Close

Tweak Slumber Nrem yatak incelemesi

Tweak Slumber Nrem, benzersiz bir USP'ye sahip hibrit bir yataktır: özelleştirilebilir, farklı alanlardaki sertlik seviyelerini kendi tercihinize göre ayarlamanıza izin verir. Kronik ağrısı olan kişiler için özel olarak tasarlanan şilte, her biri yumuşak, orta ve sert arasında değişen değiştirilebilir bir köpük eke sahip beş bölgeye ayrılmıştır ve ısmarlama bir uyku deneyimi yaratmak istediğinizde yeniden düzenleyebilirsiniz.


Ama hepsi bu kadar değil: Nrem yatak da ortadan ikiye bölündüğü için (çift beden ve daha büyük olanlar için), eşinizle yatağınızın sertliğinden ödün vermek zorunda değilsiniz. Her biri beş köpük ek parçaya sahipsiniz ve yatağınızın yan tarafını uygun gördüğünüz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, kendi içinde Nrem'i bizimen iyi yatakkılavuz.

Sırt ağrınız mı var? Vücudunuzun o bölümünün altında sağlam bir parça deneyin. Partneriniz daha yumuşak bir yatak mı tercih ediyor? Veya akut ağrılı bir alan için daha fazla rahatlığa mı ihtiyacınız var? Tam olarak ihtiyaç duydukları yerde yumuşak bir ek ile tamponlayabilirler.

Gelişmekte olanın herkese uyan yaklaşımından uzaklaşan yeni bir tasarımkutuda yatakyatak pazarı. Ve sadece acı çekenlere yönelik değildir. Nrem yatak, her bireye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.geceleri daha iyi uyu. Tweak, müşterilerin% 94'ünün sadece bir geceden sonra uykularını iyileştirdiğini düşünüyor. Kağıt üzerinde kulağa harika geliyor. Peki Nrem’in değiştirilebilir uçları ne kadar iyi? Teste tabi tutuyoruz. (Herhangi bir şey satın almadan önce,Black Friday yatak fiyatlarıBu bayram sezonunu kurtarmak için en iyi yerleri bulma rehberi.)

Tweak Nrem yatak: malzemeler

Tweak Nrem yatak beş katmandan oluşur. Üstte (yaşasın!) Çıkarılabilen ve 30 derecede makinede yıkanabilen nefes alabilen, hipoalerjenik bir kumaş örtü vardır. Ardından, 4 cm'lik bir Revo & ldquo; soğutma konfor katmanı & rdquo; Bu, vücudunuzu yastıklarken aynı zamanda nemi uzaklaştırır ve aşırı ısınmanızı önler.


Başlık özelliği - özelleştirilebilir refleks köpük ekler - ortada bulunur. (İnceleme yatağımız dört yumuşak, dört orta ve iki sert olarak geldi, ancak sipariş verirken farklı yoğunluklar seçebilir ve ek ekler satın alabilirsiniz.) Refleks köpüğün nesi bu kadar iyi? Hafızalı köpükten daha hızlı tepki verir, hareket ettiğinizde vücudunuza anında kalıplanır, size daha iyi destek sağlar ve hafızalı köpük şiltelerin gelebileceği batma hissinden kaçınır.

Tweak Nrem yatağın beş farklı katmanı vardır


Bunun altında, ekstra destek için 1.000 ayrı cep yayından oluşan bir katman bulunur. Bunlar bağımsız olarak hareket eder, böylece partnerinizin savrulup döndüğünü hissetmezsiniz. Son olarak, bir köpük taban, uçtan uca destek vererek yayları içine alır.

Tweak Nrem yatak: kurulum

Çift kişilik Nrem yatağımız, bizim için üst kata taşıyan iki neşeli teslimatçı tarafından vakumla paketlenmiş ve sıkıca sarılmış (kutuda değil) teslim edildi. 30kg ağırlığında, bir kişinin ikiliyi yatak tabanına koyması mümkündür, ancak yatağı iki kişiyle hareket ettirmeniz daha iyidir - özellikle kronik ağrınız olduğu için yatağı seçtiyseniz.

Bazı kullanıcılarda olmasına rağmen, şiltenin ambalajı açıldıktan sonra herhangi bir koku fark etmedik. Yine de bu normaldir - sadece bir pencereyi açık tutun ve koku birkaç saat içinde dağılmalıdır. Tüm kutulu yataklarda olduğu gibi, Nrem'in de sizin üzerinde uyumadan önce genişletilmesi gerekiyor, bu yüzden ekleri düzenlemeden ve yatak takımlarını eklemeden önce altı saat bıraktık.

