin çeşitli yönlerini değiştirebilir ve farklı oyunlarda kullanmak için farklı profilleri kaydedebilirsiniz. Aynı anda Xbox'a ve telefonunuz gibi bir Bluetooth cihazına bağlı kalmak da mümkündür - belirli bir oyunun derinliklerinde iseniz ancak önemli bir aramayı veya bildirimi kaçırmak istemiyorsanız çok kullanışlıdır.


Turtle Beach, bilimsel olmayan testlerimize göre doğru görünen Stealth 700 Gen 2 için yaklaşık 20 saatlik bir pil ömründen bahsediyor - şarj işlemi, kutuda gelen bir kabloyla gerçekleştiriliyor (kulaklığın kendisinde bir USB-C bağlantı noktası var) . Bu kulaklık, Xbox Wireless'ı destekleyen her konsolla çalışacak, böylece yaklaşanXbox Series X ve Xbox Series Smodeller.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 incelemesi: fiyat ve karar

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2

(Resim kredisi: Turtle Beach)

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 kulaklıkla geçirdiğimiz dönemde, sunduğu şeyden çok etkilendik - rahat, iyi inşa edilmiş, ses kristal netliğinde geliyor ve ayrıca çok sayıda ekstraya sahip. Basit, kablosuz bağlantı, konsolunuza takma ve bir kez bağladığınızda bağlı tutma açısından minimum güçlük anlamına gelir.

Fiyata da bakmaya değer (en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'lara bakın): hiçbir şekilde piyasadaki en ucuz değil, ama en pahalı da değil ve kesinlikle paranın değerini temsil ettiğini düşünüyoruz . Açılır mikrofondan ekstra Bluetooth bağlantısına kadar, burada bir bütçe kulaklığından daha fazlası var ve ses kalitesi de açıkça daha iyi.

Tam olarak mükemmel bir paket değil - tasarımı, sesi veya beraberindeki uygulaması açısından en iyisi olduğunu söyleyemeyiz. İyileştirme için yer var, ancak iyileştirme için çok fazla alan yok ve bu, Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 kulaklığının şu anda piyasada olduğu yeri gerçekten özetliyor. Kesinlikle bunun son nesil için sağlam bir yükseltme olduğunu ve Stealth 600 Gen 2 ile karşılaştırıldığında ekstra maliyete değer olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox'ınız (veya PlayStation) için Bluetooth aracılığıyla diğer donanımlara da bağlanabilen ve makul bir maliyetle üstün ses sunan bir kablosuz kulaklık piyasasındaysanız, bu kesinlikle kısa listenize almak için bir cihazdır. . Bununla hayal kırıklığına uğrayacağınızı sanmıyoruz.