Close
 • Ana
 • /
 • Egzersiz Yapmak
 • /
 • Tyson geri dönüşü: İşte Fury, Joshua veya herhangi birini yumrukladığını görebilecek tam vücut egzersizi.

Tyson geri dönüşü: İşte Fury, Joshua veya herhangi birini yumrukladığını görebilecek tam vücut egzersizi.

Bu Mike Tyson tam vücut egzersizi neredeyse kesinlikledeğilRoy Jones Jr. ile geri dönüş mücadelesi için nasıl şekillendi? Belli ki o savaşı kazandı ama gol olmadı, bu yüzden berabere kaldı. Hem Tyson hem de Jones Jr bu hafta sonu kendilerini iyi akladılar. Cidden, bazı insanlar bu kavga hakkında kötü konuşuyor, bunu bu efsanelerin herhangi birine söyleyeceklerinden şüpheliyiz, şimdi bile ikisi de 50 yaşın üstündedir.

Öyleyse, Tyson şimdi Anthony Joshua veya - adaşı - Tyson Fury gibi biriyle baş edebilir mi? Hayır. Ama zirvelerindeki savaşçılara dayanan hayali bir sanal dövüş arenasında? Kesinlikle evet.

 • Chris Hemsworth antrenmanı: bu antrenmanla büyük kollar ve tanrıların vücudu olsun

Şimdi, 50'nin üzerinde nasıl kas inşa edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Bay Tyson'a 53 yaşında bu dövüş için nasıl bu kadar inanılmaz bir şekle girdiğini sormanız gerekecek. Yaşı göz önüne alındığında, Iron Mike bu tam vücut egzersizini kullanmadı. Onun içinde güçlendiği şey buyduönemlive vücut ağırlığı antrenmanları devam ederken, tabii ki, oldukça acımasız.

Mike Tyson, 2020'de daha modern ve sofistike yöntemler kullanıyor olmalı, ancak o günlerde, ticari markasını 'yarı kamyon kadar geniş' gövdesi elde etmek için ağırlıklı olarak jimnastik - diğer adıyla vücut ağırlığı egzersizleri - kullanıyordu. Tyson kaslı, çevik ve cidden acımasızdı ve görünüşe göre hala öyle. Ve belkisenBu Mike Tyson Vücut Ağırlığı Egzersizini takip ederseniz de olabilir.


 • 12 dakikalık Tommy Duquette boks tam vücut antrenmanı
 • Michael 'Venom' Sayfası MMA egzersizi- ezmek

Mike Tyson (@miketyson) tarafından paylaşılan bir yayın

Tarihinde tarafından yayınlanan bir fotoğraf


Tyson gibi boyun kuvveti ister misiniz?BU alışılmadık vücut ağırlığı hareketini kullanın

Evinizle sınırlı kalabilirsiniz, ancak bu sizi egzersiz yapmaktan alıkoymamalıdır. Evde kas yapmanın bazı harika yolları vardır ve bunlardan biri jimnastiktir - sadece vücut ağırlığı egzersizlerini kullanan bir egzersiz türü. Bunun kas inşa etmenin iyi bir yolu olmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün: Mike Tyson, dünyanın tartışmasız ağır siklet şampiyonuyken forma girmek için bir vücut ağırlığı antrenmanı kullandı.


Bizi yanlış anlamayın: Mike daha sonra kariyerinde antrenman yapmak için spor salonu ekipmanı kullandı ve biz de onunkaçınıldıağırlıklar. Ancak başlangıçta kullandığı basit ama etkili vücut ağırlığı rutini, olağanüstü fiziği için sağlam bir temel oluşturmasına kesinlikle yardımcı oldu. Ve bu sağlam temel, elde edebileceğimizden daha fazla parçalanmıştı.

 • Arnold Schwarzenegger 8 haftalık antrenman- başka bir efsane nasıl şekillendi
 • Henry Cavill antrenmanı- Süpermen / The Witcher nasıl şekilleniyor

Demir Mike hakkında ne düşünürseniz düşünün, inkar edilemez bir şekilde zamanının en iyi ağır sıklet boksörlerinden biriydi. Kabarcıklı bir şekilde hızlı ve garip bir şekilde güçlüydü, ringde hızlı bir şekilde büyük, şovu durduran yumruklar verebiliyordu. Korkunç fiziğine en iyi vücut ağırlığı egzersizlerinden başka hiçbir şey kullanmadan ulaştı.

