Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • UFC 247 siparişleri artık ESPN + üzerinde açık - PPV'nin maliyetinin ne kadar olduğunu ve ne zaman izleneceğini görün

UFC 247 siparişleri artık ESPN + üzerinde açık - PPV'nin maliyetinin ne kadar olduğunu ve ne zaman izleneceğini görün

UFC yılı, efsanevi dövüşçü ve çok yönlü eğlenceli karakter Conor McGregor'un Octagon'a dönmesiyle süper güçlü başladı. 8 Şubat Cumartesi günü UFC 247'nin takip eden PPV'si, hafif ağır siklet başlık sahibi Jon 'Bones' Jones'un kemerini tehlikeli bir şekilde yenilmemiş Dominick 'The Devastator' Reyes'ten koruduğu gibi heyecan verici olacak.

Jones'un da yenilmediğinden bahsetmiş miydik? Evet, bu, bu dövüşü kaybeden kişi - elbette beraberlikle bitmediğini varsayarak - ilk UFC kaybıyla uğraşacağı anlamına geliyor. Durdurulamaz bir kuvvet, taşınamaz bir nesneyle karşılaştığında ne olur? 2011'de hafif ağır sıklet unvanını kazandığından ve onu 10 kez başarıyla savunduğundan beri Jones'un taşınmaz nesne olduğunu öğrenmek üzereyiz.

Reyes'in kemerinin altında 12 galibiyet yenilmezken, UFC pound başına pound sıralamasında bir numara olan Jones, rekorunda 25 galibiyete sahip. Ancak eski kolej futbol yıldızı Reyes, ilk turda eski şampiyon Chris Weidman'ı devirdikten sonra en büyük galibiyetini elde ediyor. Bununla birlikte, Reyes iki kişiyle yüzleşen Jones'a karşı yenilmez bir dövüşçü olarak yalnız değil - her ikisine de ilk kez bir savaşı kaybetme deneyimi yaşatıyor.

Katlyn Chookain, kadın siklet kemeri kapmak için Valentina Shevchenko'yu tekrar ele geçirirken, gecenin kartı başka bir başlık savunması da dahil olmak üzere diğer heyecanlarla doludur. Shevchenko, UFC pound başına iki numarada oturuyor ve rekorundaki 18 galibiyet ve sadece üç mağlubiyetle kemerinden vazgeçmek istemiyor.


Ancak Chookagian (13-2), pound başına UFC'de bir numara. Schevchenko kemerini iki kez savunmuş ve elinde tutmuş olsa da, bu şimdiye kadarki en büyük zorluk olabilir.

Tüm UFC 247 eylemi ESPN + 'da yayınlanır, böylece dövüş olduğunda nerede olursanız olun canlı olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


ESPN + üzerinde UFC 247 nasıl izlenir

UFC 247 dövüşü, ESPN + üzerindeki bir izleme başına ödeme olayıdır, yani maliyeti artırmak isteyen herkes için erişilebilirdir.

Ödemeniz gereken miktar, ESPN + ile ilişkinize bağlıdır. Zaten abone misiniz? O zaman etkinliğe erişim için size 64,99 dolara mal olacak.


Aksi takdirde, size 84.98 dolara mal olabilecek ancak bir UFC Paketi içeren abonelik trenine binmeniz gerekir. Bu size UFC 247 dövüşünü ve aynı zamanda yüzde 25'in üzerinde bir tasarrufu temsil eden ESPN + için yıllık bir plan (genellikle 50 $ 'dan ücretlendirilir) sağlar.

UFC 247, 8 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 ET / 17:00 PT'de başlamalıdır.

ESPN + ne sunuyor?

UFC 247 dövüş erişiminin yanı sıra bir ESPN + aboneliği size çok daha fazlasını kazandırır. Dana White'ın Contender serisi, Ariel & The Bad Guy, UFC Destined gibi orijinallerin yanı sıra 20'den fazla özel canlı UFC Fight Nights'a, klasik dövüşlere ve tekrarlara ve daha fazlasına erişebileceksiniz.

Hizmetin akış niteliği sayesinde, nerede olursanız olun sizin için kullanılabilir olacaktır. Bu, uygulama aracılığıyla telefonunuzda veya tabletinizde olduğu gibi Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Android TV, Xbox One ve PlayStation 4 gibi cihazlarda da izleyebileceğiniz anlamına gelir. Görüntülemenin keyfini çıkarmak için en az 2 Mb'lık bir bağlantıya ihtiyacınız olacaktır. 5Mb bağlantısı önerilir.


Temel bir ESPN + aboneliği size aylık 5 dolara veya yıllık 50 dolara mal olacak.

Yurt dışındaysanız ESPN + üzerinde UFC 247 nasıl izlenir

Dövüş için ABD'de değilseniz, ülkeden uzakta olduğunuzu fark edeceği için ESPN + 'ya erişemeyebilirsiniz. Burası birVPN, aka sanal özel ağ, yardımcı olabilir. Konumunuzu farklı sunucularda akıllıca zekice yansıtır, böylece yalnızca daha güvenli kalmakla kalmaz, aynı zamanda başka bir yerde de görünebilirsiniz - bu durumda ESPN + 'nın çalıştığı ABD topraklarında.

VPN hizmetlerini derinlemesine inceliyoruz ve yıllardır yapıyoruz ve sürekli olarak buluyoruzExpressVPN olmak için en iyi teklif. Yüksek bağlantı hızları, 7/24 canlı sohbet desteği ile kullanımı kolay yazılım ve sizi anonim tutmak için mükemmel güvenlik elde edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile ücretsiz deneme yükümlülüğü verebilmenizi ve yıllık abonelik seçerseniz,% 49 indirim ve 3 ay ekstra ücretsiz alacaksınız.

Spesifikasyonlara göre en iyi VPN hizmetlerini karşılaştırın: Express VPN 12 aylıkTam incelemeyi okuyunSurfshark 24 AylıkTam incelemeyi okuyunIPVanish 1 YılTam incelemeyi okuyunCyberGhost 3 YılTam incelemeyi okuyun12 aylık fiyatlandırma6,67 $ / ay Görünüm-deExpress VPN24 ay2,21 $ / ay Görünüm-deSurfshark12 ay2,34 ABD doları / ay Görünüm-deIPVanish VPN39 aylar2,25 $ / ay Görünüm-deCyberGhostHer Şey İçin En İyisi - # 1 en iyi VPN Torrenting ve P2P trafiği Uyumlu Cihazlar MacOS ChromeFirefox, Konum Sayısı ile Çalışır 160 60 60 50 Eşzamanlı Bağlantılar 5 999999 5 5 Sınırsız Bant Genişliği P2p Trafik Dağıtımı Orta İndirmeDisk İndirmeDisk İndirmeDisk İndirme