Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'da rakipsiz dizüstü bilgisayar fırsatları Microsoft Surface Pro 7'de 400 dolardan fazla tasarruf edin

Best Buy'da rakipsiz dizüstü bilgisayar fırsatları Microsoft Surface Pro 7'de 400 dolardan fazla tasarruf edin

Hala devam eden tasarruf etkinlikleriyle Best Buy'da bazı harika dizüstü bilgisayar fırsatları bulabilirsiniz. En son Apple Satış Etkinlikleri, en son Apple teknolojisinde büyük fiyat indirimleri gördü:AirPod'larda fırsatlarveMacBook'larda fırsatlar.


Apple Satış Etkinliği bitmiş olabilir, ancak bu ucuz dizüstü bilgisayar anlaşması, yılın en ucuz Surface Pro 7 anlaşmalarından birini sunan Microsoft'un Surface Pro 7 2'si 1 arada ürününde 430 $ 'lık bir indirimle tasarrufları sürdürüyor.

Microsoft Surface Pro 7 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar Tableti

Şimdi; 899 $ | Oldu: 1.329 $ | Tasarruf: 430 $ (% 32)
Microsoft'un Surface Pro 7 2'si 1 arada bilgisayarı, standart dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerle eşi benzeri olmayan güçlü bir mobil deneyim sunar. Güçlü bir 10. Nesil Intel i5, 8GB RAM ve 256GB SSD ile çalışan Best Buy'ın ucuz Surface Pro 7 anlaşmasını geçmesi zor.

  • Best Buy'da tüm tablet ve 2'si 1 arada fırsatları satın alın
  • Best Buy'da tüm dizüstü bilgisayar fırsatlarından alışveriş yapın

Microsoft'un çığır açan 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar tableti olacak şekilde tasarlanan Surface Pro 7, Microsoft'un bugüne kadarki en popüler dizüstü bilgisayarlarından biri. Tümü eşit derecede etkileyici indirimlerle kaçırılması zor olan birkaç seçenek satın alınabilir.


4GB RAM ve 128GB SSD içeren giriş seviyesi model, sadece 699 $ 'a satılıyor - standart perakende fiyatından 290 $ ve yılın en büyük indirimi. Kişisel kullanım için mükemmel bir makine ve bir öğrenci dizüstü bilgisayarı olarak bu yapılandırma aşağıdakilerden birini sunar:en ucuz dizüstü bilgisayar fırsatlarıyeni gelenler için.

Best Buy, en iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarından bazılarını sunar ve Surface Pro 7 sizin çayınız değilse, göz atabileceğiniz çok daha fazla şey vardır. Microsoft, Dell, Lenovo ve daha fazlasından dizüstü bilgisayarlarda harika teklifler bulmak için fırsatlar bölümüne gidin!


Bugünün En İyi Surface Pro 7 Fırsatları Microsoft 12.3 'Çoklu Dokunmatik ... BHPhoto699,99 Anlaşmayı GörüntüleÖnerilen Perakendeci Surface Pro 7 - Platinum, ... Microsoft US749,99 Anlaşmayı GörüntüleMicrosoft - Surface Pro 7 -... En İyi Satın Al 749,99 Dolar İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro 7 –... Amazon Prime 1.329,98 $ 899 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En İyi Fırsatları

Şu anda en sevdiğiniz perakendecilerde gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün ağdaki en yeni fırsatları karşılıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


  • Bu ucuz TV fırsatıyla 1000 $ 'ın altında bir LG 75' 4K Smart TV edinin
  • Bu dizüstü oyun fırsatları ile RTX dizüstü oyun bilgisayarlarında 300 $ 'a kadar tasarruf edin

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.