Ve şimdi geri döndü.

Mike Tyson (@miketyson) tarafından paylaşılan bir yayın


Tarihinde tarafından yayınlanan bir fotoğraf

Pingtwitter'ün her zamanki gibien iyi tam vücut egzersizibu,en iyi halterlerveen iyi dambıl; hepsi sana bağlı. Ve sadece sen değildeğilçok ihtiyacım varen iyi ev spor salonu ekipmanıayrıca saçma şeyler öğrenmek zorunda değilsin,pazı şınavstil hareketleri - öyleyse bu süslü tabanca ağız kavgalarını ve akrep şınavlarını Youtube etkileyicilerine bırakın. Ayrıca bir depoda sığır etinin büyük taraflarını yumruklamanıza gerek kalmayacak. Sen istemedikçe.

Magnoos Çekme Çubuğu & ldquo; Matador & ldquo; |Amazon'da 59,97 £ karşılığında satın alın
Kiralık daireler ve beton duvarları delmeyi sevmeyenler için ideal olan Magnoos Matador çekme çubuğu, evde vücut ağırlığı eğitimi için sağlam ve çok yönlüdür. Pull-up'lar, kas inşa etmek için alt vücut için ağız kavgası kadar etkilidir, ayrıca kavrama gücünü artırdıklarından, biseps oluşturduklarından ve o güzel V-konikliği daha erken elde etmenize yardımcı olduklarından bahsetmiyorum bile.

yukarı itmek

(Resim kredisi: Getty Images)

Elbette, Mike Tyson'ın yalnızca basit vücut ağırlığı egzersizleriyle nasıl yırtıldığı merak edilebilir mi? Vücut ağırlığı egzersizlerini kullanarak kas yapabilir misiniz? Sonuçta, direnci yalnızca jimnastik egzersizleriyle bu kadar artırabilirsin ve şınavda ustalaştıktan sonra yapabileceğin tek şey daha fazla tekrar yapmaktır.

Sorun şu ki, çoğu vücut geliştiricisi ideal hipertrofi aralığının set başına 8-12 tekrar arasında olduğunu iddia ediyor. Ancak set başına sadece 8-12 tekrar yaparak, birkaç aylık vücut ağırlığı antrenmanından sonra iyileşmeleri görmeyi bırakacaksınız, bunu garanti edebiliriz. Aşamalı aşırı yük, kas yapımının anahtarıdır.

 • Bilim kullanılarak en iyi temel egzersiz bulundu
 • Yavaş kaldırın, yavaş kaldırın: güçlenmek ve kas yapmak için hangisi daha iyidir
 • Nasıl planlanır

Gravity Fitness 20kg Ağırlıklı Yelek |Amazon'da 99,95 £ karşılığında satın alın
Bu tamamen ayarlanabilir ağırlıklı yelek, genellikle ağırlıklı yeleklerde kullanılan, kum patlamalarından daha kompakt olan dökme demir ağırlıkları kullanır. Bu, yeleği daha az hacimli hale getirir ve vücut ağırlığı egzersizi ve koşma için idealdir. Ekstra bir gönül rahatlığı için, 5 yıllık bir garantiyle de geliyor!

egzersizden

(Resim kredisi: Getty Images)

Peki, Mike Tyson vücut ağırlığı eğitiminin sırrı nedir? Şaşırtıcı bir şekilde, bu frekans. Bazıları için, özellikle vücut ağırlığı eğitimi hakkında bilgi sahibi olanlar için bu kadar şaşırtıcı olmayabilir. Calisthenics ile kas inşa etmek için, tekrar aralığını artırmanız gerekecek ve önemli ölçüde artacak.

Bizde belirtildiği gibiegzersiz ipuçlarına basınmakale, vücut ağırlığı eğitiminde kasların aşırı yüklenmesi önemlidir. Bazıları daha yüksek bir tekrar aralığının 'sadece' kas dayanıklılığı sağlayacağını söyleyebilir, ancak bu yalnızca daha hafif ağırlıklarla çalışıyorsanız ve vücut ağırlığı egzersizleri yeterli miktarda direnç sağladığında orta ila ağır ağırlık antrenmanı olarak sınıflandırılmaları durumunda geçerlidir.

