Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Rakipsiz Warzone oyuncusu sadece AĞIZI ile oynuyor - şimdi kazanmasını izleyin

Rakipsiz Warzone oyuncusu sadece AĞIZI ile oynuyor - şimdi kazanmasını izleyin

Boynun altındaki tüm hareketleri kaybetmek, inanılmaz bir oyuncunun Warzone'da büyük öldürme sayıları toplamasını engellemedi - hepsi ağzıyla oynarken.


Güney Carolina'dan Ryan Gunter, 16 yaşında havuza atlayıp kafasını vurduktan sonra felç oldu.

Kazadan sonra kendini 'kaybolmuş' hissettiğini söylemesine rağmen, Ryan sonunda oyun oynamayı buldu ve özel bir QuadStick kontrol cihazı kullanarak ciddi anlamda etkileyici beceriler geliştirdi.

27 yaşındaki Barcroft Studios'a şunları söyledi: “Warzone'daki çoğu insandan daha iyi olduğumu mu düşünüyorum? Bence de. Hiç şüphe yok.

“Arkadaşlarım bana gelip 'adamım, bu adam gerçek değil, benden daha iyi' diyen arkadaşlarım bile oldu. Bu yüzden, normal kontrolörleri ve ellerini kullanan bazı insanlara karşı biraz yetenekli olduğumu düşünüyorum. .


“Aslında oyun içinde öldürdüğüm birkaç kişi adımı aradı ve akışıma geldi ve tamamen havaya uçtu.

'Bazen oyuncuların birileri tarafından ağızlarını kullanarak öldürüldüklerini bilmediklerini bilmek. Bu sadece gerçek dışı. Aslında biraz komik.'


Ryan, geçirdiği kazadan bu yana kollarında minimum hareket geliştirmiş olsa da, oyun seansları için hala bir QuadStick – yudum ve nefes sensörlü, ağızdan kumandalı bir joystick – kullanıyor.

Ve düzenli olarak yüksek öldürmeli oyunlar yayınlayarak ve dünyanın dört bir yanından güçlü oyuncularla mücadele ederek değerli bir Warzone oyuncusu olduğunu kanıtladı.


Keskin nişancı tüfeklerine özel bir düşkünlük bile geliştirmiştir ve YouTube'daki 'HO11YWOOD_QG' hesabında hızlı dürbün tekniğiyle rakiplerini harap ederken bulunabilir.

Ancak, 17. doğum gününden sadece sekiz gün önce felç olan Ryan'ın şu anda bulunduğu yere gelmesi çok zaman aldı.

Kaza gününü hatırladı: “11 mil koşmayı yeni bitirdim ve biraz sıcaktı, bu yüzden havuza yüzmeye gittik.

'Kelimenin tam anlamıyla ilk kez girip atladığımda, bir kazanç [ters takla] yaptım ve havuzun eğimine çarptım ve anında felç oldum.'


Ryan, inanılmaz bir iki buçuk dakika boyunca suyun altında kaldı ve bu süre zarfında orada “boş bir zihinle” yüzdüğünü söylüyor.

Felç olduğunu anında bilmesine rağmen Ryan'ın onu hayatta tutmaya yardımcı olduğunu düşündüğü bu sakinlikti.

Hastaneye götürülmeden önce iki arkadaş sonunda Ryan'ı çıkardı ve doktorlar felç olduğunu doğruladı.

Ryan'ın boynu çarpma anında sola kaymış, geri çekilip omuriliğini sıkıştırmadan önce C4 omurunda yerinden çıkarak felce neden olmuştu.

Dedi ki: “Böyle bir kazadan çıktığınızda tüm hayatınız değişir. Bağımsızlığınız gerçekten çok kısa, bu yüzden gerçekten çok sayıda insana bağımlı olmanız gerekiyor.”

Başlangıçta Ryan, bu değişime uyum sağlamakta zorlandı ve bu tür ezici olasılıklar karşısında olumlu kalmak için mücadele etti.

Kazadan önce, önünde gelecek vaat eden bir kariyere sahip, eyalet çapında bir futbolcuydu.

Dedi ki: “Yaralandıktan iki yıl sonra, kelimenin tam anlamıyla oyuna başlamadan önce kayboldum, iyi yapabileceğim hiçbir şey bulamadım.

“Oyunla tanıştığım an, size söylüyorum, bu benim için yepyeni bir dünya yarattı.”

Oyun oynamayı Ryan'ın hayatına sokan Ryan'ın kuzeniydi. Ryan bir gün kuzeninin maçını izlerken yatağın üzerine bir Playstation 4 kumandası koymaya ve düğmeleri hareket ettirmek için sağ kolundaki minimal hareketi kullanmaya karar verdi.

Ancak üretken bir QuadStick kullanıcısı RockyNoHands'ın çevrimiçi oyun oynadığını görene kadar bir QuadStick'e ihtiyacı olduğunu anlamadı.

'Rocky'yi internette tam anlamıyla oynarken ve bir QuadStick kullanırken gördüm ve 'adamım, bunu almalıyım' dedim. İşte her şey böyle başladı.'

O zamandan beri, Ryan'ın becerileri çarpıcı biçimde gelişti. Geçenlerde iki arkadaşını bire bir maçta yendi ve 17'sine 20 öldürmeyle kazandı.

Ve Ryan için kazanmak açıkça önemli olsa da, daha önemli olan, oyunun inanılmaz zorlu bir yaşam deneyiminin üstesinden gelmesine nasıl yardımcı olduğudur.

“Oyun hayatıma yardımcı oldu” dedi. 'Temelde, kazamdan sonra burada yalnız olmadığımı anlamama yardımcı oldu. Dürüst olmak gerekirse, oyun oynamadan nerede olacağımı bilmiyorum. ”

Bugünün en iyi Overwatch fırsatları 973 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatOverwatch - Standart Sürüm... CD Anahtarları 49.98 $ 16.79 $ Görünüm Overwatch (ciltli) Walmart 21,34 $ Görünümİndirimli Fiyat Overwatch Legendary Edition -... Amazon Prime 39,99 $23,99 GörünümEfsanevi Sürümü Overwatch... Oyun Durdur 39,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz