Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Ultimate Ears Megaboom 3 incelemesi

Ultimate Ears Megaboom 3 incelemesi

Ultimate Ears Megaboom 3, 66 Amazon müşteri yorumu

• Megaboom 3'ü yalnızca John Lewis'ten satın alın (Ekim'e kadar)


Megaboom 3, su geçirmez, silindirik selefinin kazanan formülünü geliştirir ve mükemmel bir hoparlördür. Aslında bu sadece ikinci Megaboom, ancak Ultimate Ears aynı zamanda yeni bir Boom (buna daha küçük bir kardeş) ve üçüncü Boom hoparlörü olduğu için, ürünlerinin isimlendirmesini her ikisine de '3 diyerek rasyonelleştirme kararı aldı. '.

Evet, bu biraz kafa karıştırıcı, ama denersek bunun üstesinden gelebiliriz. Bu kesinlikle yeni bir şeyden ziyade Megaboom DNA'nın bir evrimi, ancak öte yandan, hemen hemen her şey biraz iyileştirilirken, 169,99 sterlinlik RRP, orijinal Megaboom'lara kıyasla düştü. Kullanımda daha da fazla esneklik için 34,99 £ karşılığında bir Power Up kablosuz şarj tabanı ekleyebilirsiniz, ancak bu gerekli değildir.

Ultimate Ears Megaboom 3: tasarım

Megaboom 3, 4 ana rengiyle


Megaboom 3, bugüne kadarki tüm Boom hoparlörleriyle aynı temel görünümü koruyor - yani, üzerinde büyük bir çarpı bulunan bir içecek kutusu gibi (aslında ses düğmeleri, başlangıçta göründükleri dini sembolizm değil. daha fazla düğme ve görünüş olarak daha ince, 'motosiklet ceketleri ve yangın ekipmanları gibi uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı kumaş' kullanılarak yapılmış, ince bir yanardöner kaplamaya sahip ve çok sağlam. Renk seçenekleri Gece (siyah) , Günbatımı (kırmızı), Lagün (mavi) ve Ultraviyole (mor) lansmanda, bazı gizemli, sınırlı sayıda sürüm seçenekleri takip edilecek.

Başlıca tasarım iyileştirmeleri, Megaboom 3'ün su geçirmez olmasının yanı sıra artık yüzüyor olmasıdır. Bu, Monster'ın taşınabilir hoparlörlerinde bir süredir sahip olduğu bir özelliktir ve bunları yalnızca yüzme havuzunuzda değil, aslındaiçindedibe batmadan. Yüzerken bile kulağa hoş geliyor, ancak bu akustik olarak ideal bir senaryo değil.

IP67 derecesiyle toz geçirmez de. Bu, suya batırılmış halde 30 dakika hayatta kalabileceği anlamına gelir, ancak yüzerken, nasıl olacağını bile görmek zorolmakbatık. Meslekten olmayanların şartlarına göre öldürmek zor.


Megaboom, su geçirmez contanın boyutunu büyük ölçüde küçülterek (eskiden bir taraftan aşağıya doğru uzanan büyük bir şeritti) ayrıca daha tam 360 & ordm verir; ses. Megaboom 3 aynı zamanda toza ve suya dayanıklı - bir başka ilk - ve duvarlara atıp hayatta kalmayı bekleyebileceğiniz sağlam bir şey olmaya devam ediyor. Bluetooth mesafesi 45 metreye yükseltildi.

Çeşitli başka küçük iyileştirmeler de var - UE'nin kullanıcılardan gelen geri bildirimleri nasıl dinlediği ve konuşmacılarının birçok yönünü nasıl güçlendirdiği gerçekten etkileyici - ama belki de en önemlisi, şarj bağlantı noktasının artık bas yerine yanda olmasıdır. bu çok daha az güçlüktür ve düğmeler artık her iki parça arasında ileri atlama (asla geri gitme) konusunda sınırlı kontrol sağlarveoynatma listeleri. İkinci durumda, yalnızca Apple Music'te ve Deezer Premium'da, ancak bu bir başlangıç. UE, gelecekte daha fazla akış hizmeti eklemeyi umuyor.

Boyutlar çok taşınabilir (87 mm çap x 225 mm yükseklik, 925 g ağırlık) ve artık eşyalara asmak için üstte küçük bir halka var.

Ultimate Ears Megaboom 3: ses


Megaboom 3, bu çekici şişirilebilir kuğular gibi

Buna bakmanın iki yolu var. Bir tür hi-fi dergisi için yazdığım gibi, tamamen bir ses ürünü olarak bakıldığında, Megaboom 3 kulağa harika olmaktan çok iyi geliyor. Parti dostu, haşhaş / dans gibi sesler için yapılmıştır ve adından da anlaşılacağı gibi, 'tamamen bu bas hakkında' - ultra çağdaş bir müzik referansı, yenilikçi çocuklar için nasıl?

Ya da başka bir deyişle, bas ve alt orta aralık pompalanır, tizler biraz daha yüksek ses seviyesinde gıcırdatır ve bazen çok fazla nüans yoktur. AAC veya aptX için destek yok, ancak tartışmasız bu tür bir konuşmacıya pek yardımcı olmayacaklar.