RUNFast / Max 20lbs-140lbs Ayarlanabilir Ağırlıklı Yelek |Amazon'da 38,86 $ 'dan başlayan fiyatlar
RUNFast / MAx ayarlanabilir ağırlıklı yeleği kullanarak vücut ağırlığı antrenmanlarınıza ekstra direnç ekleyin. Yelek farklı ağırlık seçenekleriyle birlikte gelir, bu nedenle 'şimdi satın al' düğmesine basmadan önce lütfen sizin için doğru olanı seçtiğinizden emin olun.

reddet otur

(Resim kredisi: Getty Images)

İlk günlerinde Mike Tyson gibi kas geliştirmek istiyorsanız, onun vücut ağırlığı egzersiz planını izlemelisiniz. Mike'ın dövüşlerine kadar geçen bir aydır bu antrenmanı yaptığından bahsetmeye değer; Mike Tyson vücut ağırlığı antrenmanı, özellikle yorucu egzersize alışkın değilseniz, yoğun ve zahmetlidir.

Mike'ın haftada altı kez günde 10 kez çalıştığı ve şu rutini izlediği bildirildi: 200 oturma oturması, 50 sıra dalışı, 50 şınav ve 50 omuz silkme. Omuzlarını silkmek için kullandıen iyi dambılama kullanabilirsinen iyi direnç bantlarıya da best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbellyerine. Eğer varsaen iyi halterlerEvde omuz silkmek için bir tuzak çubuğu da kullanabilirsiniz.

 • Trion uygulaması: bu AI PT bir MİLYAR'dan fazla egzersizi bilir

Pure Fitness Ayarlanabilir Ab Crunch Oturmalı Bench |Amazon'da 99,99 dolara satın alın
Düşüş mekik hareketleri, daha geniş bir hareket aralığı kullanmanızı ve karın kaslarınızın tamamını daha iyi çalıştırmanızı sağlar. Bu Pure Fitness tezgahı, bir kullanımdan sonra dağılmayacağından emin olmak için yüksek yoğunluklu köpük dolgusu, güçlü çelik çerçeve ve ağır hizmet tipi vinil döşemeye sahiptir. Çekme pimi sistemi sayesinde çok yönlüdür.

kütle artırıcı kilo aldırıcılar

(Resim kredisi: Getty Images)

Mike Tyson Vücut Ağırlığı Antrenmanı: Proteini Unutma

Kas kütlesi oluşturmayı planlıyorsanız, doğru yemeden yapamayacağınızı belirtmekte fayda var. Daha fazla yemeniz gereken şeylerden biri proteindir: kas onarımına ve iyileşmesine de yardımcı olur. Bu, aşağı inmeye başlamanız gerekeceği anlamına gelmez.en iyi protein tozusallar ama diyetinize daha fazla protein eklemek kesinlikle yardımcı olacaktır.

Görepek çokweb sitesi, 'Tyson günde 3.000-4.000 kalori tüketiyordu' ve biz onun Domino's pizzasını çiğnemesinden bahsetmiyoruz. Tıpkı egzersiz planı gibi, Mike'ın diyet planı da basit ve etkiliydi: çok sayıda yulaf ezmesi, tavuk ve pilav, biftek ve benzerleri. Ayrıca, görünüşe göre, atıştırmalık olarak içinde altı muz olan protein shake'leri vardı. İşte bu 700+ kalorili bir atıştırmalık.

 • En iyi kitle kazandırıcı
 • En iyi protein bar

Mike Tyson vücut ağırlığı egzersizi

Yerleşimleri reddet

Gerileme oturma pozisyonları, normal oturma pozisyonlarına göre daha tam bir hareket aralığı sağlar ve bu nedenle rektus abdominis kasını (a.k.a. altı paket kası) daha fazla aktive eder. Otururken ellerinizle başınızı öne doğru çekmemeye dikkat edin; bunun yerine ellerinizi göğsünüzün önünde dinlendirebilirsiniz.