Tweak Nrem yatak eklerini değiştiren kız


Tweak Nrem yatağı yapılandırmak beş dakikadan az sürer

Uygulamada, yatağı yapılandırmak basit bir süreçti. Esnek kılıf fermuarları kolayca açılır ve kapanır ve köpük ekleri alt tarafta olukludur, böylece bunları aşağıdaki tabana istediğiniz sırada yerleştirmeniz yeterlidir. Köpüğün çok fazla sürtünmeye sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle ekleri içeri kaydıramazsınız, ancak her bir eki konumlandırmak kolaydır.

Tweak, aşağıdaki kurulumlardan biriyle başlamayı önerir:

Tweak, her Nrem yatakla birlikte kullanışlı bir kurulum kılavuzu gönderir

İncelemecilerimiz bir tarafı bel ağrısı için ve diğer tarafı orta sertlikte bir genel tercih için ayarladı.

Tweak Nrem yatak: konfor

Nrem yatağı son derece rahat ve doğru alanlarda destekleyici bulduk. Reaktif köpük, harekete yanıt vererek ve hemen yeniden kalıplanarak anında destek sağlar. İncelemecilerimiz testin ilk gününde uykularının düzeldiğini gördü ve bel ağrısı olan bir yorumcu, şiltede bir hafta kadar uyuduktan sonra sırtının belirgin şekilde daha iyi hissettiğini gördü.

Özellikle transfer edilen hareketin olmamasını sevdik. Sallanıp dönmeye eğilimli bir partneriniz varsa, onun hareket ettiğini hissetmeyeceksiniz. (Etrafta sallanma alışkanlıkları olmadıkça, ama bu tamamen başka bir sorun.) Ayrıca yatağı kendi tercihlerimize göre uyarlayabilmeyi de sevdik: sertlikten ödün vermemek bir oyun değiştiricidir.

Nrem yatağını aşağı bastıran el

Reaktif köpük, harekete daha hızlı yanıt verir, ardından hafızalı köpüktür, gelişmiş konfor ve destek sağlar

Yorumcularımızdan biri için yatağın biraz sıcak hissettiğini belirtmek gerekir. Nrem'i test ederken uykuları hala düzeldi, bu yüzden etki küçüktü. Ancak, çevrimiçi ortamda az sayıda kullanıcı incelemesi de aynı gözlemi yapar, bu nedenle aşırı ısınmaya meyilli olup olmadığınızı bilmeniz gereken bir şeydir.

Nrem'in herkes için kronik ağrıya yardım etme misyonunda başarılı olup olmayacağını gözden geçirmek daha zordur çünkü ağrı özneldir ve zamanla değişebilir - ama bu yatağın amacı bu: onu yeniden düzenleyebilirsiniz. Tweak şöyle diyor: 'Yatak kronik ağrı durumlarını iyileştiremezken, geceleri daha rahat olmanıza yardımcı olabilir ve daha iyi bir gece uykusu sağlar.' Elbette deneyimlerimiz olumluydu ve Trustpilot gibi bağımsız inceleme kurumları, çoğu boyun ve sırt ağrısı ile akıllarının ucunda olan müşterilerden çok sayıda mutlu raporu topladı.

Tweak Nrem yatağı satın almalı mıyım?

Nrem yatağı, sırt veya boyun ağrısı olan herkes için oyumuzu alır. Ayrıca, yatağının sertliğinden ödün vermekten bıkmış veya huzursuz bir partnerle yatağı paylaşan herkes için harika bir çözümdür. Olağanüstü destek ve özelleştirilebilir konforla, kazanan olduğunu düşünüyoruz. (Tweak ayrıca bir uyku takip cihazı da satar, böylece yatağın ne kadar etkili olduğunu izleyebilir ve profesyonel uyku ipuçları alabilirsiniz.)

Hafızalı köpüğü unutun - Nrem yatak lüks reaktif köpük kalıpları hemen vücudunuza kullanır

Doğal olarak, en ucuzu değil - Nrem yatak, orta sınıf pazarın en tepesinde yer alıyor. Bütçeniz bu kadar gerilemezse, Havva yatağımıza bakın.en iyi yatakşu anda Amazon'da iki katına 450 £ 'nun altında satış yapan yuvarlama; ya da şu anda daha da ucuz olan ödüllü Emma Original, Amazon'da iki katına 390 sterlin.