Bununla birlikte, tamamen su geçirmez, suya daldırılabilir, kolayca taşınabilir ve sadece 170 milyon sterlin olduğunu hesaba katarsanız, herhangi bir müzikal eksiklik hakkında tartışmak zorlaşır.

Su geçirmez hoparlörlerin genellikle Ultimate Ears sahneye çıkmadan önce nasıl ses çıkardığını düşündüğünüzde, bir Tenant's Super kutusu boyutunda su geçirmez bir kutudan çıkarmayı başardıkları şey oldukça etkileyici.

Ses orijinal Megaboom'dan neredeyse ayırt edilemez, ancak Ultimate Ears, bas tepkisini daha da ileri götürdüğünü ve genel netliği iyileştirdiğini düşünüyor ve ben kimim?

Bir Megaboom 3'ün sesi tatmin edici derecede yüksek (90dB'ye kadar), ancak uygulaması aracılığıyla 150'ye kadar (!) 'PartyUp'ı kullanarak sahilde herkesin sizi ummasını sağlayacak cehennem gibi, poptastik bir kakofoniye zincirleyebilirsiniz. bir köpekbalığı tarafından yenmek. Sadece ikisini stereo çift olarak birleştirme seçeneği de var.

Ultimate Ears Megaboom 3: kullanmak nasıl bir şey?

Megaboom 3'ün 'Magic Button' üstteki büyük düğmedir

Megaboom 3'ün kullanımı oldukça tatmin edici. Gürültülü olacak kadar büyük, ancak çoğu yeri sorunsuz bir şekilde alacak kadar küçük. Belki seyahat ediyorsanız ve bagaj alanı darsa, daha da küçük bir şeyi düşünebilirsiniz, ancak yine de oldukça kompakttır.

Çalmayı kontrol etmek için telefonunuzu cebinizden çıkarmak istemiyorsanız yeni 'Sihirli düğme' çok kullanışlıdır. İdeal olarak isteyebileceğiniz kadar dokunsal veya anında duyarlı değil, ama işe yarıyor.

Ayrıca, açıldığında daha önce kullanılan cihazlarla anında eşleştirme, kolay kullanıcı geçişi, aynı anda iki bağlı cihaz vb. İle modern Bluetooth hilelerinin eksiksiz bir yelpazesi vardır. PartyUp modu gerçekten iyi çalışıyor, beni şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor ve uzun Bluetooth aralığı, telefonunuzun hoparlöre yakın herhangi bir yerde olması konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına geliyor - eğer hoparlör bir yüzme havuzunun ortasında yüzüyorsa muhtemelen çok iyi bir şey.

Pil ömrü çok sağlam 20+ saattir, tam şarj işlemi 3 saatin altında sürer ve yukarıda belirtilen Power Up kablosuz şarj tabanı, ev ve dış mekan kullanımı arasında geçişi daha da kolaylaştırır. Dürüst olmak gerekirse, onun yerine USB kablosunun bağlantısını çözmenin korkunç derecede zor bir şey olduğunu, özellikle şimdi aklı başında bir konumda - yani: yanda - önceki Ultimate Ears'ta olduğu gibi üssünde çılgın bir konumdan ziyade hoparlörler.

Genel olarak, pek çok insanın gerçekten düşünmek ve honlamak için çok fazla eğlenceli olmayan çok fazla zaman harcadığı eğlenceli bir konuşmacıdır. Onların sıkı çalışmaları nedeniyle, onu güçlendirebilir, havuza atabilir, parti verebilir ve belirsiz terimlerle 'parıltınızı kazanabilirsiniz'. Teşekkürler beyler.

Ultimate Ears Megaboom 3: Karar

Megaboom 3: Evet! Atcha geliyor! Woo!

Ultimate Ears, zaten mükemmel olan bir ürünü alıp neredeyse her şekilde iyileştirme konusunda mükemmel bir iş çıkardı. Geliştirilmiş görünümüyle, Ultimate Ears'ın doğal alanı olarak açıkça gördüğü plaj partileri ve festivallerde olduğu gibi, banliyö mutfağında da evinizde olacak. John Lewis başka neden stoklasın? Tam olarak itici değiller, genç çılgın çocuklar.

Bunun için tek uyarı varkesinlikleaynı fiyata ev kullanımı için daha iyi ses veren Bluetooth hoparlörler mevcuttur. Sesin nesnel olarak şaşırtıcı olmadığı temelinde 4 yıldıza indirgeme konusunda tamamen adil olup olmadığımı bilmiyorum, ama işte başlıyoruz.

Bununla birlikte, fiyatının ve boyutunun önerdiğinden çok daha büyük bir sese sahip, her yere gidebilen, hayat geçirmez bir hoparlör istiyorsanız, Ultimate Ears Megaboom 3'e dokunacak hiçbir şey yoktur - daha küçük ve hatta bir şeye ihtiyacınız yoksaDahataşınabilir, bu durumda Boom 3 var.