Tezgah dipleri

Tezgah dipleri, paralel çubuk diplerinin küçük kardeşidir ve tam anlamıyla ekipman gerektirmez. Elbette kullanmaktan çekinmeyinen iyi ağırlık tezgahıEğer isterseniz destek için, bu diğer alıştırmalar için de kullanışlı olabilir.

Şınav

Pingtwitter'te şınav çekmeyi seviyoruz. Şınav, yapabileceğiniz en iyi vücut ağırlığı egzersizlerinden biridir ve canavar göğüsleri ve etkileyici kollar oluşturacaktır. Çekirdek gücünü arttırmak için harikadırlar ve bacaklarınızı kaldırmanız durumunda, aynı zamanda omuz kaslarınızı da güzelce çalıştırabilirsiniz.

Omuz silkme

Hiçbir şey büyük tuzaklardan (boynun etrafındaki kaslar) 'çalışıyorum' demez. Tuzaklar sizi inanılmaz derecede güçlü göstermenin yanı sıra boynu sabitlemeye ve sırt kasları üzerindeki baskıyı azaltmaya yardımcı olabilir. Omuz silkme ayrıca kavrama gücünü artırır ve hepimiz kavrama gücünün kişinin fiziksel yeteneklerini değerlendirmenin en iyi yolu olduğunu biliyoruz.

Günümüzün en iyi Spor Salonu ve Fitness fırsatları İndirimli Fiyat Muc-Off Wet Lube - 50mlMuc-Off Islak YağlamaZincir Reaksiyon Döngüleri9,99 7,59 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünYoga Mad Hi Yoğunluklu Köpük Yoga ... Yoga Mad Yoga Blok Amazon $ 10.88 GörüntüleTüm fiyatları görünSKLZ COREwheels COREwheels, 2 ... SKLZ Core Wheels Ab Roller Amazon $ 43.99 GörüntüleTüm fiyatları görünReflex Nutrition Creapure ...Reflex Nutrition Creapure KreatinKogan.com27,72 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fitbit FB203BK Aria Air ... Fitbit Aria Air Amazon $ 99.95 $ 88 GörüntüleTüm fiyatları görünTrideer Egzersiz Topu ... Trideer Egzersiz topu Amazon $ 121,84 GörüntüleTüm fiyatları görünÇıplak Kütle - Doğal Kilo ... Çıplak Beslenme Çıplak Kütle Zayıflatıcı Amazon $ 147.93 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Extreme Kış Eldivenleri -...dhb Extreme Kış eldivenleriZincir Reaksiyon Döngüleri80 $ Görünüm Tüm fiyatları görünOakley Erkek (A) Radarlock ... Oakley Radarlock Yolu Amazon $ 199.95 GörüntüleTüm fiyatları görünBowflex Select Tech Dambıl ...Bowflex SelectTech Dambıllarİsyancı199,99 Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Dyson V8 Mutlak Ekstra |399 TL oldu | Şimdi £ 299 | £ 100 tasarruf edin
Dysons, 40 dakikaya kadar akorsuz emiş sağlayan bu V8 örneğiyle çarpıcı görünüm ve performansa sahip. Devasa bir 100 sterlin ile mutlak bir pazarlık. Elde taşınan bir vakuma dönüştürmek için tüm araçlarla birlikte gelir, hijyenik boşaltma özelliğine sahiptir ve özellikle değerli sert zeminler olmak üzere her türlü yüzeye karşı naziktir. A Hangisi? Best Buy 2020 kazananı da.

Dyson Küçük Top Hayvan 2199 £ | 249 TL oldu | £ 50 tasarruf edin
Dyson'ın hafif dikmesi, alerjenleri gidermek için bir HEPA filtre ve evcil hayvan tüyleriyle başa çıkmak için bir fırça başlığı içerdiğinden, evcil hayvan sahipleri ve alerjisi olanlar için mükemmeldir. İki yükseklik ayarı, halıdan sert zemine kolaylıkla kaymasını sağlar. Dışarıya çekilebilen bir hortum, merdivenlerin, perdelerin ve normalde elde tutulan veya silindir elektrikli süpürgeyle yaptığınız her şeyin kısa çalışmasını sağlar. Muhtemelen günün en iyi Dyson anlaşması. Anlaşmayı Görüntüle