Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • 2021'in sonlarında Mini LED alacak iki Apple MacBook Pro modeli

2021'in sonlarında Mini LED alacak iki Apple MacBook Pro modeli

Apple, göz alıcı bir Mini LED arkadan aydınlatmalı ekran kullanarak yaklaşan 14 inç Apple MacBook Pro'yu duyurmak için 2021'in ikinci bölümünü izliyor.

Ve eğer bu kulaklarınızı kabarttıysa, rapor Radiant Opto Electronics'in Mini-LED ekranların tek tedarikçisi olacağını öne sürüyor. Aynı şekilde, aynı Mini-LED panelini kullandığı söylenen sıcak uçlu Apple MacBook Pro 16 inç de dahil olmak üzere yeni Mac dizüstü bilgisayarların son montajından Quanta Computer'ı sorumlu tutuyor.

İleApple MacBook Air (M1, 2020)veApple MacBook Pro 13 inç (M1, 2020)Çarpıcı performanslarıyla yeni zirvelere ulaşan 2021 yinelemeleri, özellikleMini-LED ekranların dahil edilmesi, Ming-Chi Kuo'nun yeni nesil ekranları Mart 2020'de devirmesiyle.

Kuo, yeni Apple MacBook Pro modellerinin 2020'nin sonunda Mini LED ekranlarla piyasaya sürüleceğini düşündü; ancak pandemi, 2020'nin piyasaya sürülmesine dair herhangi bir umudun altında kalan çıtaları havaya uçurdu ve Apple tahmincisinin tahminini şu anda 2021'in ikinci bölümünde piyasaya sürülen iki Mini-LED Apple MacBook Pro'ya değiştirmesine neden oldu.


Peki, Apple MacBook'lar için ne anlama geliyor? Başlamak için daha canlı ekran performansı: Mini LED teknolojisi, daha iyi renk üretimi, daha belirgin görüntü ayrıntıları ve daha fazla kontrast ve önyükleme için dinamik aralığın yanı sıra canlı arka aydınlatma sağlar.

Covid-19'un neden olduğu tahribat nedeniyle, söylenti değirmeni yaymak için bolca zaman buldu.çeşitli doğrulanmamış raporlaryeni teknoloji etrafında, bazıları Apple 14 inç MacBook Pro'nun Touch Bar'ı terk edeceğini ve MagSafe'i ve HDMI bağlantı noktası ve SD kart yuvası da dahil olmak üzere Apple'ın bırakmaya karar verdiği diğer bağlantı noktalarını geri getireceğini öne sürüyor. Bu, çeşitli harici adaptörlere sahip olmayı sevmeyenler için iyi bir haber.


Apple'ın hazır olduğunu öne süren diğer söylentilerle orantılı.Yıldırım Bağlantı Noktasını değiştirinmuhtemelen kavisli pimleri olan bir MagSafe bağlantısı ile mobil telefonlarında bulunan mevcut MagSafe kurulumunu oluşturur.Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 mini dahil,Apple iPhone 12 Pro, veApple iPhone 12 Pro Maks, harici aksesuarları bağlamak için bir yer olarak.

O zamana kadar bekleyemezseniz, bizdeen ucuz MacBook Proanlaşmalar veen ucuz MacBook Air fırsatlarıgenellikle kafa karıştırıcı macOS manzarasını geçmenize yardımcı olmak için. İki yeni Mini-LED Apple MacBook Pro modeli hakkında daha fazla bilgi edindikçe güncelleme yapacağız. Her zaman olduğu gibi, Pingtwitter sizi korudu.


Kaynak:Macworld İngiltere